Branimir Nestorovic - Nesy projekat SNS ?

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.272
Autorska tema
Za Branimira Nestorovica - Nesija se nije znalo da postoji dok se nije pojavio na konferenciji sa Vucicem i poceo da prica da je korona najsmesniji virus. Nastavlja da prica o neverovatnim stvarima, da se korana leci svetloscu, da moze da se putuje kroz vreme, da je Djokovic reinkarnacije Tesle, i da ce on sa Djokovicem da napravi teslin kalem...Koliko ovo sve zvucalo smesno, Nesy se ne skida da naslovnih stranica, i bilo koji kanal da promenisi vidis samo njega. Ima pristiup na sve kanale gde gostuje u emisijama po tri sata, i u novinama je redovan.
Nestorović_i_Vučić_605x940.jpg

Koja je poenta da se osoba koja prica tako neverovatne stvari stalno forsira ?
Da li on sluzi da svojim pricama proba da skrene paznju sa glavnih problema u drzavi ?
Dr Nestorović: Pogrešili smo sa respiratorima
https://direktno.rs/korona/272174/dr-nestorovic-pogresili-smo-sa-respiratorima.html
VIDEO - Dr Nestorović: Tesla je slao stvari u budućnost i vraćao ih, to se zna
https://www.021.rs/story/Info/Srbij...stvari-u-buducnost-i-vracao-ih-to-se-zna.html
Dr Nestorović otkrio: Hitler je ubio Teslu!
https://direktno.rs/vesti/drustvo-i-ekonomija/271383/dr-nestorovic-otkrio-hitler-je-ubio-teslu.html
IZJAVA DANA: Nestorović, Novak, Tesla i kalem
https://www.bizlife.rs/aktuelno/izjava-dana/izjava-dana-nestorovic-novak-tesla-i-kalem/
Nestorović: Otporan sam na bolesti jer je moj deda prešao Albaniju
https://www.nezavisne.com/novosti/e...olesti-jer-je-moj-deda-presao-Albaniju/597034
UDARNO - Misteriozna veza Tesle i Novaka Djokovica! - Ivica Dacic i Branimir Nestorovic!
Pulmolog Branimir Nestorović 👍😍👏 KORONA VIRUS JE NAJSMJEŠNIJI VIRUS U POVIJESTI ČOVJEČANSTVA
 
img-20200526-wa0000-jpg.703536

Подаци са сајта Министраства здравља Италије:
Значи, медијана умрлих је 81 година.
Са нула (0) коморбидитета: 3,9%.
Са три и више болести: 59,8%.
----------------------------------------------

Италијански скор.
I tako...

Nije mi jasno šta imate protiv Nestorovića?

Čovek koristi svojih 15 minuta onako kako mu se sviđa.
 
Super lik! Malo sam se umorila da ga lovim po televizijskim stanicama, malo sam se prezasitila onoga da je nešto super interesantna priča, da je nešto interesantno...
Ali je zabavan.... bio. Malo prelazi u svakodnevno, dosadilo-''interesantna priča'' i ''to je mnogo interesantno''.
Hajd' malo da proširimo rečnik... :zaljubljena:
 
Ono što je najgore on je ispao debil jer je na debilski način rekao bukvalno istinu da je korona ujdurma to je virus koji postoji ali to je zapravo ujdurma ljudi umiru od sezonskog gripa daleko više od corone ali niko nije poveo hajku protiv sezonskog gripa.Ono njegovo hajte u Milano u šoping je ispalo totalno retardirano sa njegove strane jer je ujdurma pregazila pulmologa Nestorovića,dakle,uzeo je đilkoš pare da zamajava retardirani narod da onaj mufljuz smandrlja izbore ali kad je krenula ujdurma onda đilkoš i mufljuz ispadadoše smešni,što i jesu kako god da okreneš,kao i taj covid
 
Pa, ne ide to tako... Dr. Kon je pobrao simpatije naroda, zbog njega lično ćete videti maske i dalje na ulicama, zbog njega smo shvatili ozbiljno ovu situaciju.
Bez da se ne slažem sa Novakom, biram da verujem nekome ko zna stvar. Da sam htela da znam kako se igra tenis, pitala bih Novaka...
O zdravlju nacije nas je izveštavao ne teniser nego vrsni medicinski stručnjak, i prema tome ga biram za merodavnijeg.
Dr. Kon je uložio svoje vreme da se bavi materijom, bio nam je tu kad je trebalo...
Ne omalovažavam dr. Nestorovića, ali ipak, neke stvari moraju da se stave na svoje mesto.
 
