ČAČANSKI KJU KLUKS KLAN....

Napisao sam vec.......prevarili ga neki mangupi da je srbija evropa , a cacak kulturnija sredina od njegovog sela medju lavovima........pa dosao da potrazi srecu.......:roll:

Samo je uspeo da iz sela medju lavovima , predje u selo medju majmunima:think:

A što lepo nije ostao u svojoj savani? Ili što nije otišao negde na zapad? Tamo njih vole...

zabranio bi svima koji mrze bilo koju naciju, veru,seksualno opredeljenje, i jos mnogo toga takvima ne bi smelo da se da da ista biraju njih treba da vode oni sa razumom, a ne da maloumnici vode razumne i miroljubive.

verijem da ti nemas nista protiv hrvata jer tako? ili albanaca? ili kineze? ili protiv gejeva? ili crnaca? ili muslimana i jevreja?

Onda tebi prvom treba ukinuti pravo glasa, zbog mržnje prema srpskoj naciji.
 
U srbistanu , dakle, ako nema neke mini srebrenice , ili omanjeg pokolja u komsiluku , nema razloga za uzbudjenje??,,,,,,i ja se cudim , odakle budale sa kesama na glavama u srbistanu???:think:
ако је требало да се неко узбуђује шта су чекали две године,да почну да пале крстове
као колеге у Алабами па после да развију бизнис као у Колораду и да продају деци беџеве и заставе :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
то треба на време решити:dash:
 
где си био ти да спречиш ту неправду светских размера:worth:

Zadnje mesto za koje me zabole racku je cacak........i njihov gradonacelnik sa sve bazenom, onako kao cudoviste iz crne lagune.......ako je njima dobar, neka mu naprave jos jedan bazen......yebe mi se.......

Vise me interesuje ko je gradonacelnik La Valete, jer tamo hocu da posaljem klinca ovo leto da uci engleski, od toga ko je gradonacelnik fu*king chacka;)
 
Recimo da me više interesuje šta se dešava kod nas, dali KKK još živi u Americi, baš me zabole.
шта је овде интересантно од пре две године тема
Obama je u finalu i bez toga.
побеђује Мек Кејн
Opet ti vidiš trun u tuđem oku, a ne vidiš balvan u svom. Dok god budale poput tih čačana budu pravile takva i slična sranja, nemamo ni najmanje pravo bilo kome prigovarati. Jel ti smeta Tompson? E isto tako i Bora Čorba smeta Hrvatima. Jel ti smeta Ante Đapić? Isto tako i Šešelj smeta Hrvatima, i možemo ovako u nedogled. Prvo počisti svoje dvorište, pa onda prigovaraj komšiji kako je njegovo prljavo.
ти си брате балван и то за сребрну медаљу пошто нокшир је убедљиво прво место
какав балван у свом оку, налепиле будале неке кесе и ............а ово као трн преко 3 000 000 робова пребачено бродовима из Африке на Кубу па после даље као стока
Томсон --Бора Чорба------ то исто као оне комуњарске форе четници-усташе домаћи издајници
Dobro da si pomenuo ovaj detalj. Muka mi je više od ČETNIKA KOJI SU USTAŠE GLEDALI SAMO NA TELEVIZIJI, A HRVATE SRELI SAMO NA FORUMU
мени мука од таквих као ти



Prika i Hitler kad je došao u NSDAP je dobio člansku kartu sa brojem 7, a u vrjeme Minhenskog puča stranka mi je jedva imala 250 članova. To ga ipak nije sprječilo da napravi najveću klanicu u istoriji. Ima jedna pričica iz vremena ranog nacizma:

Kad su odvodili komuniste ja sam ćutao, nije moj problem.
Kad su odvodili liberale ja sam ćutao, nije moj problem.
Kad su odvodili židove ja sam ćutao, nije moj problem.
Kad su došli po mene, više nije imao ko da se buni.

Jednom smo vidjeli koliko su fašizam i nacizam opasni, jel treba ponovo da učimo istu lekciju. Zadnji put nas je ta škola koštala oko 2 miliona mrtvih.

A što si nam objasnio nisu naci nego KKK. Za ovakvo objašnjenje Splićani bi rekli "nije gomno, nego se pas posro".

