Caffe "Kod čika Švarcija"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja vise pazim da pasulj jedem vikendom ali jer sam radnim danima u skoli a od pasulja dobijam gasove koji su stetni pa mozda i po zivot bre :rotf:

e vidiš,ima način da se to drastično umanji...
oni koji umeju da kuvaju,znaće o čemu pričam..
uveče se pasulj potopi u vodu,a sutradan kada se kuva,prve tri vode u kojima se bari do tačke ključanja se bacaju...
u tom slučaju pasulj ne nadima toliko...a izuzetno jje hranljiv i zdrav...
 
el to stvarno il se zezaš????
nisam to nikad probala...:think:

Nije zezanje, samo ne znam da i ima veze sa vrstom pasulja, da li je beli, crveni, šareni ili kako već, u glavnom mnogo ljudi mi je potvrdilo da je stvarno efikasno. A sam nikada nisam stavio jer se nikada ne setim da kupim i onda me mrzi da siđem po limun... U svakom slučaju ne može da škodi da se proba :ok:
 
Ja jedem pasulj, i volim da jedem, ne samo da jedem zbog teretane. I ima bas puno proteina. Pasulj i pirinac su mi omiljena "jela" .

Naravno jedem gust pasulj bez onih zaprska, a ne one corbuljake, voda + kilo zaprske i 13 zrna pasulja !

Sto se tice prdenja, ne treba strahovati ako ne prdite od onolikih jaja necete ni od pasulja !
 
ja ne zapržavam ništa od jela već 15 godina...volimo sve čorbastije...:aha:

Ja sam dugo vremena pricao kevi - Kevo da hocu da jedem corbasto, natrpao bih nesto suvo 'usta i popio 3 case vode ! Ista fora samo nema zaprzavanja :mrgreen:

Dzabe misliti da si jeo pasulj, kad "pojedes" ili da kazem popijes pola litra vode + kilo trans masti , i 5 zrnca pasulja :mrgreen:

Ako se jede pasulj, nek se jede pasulj, znaci suv a ne corba :mrgreen:

Ja cam i ne razumem zasto sluze supe i corbe?

To nikad ne jedem! Gomila vode, masti zacina i SOLI ! I sve se to zbucka i to je sad kao jelo :roll::dontunderstand:

Sve to sto se jede ja pojedem sveze, termicki neobradjivano skoro + popijem litar vode :mrgreen:

Ili ono, kad nase "domacice" prave premasne sarme.....:roll: A sta je to nego li kupus, pirinac i SVINJSKO MESO?

Zar niej bolje pojesti svez kupus ili pak kiseli kupus, integralni pirinac i pilece meso? Eto to su za mene "sarme".

I onda te prozivaju tvoji ukucani da "sve jedes isto" a to sto oni sve jedu isto samo im se kombinacija tih stvari zove drugacijim imneom to nikom nista :mrgreen::hahaha:

I plus je nezdravo spremljeno!
 
1.dan: grudi, ledja i ramena
2.dan: ruke i noge
3.dan: slobodan
4.dan: grudi, ledja i ramena
5.dan: ruke i noge
6.dan: slobodan
7.dan: slobodan

a sta mislite za ovaj program treninga i koliko moze da bude efikasan za mene sto imam 15 godina :think: za koliko meseci moze da se vidi napredak ako budem praktikovao ovaj program uz trening dug 1h i dobru ishranu ?
 
1.dan: grudi, ledja i ramena
2.dan: ruke i noge
3.dan: slobodan
4.dan: grudi, ledja i ramena
5.dan: ruke i noge
6.dan: slobodan
7.dan: slobodan

a sta mislite za ovaj program treninga i koliko moze da bude efikasan za mene sto imam 15 godina :think: za koliko meseci moze da se vidi napredak ako budem praktikovao ovaj program uz trening dug 1h i dobru ishranu ?

Sine jel tebi dobro?
 
1.dan: grudi, ledja i ramena
2.dan: ruke i noge
3.dan: slobodan
4.dan: grudi, ledja i ramena
5.dan: ruke i noge
6.dan: slobodan
7.dan: slobodan

a sta mislite za ovaj program treninga i koliko moze da bude efikasan za mene sto imam 15 godina :think: za koliko meseci moze da se vidi napredak ako budem praktikovao ovaj program uz trening dug 1h i dobru ishranu ?

Mrak :dash:
pivosok smaras vise :D:D
 
Ljudi ako mislite da je dupli account u pitanju prijavite oba kod supermoderatora pa neka Vam kaze da li je dupli. Ovako nemojte dzabe da napadate decka na ne vidjeno, takav je kakav je. A ovo drugo ime ne psominjite, niti odgovarajte, samo trouglic jer zna se sta je hrana za trola. Za njega je samo trouglic na forumu a u RL-u tablete na kojim aje isto trouglic .
 
Ljudi imam jedno pitanje..mozda je malo i glupo ali bolje da pitam nego da radim pogresno: Ako pre treninga pojedem hranu koja se sporo vari i sporo apsorguje i posle sat vremena odemda vezbam.. da li cu te hranljive materije potrositi tokom treninga ili ce ostati da se i dalje vare...znam da je malo glupo pitanje ali nesto mi nije jasno u vezi toga :think:
 
Ha ha, sta kazete? :)
577527_378365202211627_136726596375490_978179_321545624_n.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top