Britanija iznenadjena potezom Srbije

Koncizan ! Ne znam sta znaci ta rec ali cu pokusati.
Politika zapada je takva jer je takva politika Srbije.
Od Milosevica do danas....autodestuktivna.

Koncizno ?
A šta je sa Panamom, Nikaragvom, Grenlandom, Irakom, Avganistanom, Somalijom, evo u Evropi nema npr. Čehoslovačke da Jugoslaviju ne poninjem, a jastrebovi sa Zapada insistiraju na stvaranju i priznavanju etničkih čistih država ?
Kako neka nacija koja je miroljubiva da se postavi prema toj radikalnoj politici jastrebova sa Zapada kojima nije strano ni lažima i agresijom da se služe ?
Da li takvima ljudima treba verovati u diplomatskim pregovorima ?
 
ono je zabavan tekst. zamisli samo kada bi studente iz BG univerziteta pitao o nekim sukobima u africi, ili juznoj americi. pa pola ne bi znala da ubode kontinent a kamoli neku zemlju ili neku regiju.

bush_stupid.jpg
 
ne.
nisi objasnio kako je to politika srbije ista od vremena milosevica pa do danas.
ja ne vidim ni malo slicnosti, ako ti vidis, daj neki argument.

Gubitnicka politika.
Politika poraza.
Politike sedih glava iz SANU a i srpske pravoslavne crkve.
Sve u cilju stradanja i daljeg nestajanja i naroda i teritorije jer im to odgovara.
Onda se narod homogenizuje i onda nastupaju oni.
A to odgovara i politicarima.
Kao sto je i Milosevic radio.
Kosovo bilo sredstvo da se skrene paznja sa svega ostalog.
Bede , siromastva , korupcijei..da ne nabrajam.
I stalan sukob sa svetom.
I plus konstanta. Pljackaska beogradizacija...Centralizacija..
Ne vide da to vodi razbijanju zemlje. ..nenormalna Centralizacija i slivanje sve u Beograd.
Da bi sacugvao teritoriju ,,moras sacuvati stanovnistvo na njoj .
Kako?
tako sto ga neces pljackati..,,ignorisati..
I ovi to nisu naucili... I dolazice do sve veceg otpora i odijuma prema centrali...To je zakonitost.
Je li i ono odbrana teritorije u juznoj Srbiji..Istocnoj..
Nestaje stanovnistvo,,i ostaje prazna teritorija.
Nestaje jer sve odlazi za Beograd.
Ne rade nista da ga zadrze jer su im bitiniji BG i i svoji interesi,,,lova..

Sto veca centralizacija...slabija drzava...
 
Da bi sacugvao teritoriju ,,moras sacuvati stanovnistvo na njoj .

milosevic je to pokusao

onda je dosao sukob sa "svetom" kako ti nazivas amere i njihove eu satelite, pa su dosle sankcije i rat.

pazi, milosevic je jos 89-e davao povlastice svakom ko je zeleo da radi ili studira na kosovu, znas li to?


inace blebeces ko toma grobar, ista demagogija samo chederski pr
 
Ти си један од оних које су убедили да смо сами себе бомбардовали...

Не, он је као жена коју пијан муж туче, а она мисли да га је изазвала и на крају, да ће се он поправити. То већ спада у психологију личности, не вриједи убјеђивати!
 
milosevic je to pokusao

onda je dosao sukob sa "svetom" kako ti nazivas amere i njihove eu satelite, pa su dosle sankcije i rat.

pazi, milosevic je jos 89-e davao povlastice svakom ko je zeleo da radi ili studira na kosovu, znas li to?


inace blebeces ko toma grobar, ista demagogija samo chederski pr
Milosevic je razbio Jugoslaviju.
Prvi je pogazio Ustav. Ukinuo autonomiju Vojvodini i Kosovu. Secas se putujucih mitinga....sa ciljem da probudi nacionalizam...i onda je sve lako....
Pa je krenuo dalje. Sklonio Ante Markovica. Usao u platni sistem...
I svi otisli ...i svima bolje.
Sad vidim da su imali i razloga da odu.
I mi zivimo posledice te nakaradne politike.
Koja se i nakon svega ne menja.

