Buđenjeee!!!

'Vako...
čitam ovu tamo temu o spavanju,
pa primjetih da neki ljudi kažu kako vole da spavaju sami,
treba im mnogo prostora i sve...
pa nešto mislim:
:roll: ma jes', a volite li da se budite sami?

Hoću da vas pitam:
Kad ste prvi put skontali (ako već uopšte jeste)
da vam ne prija da se budite sami?

Jel' to došlo s godinama, ako jeste - kojim?
Ili vam se to počne motati po glavi tek kad se pojavi neko poseban u vašem životu?
Ili šta već?

P.S. Nadam se da tema nije repriza.

Ne smeta mi da spavam sama, ni da delim krevet sa nekim....al sam navikla da stipkam, pipkam grlim...itd. osobu koja samnom spava....volim da se ususkam....:D

Stipkam samo muskarce...:per: :mrgreen: a sestru i ostale sturim sa kreveta....obicno nogama i guzom....:mrgreen:
 
volim da budem sama, nisam nikada imala strah od samoce (mozda zato sto nisam nikada ni bila potpuno sama-bez decka, prijatelja, itd), a ako mislis na porodicu-da, o njoj sam pocela da razmisljam kad su prosle neke godine i kad se pojavio neko poseban (vise ovo drugo)
 
'Vako...
čitam ovu tamo temu o spavanju,
pa primjetih da neki ljudi kažu kako vole da spavaju sami,
treba im mnogo prostora i sve...
pa nešto mislim:
:roll: ma jes', a volite li da se budite sami?

Hoću da vas pitam:
Kad ste prvi put skontali (ako već uopšte jeste)
da vam ne prija da se budite sami?


Jel' to došlo s godinama, ako jeste - kojim?
Ili vam se to počne motati po glavi tek kad se pojavi neko poseban u vašem životu?
Ili šta već?

P.S. Nadam se da tema nije repriza.
Neko vreme mi prija samoca, ali ubrzo shvatim da ne mogu sam...
O tome sam prvi put razmisljao kad mi je draga bila poslovno odsutna na 4, 5 dana...
 
Poslednja izmena:
volim da budem sama, nisam nikada imala strah od samoce (mozda zato sto nisam nikada ni bila potpuno sama-bez decka, prijatelja, itd), a ako mislis na porodicu-da, o njoj sam pocela da razmisljam kad su prosle neke godine i kad se pojavio neko poseban (vise ovo drugo)

pa, ne moraš nužno da planiraš porodicu, nego eto tako...

da pomisliš "e, neću više da se budim sama"
girly4.gif

da osjetiš da ti to više ne prija, da bi bilo ljepše probuditi se pored nekoga...
ne samo s vremena na vrijeme, kad se "potrefi" tako,
nego svako jutro...to mislim...
 
pa, ne moraš nužno da planiraš porodicu, nego eto tako...

da pomisliš "e, neću više da se budim sama"
girly4.gif

da osjetiš da ti to više ne prija, da bi bilo ljepše probuditi se pored nekoga...
ne samo s vremena na vrijeme, kad se "potrefi" tako,
nego svako jutro...to mislim...

paa, nisam planirala, nego osetila da je mozda vreme za porodicu, kao dosta sam se provodila,imala dovoljno muskaraca, imam dobar posao, putovala sam, imam 3Otak godina, mozda me ipak "golica" ta zelja za porodicom, mada ne mogu da trvdim da ne zelim da budem sama bar dva jutra nedeljno :)
 
:
Hoću da vas pitam:
Kad ste prvi put skontali (ako već uopšte jeste)
da vam ne prija da se budite sami?

Jel' to došlo s godinama, ako jeste - kojim?
Ili vam se to počne motati po glavi tek kad se pojavi neko poseban u vašem životu?
Ili šta već?

P.S. Nadam se da tema nije repriza.

....nije mi jutro nikada bilo neki romantican deo dana, valjda zato sto sam imala pored sebe spavalice a ja volim da skocim na noge lagane ranom zorom...ali, bio je jedan, aha, koji nikad pored mene nije spavao...i ja se probudim i poljubim ga, a on otvori ochi i pogleda me tim ochima boje crne chokolade....e koje ochi....nikad ne zaboravljene.....
 
'Vako...
čitam ovu tamo temu o spavanju,
pa primjetih da neki ljudi kažu kako vole da spavaju sami,
treba im mnogo prostora i sve...
pa nešto mislim:
:roll: ma jes', a volite li da se budite sami?

Hoću da vas pitam:
Kad ste prvi put skontali (ako već uopšte jeste)
da vam ne prija da se budite sami?

Jel' to došlo s godinama, ako jeste - kojim?
Ili vam se to počne motati po glavi tek kad se pojavi neko poseban u vašem životu?
Ili šta već?

P.S. Nadam se da tema nije repriza.

sa svakim deckom nisam mogla da spavam. imala sam problem sa tim, a i oni zbog toga. samo kad sam uzasno mnogo volela..
mislim da to nema veze sa nekim odredjenim godinama nego samo sa osecanjima koje imas ili nemas prema tom nekom.
 

Back
Top