Buđenjeee!!!

inace jutro ne volim. tada nisam ni za sta. treba mi par sati da dodjem k sebi i da mogu da funkcionisem. i ne volim d ami neko nesto prica tada niti sam ja bas u stanju da pricam:).
jutro vidim kao najpasivniju pasivu sa samom sobom i kafom. i tisinom.
 
Poremecen vam sistem. Nista to ne valja.

:lol:
to je bre poznata stvar.
a osobe ustaju rano, skacu na noge lagane,vezbice, cupkanje,pricanje telefonom, ususavaju kucu, pevaju, operu prozore...i, kad dodje nekih 14-15 sati,polako ulaze u drugu fazu-sporost, smanjena aktivnost, zele mir..
b osobe su obrnuto aktivne- ujutru ni za rad ni za druge, a od posle podne pocinju da se "bude", tako da ove osobe peru prozore popodne, tada pocinju ustvari da funkcionisu, u pravom smislu te reci.
ja svoj stan,na primer, usisavam uvece. ujutru se vucaram u pidzamici (kada ne radim) i mlogo mi fino.
 
e da, a tipovi doruckuju, b tipovi ne doruckuju. jos jedna stavka da ceo sistem drugacije funkcionise.
pa nisam mrgud, mozda je tako zvucalo, ali volim d ame ostave na miru jer NE MOGU da filozofiram,planiram, racunam, diskutujem ili pricam o svetskoj politici ujutru. tada hocu mir.
 
naravno da volim,to je nešto najslađe na celom svetu....ali,to sam prvi put poželela tek sa mojim sadašnjim momkom...pre toga mi takve ideje nisu padale na pamet:)
a sad jedva čekam da dođe:cmok:
 
:lol:
to je bre poznata stvar.
a osobe ustaju rano, skacu na noge lagane,vezbice, cupkanje,pricanje telefonom, ususavaju kucu, pevaju, operu prozore...i, kad dodje nekih 14-15 sati,polako ulaze u drugu fazu-sporost, smanjena aktivnost, zele mir..
b osobe su obrnuto aktivne- ujutru ni za rad ni za druge, a od posle podne pocinju da se "bude", tako da ove osobe peru prozore popodne, tada pocinju ustvari da funkcionisu, u pravom smislu te reci.
ja svoj stan,na primer, usisavam uvece. ujutru se vucaram u pidzamici (kada ne radim) i mlogo mi fino.

Nisam znao da je rec o usisavanju ...i pranju prozora ...
Mislio sam da je o neznostima rec...:think:
 
Ja sam napisala da najvise volim da spavam sama...
Volim ja i sa muskarcima, da ne ispadne da sam ja...tamo nesto...ali vec posle nekoliko noci ja pocnem da osecam neku teskobu...nesto mi fali...a to nesto je samoca...
Takva sam, jednostavno moram da imam te neke periode kada sam sama sa sobom...i tada se jako lepo osecam...izbalansiram se nekako...
I naravno, imam i trenutke kada mi ocajnicki nedostaje da me probudi neciji pogled...i da ponovo cujem reci: kada te gledam kako spavas pored mene, kao da hodam po mesecu...
'bem ti zivot...
 
Ja sam napisala da najvise volim da spavam sama...
Volim ja i sa muskarcima, da ne ispadne da sam ja...tamo nesto...ali vec posle nekoliko noci ja pocnem da osecam neku teskobu...nesto mi fali...a to nesto je samoca...
Takva sam, jednostavno moram da imam te neke periode kada sam sama sa sobom...i tada se jako lepo osecam...izbalansiram se nekako...
I naravno, imam i trenutke kada mi ocajnicki nedostaje da me probudi neciji pogled...i da ponovo cujem reci: kada te gledam kako spavas pored mene, kao da hodam po mesecu...
'bem ti zivot...

Ne bi da glumatam nekog analiticara ...ali ako je sve tako kao sto kazesh moguce je da je kod tebe neshto u smislu :sreca me gleda , djavo mi neda....nisam lud za nar. poslovicama ali ova nekako mi se cini prikladna...Nije narafski sve tako jednostavno ali mi sa nekako cini da ima mesta da ta teskoba ode zauvek...Sory shto se petljam a nisam pitan....:ok:
 
Ne bi da glumatam nekog analiticara ...ali ako je sve tako kao sto kazesh moguce je da je kod tebe neshto u smislu :sreca me gleda , djavo mi neda....nisam lud za nar. poslovicama ali ova nekako mi se cini prikladna...Nije narafski sve tako jednostavno ali mi sa nekako cini da ima mesta da ta teskoba ode zauvek...Sory shto se petljam a nisam pitan....:ok:

Ne znam, ali ja ne bih volela da izgubim tu potrebu za samocom...i tu teskobu ne dozivljavam kao negativnu pojavu...Mada znam da ce se sve to jednoga dana promeniti...
Mozda je to sto sam napisala delovalo kao da sam nesrecna...a nisam...jednostavno sam takva...dve krajnosti u jednoj osobi...uvek i u svemu...
 

Back
Top