Nemoj samo kao toma !
Je li moze velja ?
Ima vise skole od Tome >
 
Milosevic je razbio Jugoslaviju.
Prvi je pogazio Ustav. Ukinuo autonomiju Vojvodini i Kosovu. Secas se putujucih mitinga....sa ciljem da probudi nacionalizam...i onda je sve lako....
Pa je krenuo dalje. Sklonio Ante Markovica. Usao u platni sistem...
I svi otisli ...i svima bolje.
Sad vidim da su imali i razloga da odu.
I mi zivimo posledice te nakaradne politike.
Koja se i nakon svega ne menja.

Nemoj samo kao toma !
Je li moze velja ?
Ima vise skole od Tome >

aha, tu sam te cekao. znam da lupas ko maksim, al kad si ven nabrojao ove chederske teorije o milosevicu i zlocinackom poduhvatu, sad da te pitam, kakva je slicnost njega i djindjica?
rekao si da je politika ostala ista zar ne?

e moj ti blablabisto....
 
Kako prenos BBC, Forin ofis je saopštio da je razočaran zato što je Srbija podnela rezoluciju UN, a da se prethodno nije konsultovala s EU iako je pružila uveravanja da će se konsultovati. Forin ofis navodi da bi Generalna skupština trebalo da usvoji neutralnu rezoluciju kako bi se Srbija i Kosovo ohrabrili da počnu saradnju.


opaaa, neko je okrenuo ćurak naopako, nekome je napokon prekipelo, bogme sam ugodno iznenađena

jeste li vi razumeli ovo isto kao i ja, napokon malo oštrine i onako nemamo šta izgubiti što već nismo
 
Poslednja izmena:
Не, он је као жена коју пијан муж туче, а она мисли да га је изазвала и на крају, да ће се он поправити. То већ спада у психологију личности, не вриједи убјеђивати!

Ogovaras kao zena na pijaci >
Ne vrijedi ,,takav ti je sklop.
Najgore je sto ti to ne vidis.
To je tragedija.
 
aha, tu sam te cekao. znam da lupas ko maksim, al kad si ven nabrojao ove chederske teorije o milosevicu i zlocinackom poduhvatu, sad da te pitam, kakva je slicnost njega i djindjica?
rekao si da je politika ostala ista zar ne?

e moj ti blablabisto....

E vala si me i sacekao..svaka cast....
A da ja tebe pitam ?
Zasto su ubili Djindjica.?
vec znam odgovor...mafija,,izdaja...kriminalci...

A nije zato.
Ubili su ga iz razloga koji ti ne mozes pojmiti.
ne bi se slozio sigurno....Maksime.
 
Gubitnicka politika.
Politika poraza.
Politike sedih glava iz SANU a i srpske pravoslavne crkve.
Sve u cilju stradanja i daljeg nestajanja i naroda i teritorije jer im to odgovara.
Onda se narod homogenizuje i onda nastupaju oni.
A to odgovara i politicarima.
Kao sto je i Milosevic radio.
Kosovo bilo sredstvo da se skrene paznja sa svega ostalog.
Bede , siromastva , korupcijei..da ne nabrajam.
I stalan sukob sa svetom.
I plus konstanta. Pljackaska beogradizacija...Centralizacija..
Ne vide da to vodi razbijanju zemlje. ..nenormalna Centralizacija i slivanje sve u Beograd.
Da bi sacugvao teritoriju ,,moras sacuvati stanovnistvo na njoj .
Kako?
tako sto ga neces pljackati..,,ignorisati..
I ovi to nisu naucili... I dolazice do sve veceg otpora i odijuma prema centrali...To je zakonitost.
Je li i ono odbrana teritorije u juznoj Srbiji..Istocnoj..
Nestaje stanovnistvo,,i ostaje prazna teritorija.
Nestaje jer sve odlazi za Beograd.
Ne rade nista da ga zadrze jer su im bitiniji BG i i svoji interesi,,,lova..

Sto veca centralizacija...slabija drzava...

Да ли си ти чуо за Лондон, Париз, Беч, Мадрид...? Шта мислиш, одлазе ли ту паре? Да ли су то паре одлазиле у Београд и од 1904-1908.године за вријеме блокаде од стране Аустрије? Кога смо угњетавали 1914. па нас нападоше? Кога смо угњетавали 1941. па нас растурише? Да ли је могуће да ти никад не падне на памет сличност и повезаност те политике и ако ти падне на памет, како знаш да то није то? Па које десетине и стотине хиљада ми осакатисмо, побисмо, кога је напала Србија (сем Бугарске, а и о томе би се могло причати)?
Запамти, неће ваљати ни Тадић, као што није ваљао ни Милошевић, у каснијој фази ни Ђинђић, не ваља ни Додик (а био је фаворит "међународне заједнице"), не би ваљао ни Чеда Јовановић када би дошао на власт, а борио се за било какав интерес Србије! Ваљају само послушници, а и они само док не ураде "газдин" посао, а тада се пуштају низ воду. То што нама треба да нас упропасти таквих пет да би сконтали шта нам раде, то је наша несрећа.