бежи бре будало:bye:
 
pa mozda mu je bolje van savane,i u cemu je u ostalom problem da ovde dodje i igra fudbal?
cemu tolika kolicina ksenofobije :neutral:

не знам колико си у току Чачани и Веља као што су срушили Милошевића док сте ви гледали ТВ пренос преко БК тако сад планирају да сруше и Абрахама Линколна него не могу да му нађу гроб:twisted:
 
Zadnje mesto za koje me zabole racku je cacak........i njihov gradonacelnik sa sve bazenom, onako kao cudoviste iz crne lagune.......ako je njima dobar, neka mu naprave jos jedan bazen......yebe mi se.......

Vise me interesuje ko je gradonacelnik La Valete, jer tamo hocu da posaljem klinca ovo leto da uci engleski, od toga ko je gradonacelnik fu*king chacka;)
што отвараш онда ову тему :whistling:отвори тему о школовању у Ла Валете можда има неки форумаш одатле па размените коју,нађеш џабе стан и остало:dash: :dash: :dash:
 
не знам колико си у току Чачани и Веља као што су срушили Милошевића док сте ви гледали ТВ пренос преко БК тако сад планирају да сруше и Абрахама Линколна него не могу да му нађу гроб:twisted:

Velja i Cacani srusili Milosevica???:rotf::rotf::rotf:

Da to nije odradjeno na nekom drugom mestu, ovi sami ne bi znali da dodju do Beograda.......zalutali bi........

Koliko je bio bitan za prichu pokazuje kako je ispushio posle mesto u Zoranovoj vladi.......velja je bio cisti fizikalac.....sa sve cacanima, po sistemu :" jak a glup":rotf:
 
не знам колико си у току Чачани и Веља као што су срушили Милошевића док сте ви гледали ТВ пренос преко БК тако сад планирају да сруше и Абрахама Линколна него не могу да му нађу гроб:twisted:
znas sta meni nije jasno?
sto se u stvari sad skrece na temu amerike kada je problem veoma lokalnog karaktera?
sta mene briga kako to resavaju amerikanci ili koji vec.
pa nisu mi ti amerikanci alfa i omega u zivotu da moram da se poredim sa njima i za lose iza dobre stvari.a na kraju krajeva i kad hocu da se poredim sa nekim,poredim se sa onim koji je po necemu bolji od mene,a ne sa nekim pacenikom i da likujem kako sam ja super uspesna kad vidim kakvih ima.
e u tome je poenta.
umesto da se udje u srz problema a to je lokalna ksenofobija i rasizam medju odredjenim brojem stanovnistva kod nas (na svu srecu nema ih puno),vi ste otisli na filozofiranje oko toga kako usa treba da uredjuje zakone i zasto ku klux klan nije zabranjen kod njih.ko da je to u opste u celoj prici i najmanje bitno.
 
ja ih razumem, verovatno je nekom od tih KKK-ovaca devojka ispricala da je bila sa tim crncem, da su lazi one price o srbima, da su se neke druge devojke, ne verujuci, ohrabrile da provere tu vest, i tako.... :rotf::rotf::rotf:
то сам и ја схватио на крају,него та девојка од тих ККК ја била шиптарка па воли више 26 комада за редом тврдих Чачанских кобасица него једну монгрилску дуткињу па да се окоти 26 пута. овако лепше:twisted:

нисам знао да тако код вас почиње еманципација.......

Чачани су баш прави весници мира и помирења на овим просторима
 
ja ih razumem, verovatno je nekom od tih KKK-ovaca devojka ispricala da je bila sa tim crncem, da su lazi one price o srbima, da su se neke druge devojke, ne verujuci, ohrabrile da provere tu vest, i tako.... :rotf::rotf::rotf:

Najzad nesto sto moze biti konkretan razlog za cacanski KKK da se da u akciju:rotf::rotf:

Znaci, uterao im crnac u sred sumadije........nije ni cudo sto su se maskirali , da ih niko od sramote ne prepozna.......:rotf:
 
Jednom smo vidjeli koliko su fašizam i nacizam opasni, jel treba ponovo da učimo istu lekciju. Zadnji put nas je ta škola koštala oko 2 miliona mrtvih.

Koshtalo nas je 2 miliona, jer smo se borili protiv tog fashizma! Jedini mi, u celom regionu! Kada su svi bili za fashizam, mi smo bili protiv, i zeshtoko smo nastradali zbog toga. I nikada ovde nece pobediti takve ideologije kojima smo mi uvek bili najveca brana na Balkanu.

Slozili smo se da je ovo shto su navijachi uradili, idiotizam. Mojne mi bacash ljagu na ostatak Srbije zbog 100-200 budala....

I ti si klipan kao onaj sa kartom Vojvodine u avataru. Btw, po pravilu su vam nickovi teshki za pamcenje i izgovaranje :roll:
 

Back
Top