Brakom uredno neodrzavane

Ja znam da vam price kao sto je moja mogu ponekad izazvati alergiju... hehe, al ozbiljno, ja moje dlacice ni ne vidim, jer ih obrijem cim ustanem pod tusem, a za sve to mi treba oko desetak - petnaest minuta, prosto navika... Vosak preskacem bas zato sto ne mogu da se strpim i pustim dlacice da porastu. :-D
Ne pricam ja o preteranoj pedanteriji:roll:, prosto obicna higijena, ne visim par sati u kupatilu8), ja to sve zacas:confused:... meni to nije nikakav specijalni napor... vec neka normala... ne znam sto je to sad tako nesto posebno obrijati noge svakog dana... i pazuh, tek da te sokiram... i dole ja to radim svakog dana:oops:, prosto lakse je kad se ne zapusta...:lol::lol:

Da, ima takvih slucajeva... ali isto vazi i za muskarce... za 9 godina braka nikad mi se nije desilo da preskocim da obrijem noge, izdepiliram dlacice, pocupam obrve... ili da preskocim tusiranje... a mirisem ceo dan i noc... uzivam u svemu tome, meni to nikad nije teret...
Hehe, tek da me šokiraš, reci mi koje to dlačice depiliraš ako sve briješ?...hehhhee...
Beavis.GIF
...hehhehee...

hehe trachara...:D
Gde si Helena nisam te sto godina videla. :-D
Jao Gustave kako izmišljaš tztztztz. :lol:
 
pricaj mi
ja verujem u bajke keve mi radmile
mislim danas mi se mama zove radmila
ne znam zasto
e bolje vugi trach
on je covek polozajnik
mislim sedi na visem spratu i vrlo je uticajan
ja sam bedni cinovnik i slucaj
 
tacno znam u sta se ovo razvija
sad cete da preokrenete ovo u dlakave protiv obrijanih

i samo da znate kad se vec dicite toliko time da je jednostavno blam brijati se
postoji toliko aparata i preparata koji to rade mnogo savremenije

dakle radi se o tome
da ako tvoj muz ne zna da ti zapravo nisi prirodna plavusa,
i ako slucajno sazna da su ti obrve deblje od onih na kakve je naviko
onda yebo taj brak

dakle ovo nije prica o odrzavanju higijene

Imam i kremu za depilaciju i aparatic, ali prosto mi je brijac brzi i navikla sam tako... vise mi odgovara, ne vidim u tome neki blam... za dlacice iznad usana koristim vosak, prirodno nisam puno maljava... pa mi sve to nije neki smor, a narocito ne blam...
 

Back
Top