Теби изгледа нису довољна ни петорица, питање је да ли ћеш икад сконтати!?
Ово не говорим да бих поентирао, нажалост, то је тужно!
 
Milosevic je razbio Jugoslaviju.
Prvi je pogazio Ustav. Ukinuo autonomiju Vojvodini i Kosovu. Secas se putujucih mitinga....sa ciljem da probudi nacionalizam...i onda je sve lako....
Pa je krenuo dalje. Sklonio Ante Markovica. Usao u platni sistem...
I svi otisli ...i svima bolje.
Sad vidim da su imali i razloga da odu.
I mi zivimo posledice te nakaradne politike.
Koja se i nakon svega ne menja.

Nemoj samo kao toma !
Je li moze velja ?
Ima vise skole od Tome >

Паметнице, зашто и против чега су се Шиптари на КиМ бунили 1981.године? Шта им је било ускраћено? Шта им је тада и ко укинуо?
 
Milosevic je razbio Jugoslaviju.
Prvi je pogazio Ustav. Ukinuo autonomiju Vojvodini i Kosovu. Secas se putujucih mitinga....sa ciljem da probudi nacionalizam...i onda je sve lako....
Pa je krenuo dalje. Sklonio Ante Markovica. Usao u platni sistem...
I svi otisli ...i svima bolje.
Sad vidim da su imali i razloga da odu.
I mi zivimo posledice te nakaradne politike.
Koja se i nakon svega ne menja.

Nemoj samo kao toma !
Je li moze velja ?
Ima vise skole od Tome >

О СПС-у и Милошевићу не мислим добро - али ово што ти трабуњаш СУ ОРТОДОКСНЕ ГЛУПОСТИ И НЕИСТИНЕ...
 
Да ли си ти чуо за Лондон, Париз, Беч, Мадрид...? Шта мислиш, одлазе ли ту паре? Да ли су то паре одлазиле у Београд и од 1904-1908.године за вријеме блокаде од стране Аустрије? Кога смо угњетавали 1914. па нас нападоше? Кога смо угњетавали 1941. па нас растурише? Да ли је могуће да ти никад не падне на памет сличност и повезаност те политике и ако ти падне на памет, како знаш да то није то? Па које десетине и стотине хиљада ми осакатисмо, побисмо, кога је напала Србија (сем Бугарске, а и о томе би се могло причати)?
Запамти, неће ваљати ни Тадић, као што није ваљао ни Милошевић, у каснијој фази ни Ђинђић, не ваља ни Додик (а био је фаворит "међународне заједнице"), не би ваљао ни Чеда Јовановић када би дошао на власт, а борио се за било какав интерес Србије! Ваљају само послушници, а и они само док не ураде "газдин" посао, а тада се пуштају низ воду. То што нама треба да нас упропасти таквих пет да би сконтали шта нам раде, то је наша несрећа.

Теби изгледа нису довољна ни петорица, питање је да ли ћеш икад сконтати!?
Ово не говорим да бих поентирао, нажалост, то је тужно!


Жива истина!!! ............:ok::ok::ok:
 
milosevic nije hteo da prica sa svetom sve je ignorisao...bio potpuno krut politicar...politicar koji nije uspeo da parira svetskoj politici...nije hteo ni da razmislja o politickom dijalogu...dal je to radio slucajno il namerno istorija ce reci...takav je navukao bes na sebe i srbiju medjunarodne zajednice...njegovi naslednici su uradili sve kontra...oni su pristali na sve sto se trazi...njih kao takve ne moze da ceni niko ni spolja ni unutra...i sto se ne sete dusmani da zatraze ovi ponude sami...kad je to shvatio djindjic i kad je resio da se suprostavi---uklonjen je...ovi sad jos koriste...i tako srpska istorija se ponavlja...idemo iz krajnosti u krajnost....necemo nikad nauciti da budemo umereni i racionalni...kod nas radi samo emocija...racionalno je amputirano...
 

Back
Top