Brakom uredno neodrzavane

Pa sto ce se vise sredjivati, kad su se udale...:lol:

eto ti, Gazda sve reche :)

tebra brate, pa ti rizikujes da se na tebe obrusi jato pernatih sredovechnih polovnjacha, i da te razvlace u milion nastavaka ko Kasandru :) U oblaku cigaretnog dima, sa stomacima koji prelivaju, nesposobne za bilo kakvu kreativnost, u narednim postovim ochekuj pljuvanje, hajku, istresanje, natresanje, zalopojke, drvlje i kamenje na iste takve muskarce, bilon ziliona galaktickih razloga za salo, holesterol i povisen pritisak.
Ceo svet je protiv domacih zenetina, samo one kuvaju, peru, radjaju, peglaju...... Niko njih ne razume, najbolje godine svog zivota su poklonile nekakvoj barabi koju su same smuvale, a Princ Charming nikako da parkira belca isopd prozora :)

To sto ti tvrdis ja dovodim u vezu sa balkansko-arapskim mentalitetom, a primarni razlog je nedostatak unutrasnjeg sadrzaja, endemskog congenitalnog poremecaja ovdasnjih :)
Takodje je u direktnoj vezi sa brain washing-om medija "novog doba"

Dakle, rok trajanja pernatih kvocajucih udavaca je do 25 godine, u urbanoj populaciji do 30. U to doba obicno je sve vec odradjeno sa zadate check liste.
Pojava doticnih na trzistu, i rating istih zavisi jedino i iskljucivo od perja i paperja, i ubrzo po zavrsenoj udadbi, pocinje mitarenje. Ostaje ono sto je bilo unutra, sto ce reci - praznina :)

Da bi ipak licile na nesto, besomucno se trosi energija, vreme i novac na frizera, farbanje, krpice, silikone, ..... Tu doticne, naravno, gube na javnoj i privatnoj utakmici sveopsteg prihvatanja, i unutrasnja praznina se diseminuje u sve sisteme kroz raznolike oblike licnog nezadovoljstva.

Ako pitas: da li se isplati zenidba, odgovor je DA !
Destruktivni projekat zvani Svadba se uvek isplati, narocito nevesti :)
Nesposobne da zive same, sta bi drugo radile, i kako bi se overile u komsiluku, blizoj i daljoj rodbini.
Ali o tome tebe niko ne pita, jer su tupavi, glupavi muski stvorovi uvek odabrani voljom superiornijeg pola.


ps.
Zelim da izrazim sve svoje pozitivne afekcije retkim zenama koja je svaka za sebe izuzetak od gore navedenog. Na moju srecu, poznajem nekoliko takvih :)
E takve su lepe zauvek, pozeljne i sexy i sa 200 kg, sa bezbroj godina, blago svima nama u njihovom drustvu :)
 
a srce moje (ja ovo iskreno, mi se sad ne svadjamo)
osoba A: molicu lepo, JA sam srce moje.

@tema - depilicarke protiv brijacica...vecna tema, ne bih se ja tu upustala. noge depiliram, ostalo brijem.

ali, postoji citav jedan okean izmedju nesredjivanja i nehigijene. nehigijena nikako ne nastane u braku, i tu se slazem sa strujom koja kaze sa guys cesto od sljasta ne vide stroku. gledam po svojim ortacima. i hajde da okrenemo pricu - nema teorije da ne primetim da tip ne vodi racuna o licnoj higijeni redovno... jer mi je to bitno. ma i za devojke mogu da kazem koja je strokava a koja ne... i nema veze sto se retko vidjaju dok su u vezi... gledaj da li pere ruke kad udje u stan... to obicno bude dovoljno. i da li redovno skida sminku...

sta se desilo sa mojim drugaricama kad su se udale...? ma, kad su se zaposlile to im se desilo - presle su na rezim sminkanja za 5 minuta... znaci, svedes skup operacija doterivanja na minimum koji daje zadovoljavajuce rezultate. i nijedna nije zapustena. bilo je onih koje su se ugojile u trudnoci, godinu dana potom vratile su se u uobicajene mere...
 
eto ti, Gazda sve reche :)

tebra brate, pa ti rizikujes da se na tebe obrusi jato pernatih sredovechnih polovnjacha, i da te razvlace u milion nastavaka ko Kasandru :) U oblaku cigaretnog dima, sa stomacima koji prelivaju, nesposobne za bilo kakvu kreativnost, u narednim postovim ochekuj pljuvanje, hajku, istresanje, natresanje, zalopojke, drvlje i kamenje na iste takve muskarce, bilon ziliona galaktickih razloga za salo, holesterol i povisen pritisak.
Ceo svet je protiv domacih zenetina, samo one kuvaju, peru, radjaju, peglaju...... Niko njih ne razume, najbolje godine svog zivota su poklonile nekakvoj barabi koju su same smuvale, a Princ Charming nikako da parkira belca isopd prozora :)

...

iju
opisa me covek za dve sekunde
samo si jednu stvar omanuo
svoje muzeve nismo SMUVALE
a ne
svoje muzeve smo navatale na bebu
cudi me
takvom vrsnom poznavaocu zena da moze da se prikrade takav nemar
 
.... a primarni razlog je nedostatak unutrasnjeg sadrzaja, endemskog congenitalnog poremecaja ovdasnjih :)
Takodje je u direktnoj vezi sa brain washing-om medija "novog doba"

Dakle, rok trajanja pernatih kvocajucih udavaca je do 25 godine, u urbanoj populaciji do 30. U to doba obicno je sve vec odradjeno sa zadate check liste.
Pojava doticnih na trzistu, i rating istih zavisi jedino i iskljucivo od perja i paperja, i ubrzo po zavrsenoj udadbi, pocinje mitarenje. Ostaje ono sto je bilo unutra, sto ce reci - praznina :)

Da bi ipak licile na nesto, besomucno se trosi energija, vreme i novac na frizera, farbanje, krpice, silikone, ..... Tu doticne, naravno, gube na javnoj i privatnoj utakmici sveopsteg prihvatanja, i unutrasnja praznina se diseminuje u sve sisteme kroz raznolike oblike licnog nezadovoljstva.

I onda mene pitaju, da li sam ja to pronasla "sveti gral". 8-)
 
jesss......
od silnog brijanja pocece da rastu i po zubima....
jok, ja volim kad onako dobro narastu, jedno dva cm, pa onda kada ih obrijem izdepiliram ili ostalo.....imam sta da vidim...svasta nesto.....

ne ser.te da se svako jutro brijete.......sta kad nema vode...ili kada neko iskljuci bojler u toku noci, ili kada vas prosto mrzi jer je napolju -5......
bolest....
 

Back
Top