Божја казна за секту звану ЦПЦ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedno pitanje Crnogorcima.
Zasto se nepali Badnjak te CPC pored crkve?
Evo ovde sajt crkve ali nema slike crkve

http://www.moc-cpc.org/Index_L.htm

Kako misliš pored crkve?? Pa ne daju ovi iz SPC da se priđe crkvi... Umjesto da i jedni i drugi nalažu pored crkve, da se dogovore, oni samo pljuju jedni po drugima... Amfilohije nazva nalaganje badnjaka od strane CPC "paljenjem logorske vatre". Suzdržaću se komentara, ipak je Božić
 
...
Da li je strašni progon Srba u Hrvatskoj, na Kosovu....kazna Božja?
ps.ne konstatujem, samo pitam

Није казна Божија већ геноцид које су спровеле хорде закрвљених ...

Казна Божија ће тек стићи оне који га спроведоше
чак и уколико измакну Суду овоземаљском ....

И не каљај Највећи празник Православаца оваквим питањима ....
 
Kako misliš pored crkve?? Pa ne daju ovi iz SPC da se priđe crkvi... Umjesto da i jedni i drugi nalažu pored crkve, da se dogovore, oni samo pljuju jedni po drugima... Amfilohije nazva nalaganje badnjaka od strane CPC "paljenjem logorske vatre". Suzdržaću se komentara, ipak je Božić

Али Зике, Мираш је рашчињен и НИКО га али НИКО НА БЕЛОМ СВЕТУ НЕ ПРИЗНАЈЕ - како не разумеш да Амфилохије све и да хоће НЕ СМЕ ПУСТИТИ ЈЕРЕТИКА...
 
Kako misliš pored crkve?? Pa ne daju ovi iz SPC da se priđe crkvi... Umjesto da i jedni i drugi nalažu pored crkve, da se dogovore, oni samo pljuju jedni po drugima... Amfilohije nazva nalaganje badnjaka od strane CPC "paljenjem logorske vatre". Suzdržaću se komentara, ipak je Božić

Zasto se drzi govor na bini a ne u crkvi?To je bilo kod CPC svake godine tako.Postoji li ta Crnogorska crkva uopste?
 
pa kad si nekrsteno celjade :D
ne znas za sveti oganj, sramota
krsten sam sa nepune 2 godine , znaci pre skoro 25 godina da si ti meni ziv i zdrav , a znam i sta je sveti oganj
al to nema ama bas nikakve veze sa stvarima u stvarnom svetu ... to kako vi talibani i vracare tumacite veru
onda bi sto rece koleginica Alergicna mogao i svaki los dogadjaj koji se nasem narodu ili ne daj Boze familiji , da si tumaciti kao oganj i Bozija kazna , od bombardovanja , Jasenovca , pogoroma na Kosovu , ratova raznih ... ne ide to tako ... da Vi na forumu proglasavate nesto za kaznu Boziju
 
Poslednja izmena:
Али Зике, Мираш је рашчињен и НИКО га али НИКО НА БЕЛОМ СВЕТУ НЕ ПРИЗНАЈЕ - како не разумеш да Амфилохије све и да хоће НЕ СМЕ ПУСТИТИ ЈЕРЕТИКА...

Pa može makar da se suzdrži ovih neumijesnih komentara, ako ništa drugo, onda makar za ove velike hrišćanske praznike ljubavi, mira i praštanja
 
krsten sam sa nepuune 2 godine , znaci pre skoro 25 godina da si ti meni ziv i zdrav , a znam i sta je sveti oganj
al to nema ama bas nikakve veze sa stvarima u stvarnom svetu ... to kako vi talibani i vracare tumacite veru
onda bi sto rece koleginica Alergicna mogao i svaki los dogadjaj koji se nasem narodu ili ne daj Boze familiji , da si tumaciti kao oganj i Bozija kazna , od bombardovanja , Jasenovca , pogoroma na Kosovu , ratova raznih ... ne ide to tako ... da Vi na forumu proglasavate nesto za kaznu Boziju

Bravo! :ok: Tako je!!! :ok:
 
Zasto se drzi govor na bini a ne u crkvi?To je bilo kod CPC svake godine tako.Postoji li ta Crnogorska crkva uopste?

