БРАВО МЛАЂО

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

opšte dobro

Poznat
Banovan
Poruka
9.647
Од петка литар бензина 100 динара,а и поскупљује и остало,е сад је цена већа и од Немачке цене бензина.


Када ће глупи студенти да узвикну;млађане,спаси србију и уби се

када хлеб буде био 1000 динара
 
Од петка литар бензина 100 динара,а и поскупљује и остало,е сад је цена већа и од Немачке цене бензина.


Када ће глупи студенти да узвикну;млађане,спаси србију и уби се

када хлеб буде био 1000 динара
E,pa stavrno je vreme da se taj LOPOV skine vise sa pozicije,mucenje naroda.

Da mu J...m sve zivo.:mad::mad::mad::mad::mad:
 
Од петка литар бензина 100 динара,а и поскупљује и остало,е сад је цена већа и од Немачке цене бензина.


Када ће глупи студенти да узвикну;млађане,спаси србију и уби се

када хлеб буде био 1000 динара


čekaj a sta bi sa pričom da je njemu misko rodjeni ujak?
ja sam to čuo od jednog čoveka iz gradske vlasti jos prosle godine u ovo vreme a to je procurelo nedavno jel da?
pa jel jeste ili nije?
jel bila mozda ta tema?
 
Misko je iz okoline Krusevca i nema nikakve srodne veze sa Mladjom,a Mladjini su iz okoline Leskovca.
A Mladjina mama je radila kod Dafine ,samo o tome se ne prica.
A i kakve veze to ima.Gde su sad glupi studenti,NVO,shit92 i ostali da protestvuju.
Jesam pritiv nasilja ali litar u Nemackoj je 1.12 eu U Italiji 1.02 evra.A u Srbiji je najskupjli benzin sada na Evropskom kontinentu ako ne racunamo UK.
 
od nisa do beograda da dodjete autom treba vam 3000 dinara u jednom pravcu ako vam auto trosi 10 litara na 100 km .

da odete i da se vratite 80e i to bez da nesto jedete, spavate i tako to. sve u svemu ako bi ste jeli u restoranu i spavali u nekom hotelu 2 dana spucali bi ste na taj put celu prosecnu srpsku platu.
 
Misko je iz okoline Krusevca i nema nikakve srodne veze sa Mladjom,a Mladjini su iz okoline Leskovca.
A Mladjina mama je radila kod Dafine ,samo o tome se ne prica.
A i kakve veze to ima.Gde su sad glupi studenti,NVO,shit92 i ostali da protestvuju.
Jesam pritiv nasilja ali litar u Nemackoj je 1.12 eu U Italiji 1.02 evra.A u Srbiji je najskupjli benzin sada na Evropskom kontinentu ako ne racunamo UK.

pa meni je drugar u nisu radio tamo 2002-3 i reče mi čovek da litar benzina kad izadje iz rafinerije kosta tad 23 din a na pumpi je bio 70-ak din da su sve ostalo preko akcize i porezi!!
znači nema to veze mnogo sa poskupljenjem nafte
 
e nego znate sta je najjace u celoj prici. dolar je pao prema euru na najnize grane ikada i pored toga sto je nafta poskupela. a mi smo kao sto znate vezani za euro. no i pored toga kod nas benzin poskupljuje????

u americi galon goriva kosta 2.5 dolara ili 125 dinara . To je 3.75 litara za 125 dinara. A prosecan Srbin placa litar benzina 100 dinara.

Pa nije ni cudo sto ovako lose zivimo odrase nas mafijasi demokratski kao mlade majmune.
 
Pa ima veze zbog toga sto puno ni ne gledamo ko je ko zbog toga se i ovo desava.

Nama da dodje neki vrsni govornik iz MESNE ZAJEDNICE ,,BABINO POLJE,, i da bude malo slatkoreciv odmah bi bilo

TOOOOOOOOOO,ZIVEOOOOOOOOOOOOO,TAKO JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
 
e nego znate sta je najjace u celoj prici. dolar je pao prema euru na najnize grane ikada i pored toga sto je nafta poskupela. a mi smo kao sto znate vezani za euro. no i pored toga kod nas benzin poskupljuje????

u americi galon goriva kosta 2.5 dolara ili 125 dinara . To je 3.75 litara za 125 dinara. A prosecan Srbin placa litar benzina 100 dinara.

Pa nije ni cudo sto ovako lose zivimo odrase nas mafijasi demokratski kao mlade majmune.

125/3.75 dodje oko 33.3 dinara po litru.
E zato treba i voditi rat.A ne za svetu srpsku zemlju koja i nije vise nasa,al ko to dilovima da objasni.

a znam da je u Kanadi jedan minut razgovora putem mobilnog telefona, 0.02 $ Kanadska, u prevodu 34 minuta tamo a ovde kod 064 samo 1 minut za iste pare
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top