Брнабићева: Међународна истрага је равна окупацији

Vučić:Kako nije sramota ove iz opozicije idu u brisel da se sastaju sa okupatorima iz EU..to su izdajnici...
Vučić:Izvinite me žurim moram u Brisel da se sastanem sa Šulcom i Makronom dobio sam poziv

Али Макрону хеланке тако добро стоје а и да ми вина да пијем! :heart2:
 
Pa prikrivanje izborne krađe , kratko i jednostavno. Ako nisi krao, nema čega da se stidiš.
Šta tebi sve može da se proturi, da prostiš...
Da vaše gazde imaju "d" od nekih dokaza o izbornoj krađi, već bi to pokazali.
Ali one idiotizme o 40.000 birača doveženih autobusima iz Republike Srpske,
o nekim "fantomskim biračima" koji su prijavljeni na tim adresama već 40 godina,
ne puše ni najveći srbomrsci u EP.
Oporba proglasila izbornu pobedu u 8 sati uveče, pa u 23 počele kuknjave o nekoj
izbornoj krađi, kad su videli da su ga izduvali.
A njihovi kontrolori svi do jednog potpisali zapisnike bez primedbi?
E jadnici... :mazi:
 
Šta tebi sve može da se proturi, da prostiš...
Da vaše gazde imaju "d" od nekih dokaza o izbornoj krađi, već bi to pokazali.
Ali one idiotizme o 40.000 birača doveženih autobusima iz Republike Srpske,
o nekim "fantomskim biračima" koji su prijavljeni na tim adresama već 40 godina,
ne puše ni najveći srbomrsci u EP.
Oporba proglasila izbornu pobedu u 8 sati uveče, pa u 23 počele kuknjave o nekoj
izbornoj krađi, kad su videli da su ga izduvali.
A njihovi kontrolori svi do jednog potpisali zapisnike bez primedbi?
E jadnici... :mazi:
Ja kontam da ti kontaš da je Evropa sisala vesla i da je tek tako donela rezoluciju o izbornoj krađi...
Sinak, sad imaš i zvaničan papir da si lud. :cool: :lol:
 
Ja kontam da ti kontaš da je Evropa sisala vesla i da je tek tako donela rezoluciju o izbornoj krađi...
Koja bre Evropa, koja crna rezolucija?
Ne smeš da veruješ sve što vam gazda uturi na partijskom sastanku... :mazi:

Sinak, sad imaš i zvaničan papir da si lud. :cool: :lol:
Ja znam da ti imaš iskustva sa tim dijagnozama, ali da imaš i kvalifikacije za
postavljanje istih - e, u to već sumnjam.
 
Koja bre Evropa, koja crna rezolucija?
Ne smeš da veruješ sve što vam gazda uturi na partijskom sastanku... :mazi:


Ja znam da ti imaš iskustva sa tim dijagnozama, ali da imaš i kvalifikacije za
postavljanje istih - e, u to već sumnjam.
Ja se samo držim činjenica, ne pričam povrh svega što se dešava ono što je babi milo.
Ako ti imaš problem sa time, on je samo tvoj.;):per: Mersi boku... :cool: :hvala: :lol:
 
Ja se samo držim činjenica, ne pričam povrh svega što se dešava ono što je babi milo.
Kojih bre činjenica, ponavljanje gazdinih mantri kao papagaj nisu činjenice.
Ajmo polako, jedan po jedan, vidim da imaš problema sa shvatanjem činjenica:

1) Svi kontrolori "oporbe" su potpisali zapisnike sa biračkih mesta bez prmedbi.
Tek kad su se vratili u centralu i gazda video da su ponovo popušili, objasnio im je
da su kompletni idioti i da nisu trebali da potpišu.
E sad, ako vaš gazda nije imao nikog pametnijeg da pošalje kao kontrolore, to samo
govori o tome koliki je intelektualni kapacitet vaših članova, stvarno mi vas je žao...

2) Evropski Parlament je gomila plaćenih budaletina koje svaki dan izglasaju neki novi idiotizam.
Rezolucije EP niti su pravno, niti politički obavezujuće ni za države
članice EU, a kamoli za zemlje van EU.


3) Za eventualne nepravilnosti može samo da bude relevantan izveštaj ODIHR, a tamo
nema ni reči o nepravilnostima, a kamoli o nekim krađama.

Najgore što su naveli su neki "nedostaci", a i ti se odnose na podatke o "rodnoj ravnopravnosti",
podacima iz biračkog spiska (valjda su trebali svakome da daju na uvid matične brojeve, kad
se neko doselio negde, za koga je glasao itd.).

Ukratko, totalni idiotizam i mržnja prema Srbiji zbog neuvođenja sankcija Rusiji.
O onim Đilasovim phičketinama koje puše po EP i traže međunarodnu istragu u Srbiji,
uvođenje sankcija i ostalo, ne želim ni da govorim, to su đubrad, dno dna.

P.S.
Da su švabe tek posle 3 godine priznali da je bilo neregularnosti na izborima u Berlinu,
govori o transparentnosti izbora u Nemačkoj.
A da su izbori uAmerici na kojima je Bajden "pobedio" bili namešteni, je u međuvremenu
svima jasno, čak i...
 