CPC ima nekolika svoja objekta, ali oni nijesu u gradovima... recimo ima objekat kod Skadarskog jezera... ima na Čevu... ali, pošto ne mogu ljudi da putuju do tih objekata, nalaganje badnjaka se održava kod te postavljene bine, jer nemaju pristup crkvenim objektima u gradovima
 
Kako misliš pored crkve?? Pa ne daju ovi iz SPC da se priđe crkvi... Umjesto da i jedni i drugi nalažu pored crkve, da se dogovore, oni samo pljuju jedni po drugima... Amfilohije nazva nalaganje badnjaka od strane CPC "paljenjem logorske vatre". Suzdržaću se komentara, ipak je Božić

ЈА помислих да ћеш,
након што један другоме Празник честитали,
престати да хулиш и каљаш,
а ти настављаш ....

Па када је и којој НВО
Српска Православна Црква дозвољавала да
врши обреде било које врсте
и да их још признаје ????

Јеси ли ти заиста Православац
или си овде само да би провоцирао
као Алергична ????
 
krsten sam sa nepuune 2 godine , znaci pre skoro 25 godina da si ti meni ziv i zdrav , a znam i sta je sveti oganj
al to nema ama bas nikakve veze sa stvarima u stvarnom svetu ... to kako vi talibani i vracare tumacite veru
onda bi sto rece koleginica Alergicna mogao i svaki los dogadjaj koji se nasem narodu ili ne daj Boze familiji , da si tumaciti kao oganj i Bozija kazna , od bombardovanja , Jasenovca , pogoroma na Kosovu , ratova raznih ... ne ide to tako ... da Vi na forumu proglasavate nesto za kaznu Boziju

Како "памет" ове аЉергичне функционише ОНДА ЈЕ И ХОЛОКАУСТ = "БОЖЈА КАЗНА.".. свашта ... опрости јој Боже ...јер не зна шта куцка...z:hm:
 
To je politika a ne nesreca!To ti delo Vatikana i muslimana

Нека тај олош комунистички од ЦПЦ захвали Богу што им није главе поломио...до краја!



joj....opet delili kompjutere preko sindikata
:dash::dash::dash:

Ово што се десило Мирашу и ЦПЦ није никаква НЕСРЕЋА - него се једноставно десило нешто БЕЗ УЧЕШЋА ЧОВЕКА... и добро је да није права несрећа јер нам то дозвољава да се смејемо и да их задиркујемо.

Оно што се ДЕШАВА СРБИМА ВЕЋ 20 ГОДИНА - није се десило само од себе НЕГО СУ ТО ОРГАНИЗОВАЛИ ЗЛИ ЉУДИ ЧИЈА ГЛАВА ЈЕ У ВАТИКАНУ А РЕП У АМЕРИЦИ... тако да уопште није за поређење...

mito mito.....to su DUPLI STANDARDI......tvoje tumačenje je proizvod višegodišnjeg ispiranja mozga........znaš i sam
 
Poslednja izmena:
CPC ima nekolika svoja objekta, ali oni nijesu u gradovima... recimo ima objekat kod Skadarskog jezera... ima na Čevu... ali, pošto ne mogu ljudi da putuju do tih objekata, nalaganje badnjaka se održava kod te postavljene bine, jer nemaju pristup crkvenim objektima u gradovima

Pa nije nesto daleko sa Cetinja do Skadarskog jezera. Da li je to mozda do toga da nema nesto vernika?
 
И јуче су на Цетињу паљена два бадњака.
Један у верском објекту Српске православне цркве, а други
на тргу краља Николе , од стране непризнате црногорске православне цркве....
До сада можда навикнути на дешавања у Црној гори по питању поделе верника
можда и не би смо обраћали пажњу на ову вест, да се бина
на којој су били свештеници непризнате цркве није срушила,
при чему је повређен један од свештеника....
ГЛАВА МУ ЈЕ ВАС ЦИЈЕЛА БИЛА У КРВИ....
СЛУЧАЈНОСТ...ИЛИ БОЖЈА КАЗНА.....?

Највечу глупост које човек може прочитати.
 
ЈА помислих да ћеш,
након што један другоме Празник честитали,
престати да хулиш и каљаш,
а ти настављаш ....

Па када је и којој НВО
Српска Православна Црква дозвољавала да
врши обреде било које врсте
и да их још признаје ????

Јеси ли ти заиста Православац
или си овде само да би провоцирао
као Алергична ????

