Bračna svađa

Oko čega i zbog čega se svađaju žene s muževima?
Momo Kapor je bio kralj da primeti i prenese situacije iz "obićnog" života:
https://luftika.rs/urnebesan-prikaz-kako-se-srpske-zene-svadaju-sa-svojim-muzevima/
:rotf:

...mene nema u datom tekstu, osim u jednom slucaju, ponekad kazem - prekoracio si brzinu, pise 80, vozis 120. :mrgreen:

Moj muz nije svadjalica, a ja umem da gundjam jer mi je kosilicom otfikario bozure, narcise, ili prskalice postavio tako da mi svo cvece udavio.... :evil: ...i sve tako nesto bzv. Ili zaboravio da nahrani kerove i macke. :roll:
Inace, sa tri sestre bas sam navezbana svadjalica, steta sto muz ne saradjuje. :lol:
Konstruktivne rasprave ne smatram svadjom, to je meni oduvek znak da nam je odnos ziv na svim poljima. Oko mnogih stvari stojimo na suprotnim stranama, ali umemo da cujemo i razumemo sta ono drugo kaze. Hocemo li pribliziti stavove, zavisi od mnogo toga, bitno, ne cutimo nikada.
 
Lako je bilo Momi da se zeza. Kad god je bio u kuršlusu sa Anom, a bio je često, sedeo je danonoćno po beogradskim i dubrovačkim kafanama. Kada se vratiš nacirkan, nemaš vremena ni da se skineš a kamoli da se svađaš. Problem su ipak bila poznata bunovna jutra od loše rakije.
 
Zapravo je prosto, svađamo se jer nećete da nas slušate. :manikir:
Tačno tako!


Bracne_zapovesti_DD.png
 
Znaš Zloćko,još kad smo se "uzeli" smo veoma brzo shvatili da smo formirani ljudi i da se menjati nećemo...:mrgreen:
Malo smo se akomodirali i to je to!
One koje bi na bolje da promene muževe ( a i muževi žene),nek se manu ćorava posla-gde da menjaš odrasle ljude-samo silom možeš disciplinovati!
A treba li kom disciplinovan supružnik ili divalj?!:rotf:
 
Немам с ким.

За свађу је потребно двоје, а овај мој се не свађа.

Тако испадне да се свађам сама са собом :evil:
 
Xixi e to volim daljinski je keva

Ма, ништа даљински, само ме гледа и смешка се, и на крају пита: Јел' ти сад лакше :lol:

Е, али да знаш да ме прође кад кажем све што имам.

Бесплатни терапеут.
 
Xixi e to volim daljinski je keva

Не толико даљински колико оно што је изабрао да гледа. Вечито неки коњаници, неке фаланге, глупости.

Или монструми којима се желе излива из утробе. То посматра стакластим погледом и онда ја гледам у екран па у њега а онда и њему буде смешно.

Али то није свађа.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bas naprotiv. :) Vise mi vuces na nekog ko nece da se svadja, pogotovo ne oko sitnica.

Ali to moras promeniti, znas. :p Zenama je potrebno praznjenje i vise vole da se svadjaju oko bezazlenih stvari, nego oko pravih problema. :p

Ko im brani da se svadjaju? Nego sto tuku, ako se vec svadjaju?
Recimo koliko je opravdano jednom godisnje preispitivati sve razloge braka, treba li iz toga izvlaciti zakljucke?
 

Back
Top