Pa, ne ide to tako... Dr. Kon je pobrao simpatije naroda, zbog njega lično ćete videti maske i dalje na ulicama, zbog njega smo shvatili ozbiljno ovu situaciju.
Bez da se ne slažem sa Novakom, biram da verujem nekome ko zna stvar. Da sam htela da znam kako se igra tenis, pitala bih Novaka...
O zdravlju nacije nas je izveštavao ne teniser nego vrsni medicinski stručnjak, i prema tome ga biram za merodavnijeg.
Dr. Kon je uložio svoje vreme da se bavi materijom, bio nam je tu kad je trebalo...
Ne omalovažavam dr. Nestorovića, ali ipak, neke stvari moraju da se stave na svoje mesto.
Spor nije izbio oko Novakovog izveštavanja jer on to nije radio već zato što je rekao da neće da primi nedovoljno proverenu vakcinu na šta se Kon osetio pozvanim da mu drži vakelu iako vakcine ni dan danas nema,
 
@Boris Grušenko , meni ne treba neko ko će da mi objasni Novaka Đokovića.
Ovde se povela tema da je Kon razočarao narod naročito nakon Novakovog nekog tamo tvita, instagram storija ili šta već.
Ok, onda ćemo sve da postrojimo i da svi jednom za svagda znaju ko je ko. Novak Đoković nije kompetentan da leči ljude koji su oboleli od korona virusa, a dr. Kon nije kompetentan da igra tenis( mada nije ni mislio da zaigra.... ).
Dr. Nestorović je dobar, samo da više ne insistira na tome šta je interesantna priča.
Deal? -Deal.
 
@Boris Grušenko , meni ne treba neko ko će da mi objasni Novaka Đokovića.
Ovde se povela tema da je Kon razočarao narod naročito nakon Novakovog nekog tamo tvita, instagram storija ili šta već.
Ok, onda ćemo sve da postrojimo i da svi jednom za svagda znaju ko je ko. Novak Đoković nije kompetentan da leči ljude koji su oboleli od korona virusa, a dr. Kon nije kompetentan da igra tenis.
Dr. Nestorović je dobar, samo da više ne insistira na tome šta je interesantna priča.
Deal? -Deal.
Đokoviće nije ni pokušao da leči ljude, to si nešto pobrkala.
 
Covek koji u mracnim vremenima siri optimizam, intelektualac koji zasluzuje postovanje i koga treba slusati i cuti.
Kritik moze da se odnosi jedino na medije, a narocito na novinarke koje se utrkuju da interesovanje zenske populacije iskoriste za svoju promociju. Svaki sou neke novinarke trazi iskljucivo nesto novo, pa svako pojavljivanje nuzno zahteva neku novu pricu, a covek nije profesionalni zabavljac koji priprema svoje pojavljivanje.
Dakle, hejteri mogu samo da ga mrze, ne mogu da mu nadju ni jednu manu i zato mrzite brate.
Meni je Nestorovic odlican primer Srbina, uspesnog, sposobnog i pametnog, a pri tome skromnog i politicki neutralnog, a sa svojim stavom.
 
Несторовић је за 90 посто ствари био у праву.То што он нема такта је већ нека друга прича.
Пуно чита,воли да филозофира,занесе се али све у свему што се тиче короне дао је добре прогнозе.
Рекао је још у марту када су многи причали бајке до краја маја завршена прича, почетком јуна ће се већ гледати гдје на одмор.
 
Несторовић је за 90 посто ствари био у праву.То што он нема такта је већ нека друга прича.
Пуно чита,воли да филозофира,занесе се али све у свему што се тиче короне дао је добре прогнозе.
Рекао је још у марту када су многи причали бајке до краја маја завршена прича, почетком јуна ће се већ гледати гдје на одмор.
Ipak, suviše lupa i gostuje na radikalskim emisijama Happy Debilica
 
Несторовић је за 90 посто ствари био у праву.То што он нема такта је већ нека друга прича.
Пуно чита,воли да филозофира,занесе се али све у свему што се тиче короне дао је добре прогнозе.
Рекао је још у марту када су многи причали бајке до краја маја завршена прича, почетком јуна ће се већ гледати гдје на одмор.
Jedino sprono u vezi njega je očajan izbor društva u kome se pojavio.
 

Back
Top