Nikoga ja ne provociram niti mi je to bila namjera...
Vidi ovako, meni su to sve gluposti... ja sam juče prisustvovao nalaganju badnjaka u organizaciji CPC, pa sam poslije toga otišao do crkve đe je bila SPC. Kod mene to ne igra veliku ulogu. I bez obzira kolike ja antipatije gajio prema Amfilohiju kao pojedincu, ili bilo kome drugom iz SPC, ne može meni niko da ogadi moju crkvu, u koju ću ja vazda da uđem, bez obzira da li se ona zove srpska, crnogorska ili bilo koja drugo...
 
Nikoga ja ne provociram niti mi je to bila namjera...
Vidi ovako, meni su to sve gluposti... ja sam juče prisustvovao nalaganju badnjaka u organizaciji CPC, pa sam poslije toga otišao do crkve đe je bila SPC. Kod mene to ne igra veliku ulogu. I bez obzira kolike ja antipatije gajio prema Amfilohiju kao pojedincu, ili bilo kome drugom iz SPC, ne može meni niko da ogadi moju crkvu, u koju ću ja vazda da uđem, bez obzira da li se ona zove srpska, crnogorska ili bilo koja drugo...

Лепо си ово написао и искрено - види се да си поштен човек...
 
krsten sam sa nepune 2 godine , znaci pre skoro 25 godina da si ti meni ziv i zdrav , a znam i sta je sveti oganj
al to nema ama bas nikakve veze sa stvarima u stvarnom svetu ... to kako vi talibani i vracare tumacite veru
onda bi sto rece koleginica Alergicna mogao i svaki los dogadjaj koji se nasem narodu ili ne daj Boze familiji , da si tumaciti kao oganj i Bozija kazna , od bombardovanja , Jasenovca , pogoroma na Kosovu , ratova raznih ... ne ide to tako ... da Vi na forumu proglasavate nesto za kaznu Boziju

znaci po tebi je sveti oganj nestvaran svet, bajka?
 

Нема на чему - лично се увек одушевим када препознам честитост, искреност и поштење јер су те особине како се данас развија друштво изгледа давно заборављене и живе само у десетерцу и другим старим стиховима...
 
Pa nema baš svako uslova da dođe, recimo, sa Cetinja na Skadarsko jezero. Zamisli tek one sa śevera Crne Gore... njima je već daleko... Zato se nalaganje badnjaka vrši u gradovima, upravo zbog toga što je većina vjernika tu stacionirana

Nesto ti neverujem. Crkve CPC nepostoje jedino ako su ih skoro gradili. Imali li slike te Crkve?
 
Kako misliš pored crkve?? Pa ne daju ovi iz SPC da se priđe crkvi... Umjesto da i jedni i drugi nalažu pored crkve, da se dogovore, oni samo pljuju jedni po drugima... Amfilohije nazva nalaganje badnjaka od strane CPC "paljenjem logorske vatre". Suzdržaću se komentara, ipak je Božić

Па када нису Црква..распоп и 20 комуниста се играју Цркве и ти би њима дао Црквене објекте...види се колики си и ти Хришћанин!
 
Па када нису Црква..распоп и 20 комуниста се играју Цркве и ти би њима дао Црквене објекте...види се колики си и ти Хришћанин!

У све ове глупости гурнуо их је онај мангуп комунистички Килибарда и још неколико пробисвета и криминалаца... каже народ "трпљен - спашен"... само треба имати стрпљења јер ја дубоко верујем да ће сами Црногорци РЕШИТИ СВЕ СВОЈЕ ПРОБЛЕМЕ...
 
Nikoga ja ne provociram niti mi je to bila namjera...
Vidi ovako, meni su to sve gluposti... ja sam juče prisustvovao nalaganju badnjaka u organizaciji CPC, pa sam poslije toga otišao do crkve đe je bila SPC. Kod mene to ne igra veliku ulogu. I bez obzira kolike ja antipatije gajio prema Amfilohiju kao pojedincu, ili bilo kome drugom iz SPC, ne može meni niko da ogadi moju crkvu, u koju ću ja vazda da uđem, bez obzira da li se ona zove srpska, crnogorska ili bilo koja drugo...

Поштујем искреност ...

Сада ће можда неко и ово прогласити за јерес,
али има и понеко ко зна и разуме о чему пишем ....
Знаш, својевремено сам био у ситуацији да Божић дочекам на месту где није било Цркава,
Ушао сам у Џамију и
Богу се помолио ...
Свећу запалио испред ...

Али, прави разлику ...
Једно је Црква, Катедрала, Џамија - СВЕТА МЕСТА,
а друго ливада ...

Једно је паљење Бадњака, а друго логорска ватра ....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top