Caffe "Kod čika Švarcija"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E jer bi mogao neko da mi kaze kolko otprilike traju misici.Tj. kolko bi ti npr. ostali trbusnjaci na stomaku ako ih ne radis.Ili to isto za ruke ili za bilo sta???

ja nista nisam radio 6 meseci, i posle dve nedelje vezbanja sam vratio stomak u prvobitno stanje i krenuo da napredujem....
naravno ovo vazi ako radis bez hemije...hemija posle prestanka vezbanja uglavnom vrlo brzo nestane..
 
Koje su vezbe najbolje za grudi i ledja? '94 sam godiste,14 godina mi je a imam malo problema sa ledjima u poslednje vreme,imam za svoje godine malo vece grudi :oops: pa me cesto zabole ledja.Inace se bavim sportom ali bih posebno da obratim paznju na misice ledja i grudi.Dok sam trenirala kik box nisam imala uopste ovakvih problema ali trenutno ne mogu da ga treniram (jos nekoliko meseci,tako mi je rekao kardiolog).Pa ako neko zna da mi kaze...Hvala unapred. :)
P.S. Blago vama muskarcima.:D
 
Koje su vezbe najbolje za grudi i ledja? '94 sam godiste,14 godina mi je a imam malo problema sa ledjima u poslednje vreme,imam za svoje godine malo vece grudi :oops: pa me cesto zabole ledja.Inace se bavim sportom ali bih posebno da obratim paznju na misice ledja i grudi.Dok sam trenirala kik box nisam imala uopste ovakvih problema ali trenutno ne mogu da ga treniram (jos nekoliko meseci,tako mi je rekao kardiolog).Pa ako neko zna da mi kaze...Hvala unapred. :)
P.S. Blago vama muskarcima.:D
Za ledja lat masina vucenje iza glave... i klasicni ledjnjaci na "spravi" gde zakacis noge i podizes gornji deo ako me razumes ;) Za grudi pek dek masina i na klupi sa bucicama razvlacenje ili potisak... raspitaj se tamo gde treniras da ti objasne :)
 
E koje misice bi trebao da razvijem.Po vasem misljenju.(za one koje neznaju imam 14 godina,tako da ne neke preterano teske)
 

Prilozi

  • DSCN4821.JPG
    DSCN4821.JPG
    54,6 KB · Pregleda: 34
pisao sam na nekoj drugoj temi ali nema veze.Radim 15 uskuih skleka,40,50 cucnja,20 sirkoh skleka.Ponovim to sve tri puta.Ranije sam radio oko 500,600 trbusnjaka dnevno ali donje nisam radio bas pravilno pa sad radim 80 obicnih i 50 donjih trbusnjaka i to ponovim 3 puta.........

Po meni taman..ako imas budzice od 5kg..mozes ubaciti malo za ruke i ramena..cisto promene radi..ali stvarno mislim da je i to dovoljno za tvoje godine..mozda i previse..ako imas vratilo..mozes poceti poneki zgib..a i trbusnjake na njemu.
 
Nove su dobre. Ako ćemo iskreno, sve što je novo je dobro :) A što ih vise koristiš kasnije se ošrafuju fest, bukvalno ako radiš pregib za biceps teg ti može ispasti na pod (ili nedaj bože na nogu).
Glavni problem je kod matica, ako ih budeš naprimer treskao (bacao teg na pod) može lako da se polome na tanji deo matice i onda nece hvatati dovoljan broj navoja koji je potreban da zategne celu bučicu.

Naravno ako ti se to dogodi u budućnosti možes lako otići u prodavnicu šrafova i kupiti nove ili možeš tražiti da ti izrade još bolje od tvrđeg materijala koje možeš treskati .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top