Bračna svađa

Ako krenete da se svadjate sa ciljem, onda ste gori od žene. Jedini momenat u svađi koji priznajem je nabujali adrenalin koji dovodi do pomirenja na najlepši način za oboje. Tupljenje rečima na reči, samo izaziva dodatnu nervozu i komplikuje odnos. U svađi ne postoji moj je veći, pošto je kod oboje minijaturan.

Vidis ovako, razgovor koji ima cilj i nije nedefinisana svadja dovodi do resenja. Zatrpavanje problema sexom samo produbljuje problem koji se kasnije vraca. Najbolje mirenje je kada se sazna razlog i cilj oko koga se svadja desava, makar to bila ljubomora, pms, vaspitanje dece.

- - - - - - - - - -

Zapravo je prosto, svađamo se jer nećete da nas slušate. :manikir:

Kada se partneri poznaju, a za to je potrebno strpljenje, lako se dodje do razloga svadje.
 
Vidis ovako, razgovor koji ima cilj i nije nedefinisana svadja dovodi do resenja. Zatrpavanje problema sexom samo produbljuje problem koji se kasnije vraca. Najbolje mirenje je kada se sazna razlog i cilj oko koga se svadja desava, makar to bila ljubomora, pms, vaspitanje dece.

Vidim da ste iskusni sa ženama. Ali ako mislite da ćete analitikom problema rešiti zategnutu situaciju, onda sumnjam da imate pošteno polazište jer želite da ženom dominirate. Dominacija se obavlja skrušenošću i sa emocijama a ne način kada oboje donosite odluke po kojima ćete se povinovati, a znate da ste oko nepovinovanja i posvađali.
 
Vidim da ste iskusni sa ženama. Ali ako mislite da ćete analitikom problema rešiti zategnutu situaciju, onda sumnjam da imate pošteno polazište jer želite da ženom dominirate. Dominacija se obavlja skrušenošću i sa emocijama a ne način kada oboje donosite odluke po kojima ćete se povinovati, a znate da ste oko nepovinovanja i posvađali.

Razlozi su razliciti, ali svadje su tipske, a ti si folirant.:)
Kada su svadje zbog dominacije onda imas problem koji se resava samo odlaskom ili dominacijom jednog nad drugim.
Dominacija treba da bude prema intelegenciji, ako nije tako onda je glupo i odrzavati takvu zajednicu.
zena koja je sposobna da moralno opravdanim nacinom dominira i treba da dominira, ako je to na neopravdane nacine onda je samo pitanje izdrzljivosti.
 
Razlozi su razliciti, ali svadje su tipske, a ti si folirant.:)
Kada su svadje zbog dominacije onda imas problem koji se resava samo odlaskom ili dominacijom jednog nad drugim.
Dominacija treba da bude prema intelegenciji, ako nije tako onda je glupo i odrzavati takvu zajednicu.
zena koja je sposobna da moralno opravdanim nacinom dominira i treba da dominira, ako je to na neopravdane nacine onda je samo pitanje izdrzljivosti.
Za vas, možda. Ja se nikad ne svađam.
Dominaciji nema mesta u normalnom odnosu, jer ako je ima onda neko kao vi može iskusno da piše o svađama pošto mu se zajednički odnos svodi samo na prepirke.
 
Za vas, možda. Ja se nikad ne svađam.
Dominaciji nema mesta u normalnom odnosu, jer ako je ima onda neko kao vi može iskusno da piše o svađama pošto mu se zajednički odnos svodi samo na prepirke.
Da nema dominacije kaže i moja veca,a ja kad slučajno slušam šta priča s drugaricom "moj muž je rekao ovo,pa je rekao ono,
pa je uradio ovo,pa ono..."
Istina,ne trudim se da u svemu moja bude poslednja,a zašto bih se i trudio?
Autoritet se stiće nepogrešivošću! Ili sa zanemarljivom pogrešivošću...
 
Da nema dominacije kaže i moja veca,a ja kad slučajno slušam šta priča s drugaricom "moj muž je rekao ovo,pa je rekao ono,
pa je uradio ovo,pa ono..."
Istina,ne trudim se da u svemu moja bude poslednja,a zašto bih se i trudio?
Autoritet se stiće nepogrešivošću! Ili sa zanemarljivom pogrešivošću...

Autoritet se ne stiče, sa njim se rađaš ili ne.
 
Da nema dominacije kaže i moja veca,a ja kad slučajno slušam šta priča s drugaricom "moj muž je rekao ovo,pa je rekao ono,
pa je uradio ovo,pa ono..."
Istina,ne trudim se da u svemu moja bude poslednja,a zašto bih se i trudio?
Autoritet se stiće nepogrešivošću! Ili sa zanemarljivom pogrešivošću...


ovaj folirant nema pojma i prvom prilikom ce dobiti po tamburi od zene.
 
Ovako kao u uvodnom postu svađaju se žene koje nikakvog uticaja nemaju na svoje muževe, ako se podrazumeva da je neki međusobni uticaj normalan kod onih koji se međusobno i uvažavaju. Žene ispadaju negativci, ali celokupan odnos je vrlo loš. Ove svađe su očajnički pokušaji da se nešto promeni.
 
Ove što se ovde prse i sve puca od njihove dominacije, žene biju sve u šesnaest. 100%... :manikir:

Dođi me istuci lepoto,da i ja to jednom doživim...:hahaha:

- - - - - - - - - -

mene sve zene biju ne znam razlog.

:hahaha:Ala lažeš žene-svaka čas...;)

- - - - - - - - - -

ovaj folirant nema pojma i prvom prilikom ce dobiti po tamburi od zene.

Imaju one jače "argumente" od fizićke snage,ali samo koje su pametne...Na našu sreću nije nešto previsok procenat...
Kao ni kod muškaraca uostalom...:rotf:
 
Razloga je milion...
Evo jedan pre sat vremena...
Okupao je nase dete muskog pola... I ja nasem detetu muskog pola, susim kosu, a on mu oblaci donji deo pidzame...
Nase dete, muskog pola, ne znam jesam li rekla, se izmotava... I on baca onu pidzamu i okrece se i odlazi...
Pitam "Sta je bilo?"
"Izmotava se! Nek se sam obuce, zna sam!"
"Pa i meni se izmotava pa se ne okrenem i ne odem!"
 
Razloga je milion...
Evo jedan pre sat vremena...
Okupao je nase dete muskog pola... I ja nasem detetu muskog pola, susim kosu, a on mu oblaci donji deo pidzame...
Nase dete, muskog pola, ne znam jesam li rekla, se izmotava... I on baca onu pidzamu i okrece se i odlazi...
Pitam "Sta je bilo?"
"Izmotava se! Nek se sam obuce, zna sam!"
"Pa i meni se izmotava pa se ne okrenem i ne odem!"

Pa sta, ima svoj nacin. neces ti da mu odredis kako da vaspitava dete. :)
To i nije svadja, ali ako zapnes dobices kaznu.
 
Razloga je milion...
Evo jedan pre sat vremena...
Okupao je nase dete muskog pola... I ja nasem detetu muskog pola, susim kosu, a on mu oblaci donji deo pidzame...
Nase dete, muskog pola, ne znam jesam li rekla, se izmotava... I on baca onu pidzamu i okrece se i odlazi...
Pitam "Sta je bilo?"
"Izmotava se! Nek se sam obuce, zna sam!"
"Pa i meni se izmotava pa se ne okrenem i ne odem!"

Hoće da mu mama oblači piđamu...Lepše mamine ruke...
Mali edip...:mrgreen::hahaha:
 

Back
Top