Kojih bre činjenica, ponavljanje gazdinih mantri kao papagaj nisu činjenice.
Ajmo polako, jedan po jedan, vidim da imaš problema sa shvatanjem činjenica:

1) Svi kontrolori "oporbe" su potpisali zapisnike sa biračkih mesta bez prmedbi.
Tek kad su se vratili u centralu i gazda video da su ponovo popušili, objasnio im je
da su kompletni idioti i da nisu trebali da potpišu.
E sad, ako vaš gazda nije imao nikog pametnijeg da pošalje kao kontrolore, to samo
govori o tome koliki je intelektualni kapacitet vaših članova, stvarno mi vas je žao...

2) Evropski Parlament je gomila plaćenih budaletina koje svaki dan izglasaju neki novi idiotizam.
Rezolucije EP niti su pravno, niti politički obavezujuće ni za države
članice EU, a kamoli za zemlje van EU.

3) Za eventualne nepravilnosti može samo da bude relevantan izveštaj ODIHR, a tamo
nema ni reči o nepravilnostima, a kamoli o nekim krađama.

Najgore što su naveli su neki "nedostaci", a i ti se odnose na podatke o "rodnoj ravnopravnosti",
podacima iz biračkog spiska (valjda su trebali svakome da daju na uvid matične brojeve, kad
se neko doselio negde, za koga je glasao itd.).

Ukratko, totalni idiotizam i mržnja prema Srbiji zbog neuvođenja sankcija Rusiji.
O onim Đilasovim phičketinama koje puše po EP i traže međunarodnu istragu u Srbiji,
uvođenje sankcija i ostalo, ne želim ni da govorim, to su đubrad, dno dna.

P.S.
Da su švabe tek posle 3 godine priznali da je bilo neregularnosti na izborima u Berlinu,
govori o transparentnosti izbora u Nemačkoj.
A da su izbori uAmerici na kojima je Bajden "pobedio" bili namešteni, je u međuvremenu
svima jasno, čak i...
Mene je vas apologeta i meketavaca žao. ;)
Biće vrbopuc... ;) :cool: p.s.poslednji "adut" ti je baš argument za sveopšte lapanje. bravo.:ok::hahaha::cool:
 
Mene je vas apologeta i meketavaca žao. ;)
Biće vrbopuc... ;) :cool: p.s.poslednji "adut" ti je baš argument za sveopšte lapanje. bravo.:ok::hahaha::cool:
Biće moj qurac.
Brnabićka vam se danas tako pokhenjala u mozak, to je milina.

Predlažem da osnujete kružok "Kalimero" u okviru pokreta "Srbija za nasilje".
I onda možete do mile volje da kukate "NEPRAVDA, NEPRAVDA" i da idete
po Evropi i tražite uvođenje sankcija Srbiji.
 
Biće moj qurac.
Brnabićka vam se danas tako pokhenjala u mozak, to je milina.

Predlažem da osnujete kružok "Kalimero" u okviru pokreta "Srbija za nasilje".
I onda možete do mile volje da kukate "NEPRAVDA, NEPRAVDA" i da idete
po Evropi i tražite uvođenje sankcija Srbiji.
Ne pratim (ne) rad dotičnog gospodina ili gospođe... :cool: No ono što mogu reći iz kazivanja i narodnog predanja jeste da je pomenuta u zavadi s dve čiste debele u svojoj glavi...:lol: tako da se čudim vašem kriterijumima, no nekad je to stvar kapaciteta.;)
Nema potrebe za daljom deobom Srba, sem ako ne aludirate na primitivne jednoćelijske organizme ili kolonije istih. Nadanja su vam suvoparna.
Cilj je postignut... Nema više lapanja.;):cool:
 
Ne pratim (ne) rad dotičnog gospodina ili gospođe... :cool: No ono što mogu reći iz kazivanja i narodnog predanja jeste da je pomenuta u zavadi s dve čiste debele u svojoj glavi...:lol: tako da se čudim vašem kriterijumima, no nekad je to stvar kapaciteta.;)
Nema potrebe za daljom deobom Srba, sem ako ne aludirate na primitivne jednoćelijske organizme ili kolonije istih. Nadanja su vam suvoparna.
Cilj je postignut... Nema više lapanja.;):cool:
A da promeniš dilera?
Tolika gomila nebuloza i nesuvislih izjava praktično ni o čemu konkretnom, nije čak
ni kod vaših idola uobičajena.
Ali u jednom si u pravu - to je stvar kapaciteta, nesumnjivo...
 
A da promeniš dilera?
Tolika gomila nebuloza i nesuvislih izjava praktično ni o čemu konkretnom, nije čak
ni kod vaših idola uobičajena.
Ali u jednom si u pravu - to je stvar kapaciteta, nesumnjivo...
Jedino ko treba dilera da promeni je tvoja voljena Brmbara.. ;) :cool: Nesuvisle gluposti koje ona odvaljuje ne bi ni pas sa maslom pojeo.:hahaha:
Ali ko što rekoh u startu - da, kapaciteti... = klovnijada.🤡😁😁😆😆
 

Back
Top