Božiji sud

Они прије Исуса.
ma, kada su sledili ispravno? 1 Ilija i 450 valovih proroka?! uvek su bili tvrdovrati i zastranjivali, samo sto se dosta pripisuje drugima, kao nisu oni - nisu malo sutra! ubijali su vlastite proroke koje im je Bog slao, oduvek, nije Isus izuzetak.

ma, ni hriscani ne slede pravilno, zalepili se za lazno otkrivenje, i jos pricaju pavle lukav i bezumnik - svi su zastranili, nista ovo ne valja i zato i nema darova Duha, da se ne lazemo

Poslednja izmena:
ma, kada su sledili ispravno? 1 Ilija i 450 valovih proroka?! uvek su bili tvrdovrati i zastranjivali, samo sto se dosta pripisuje drugima, kao nisu oni - nisu malo sutra! ubijali su vlastite proroke koje im je Bog slao, oduvek, nije Isus izuzetak.

ma, ni hriscani ne slede pravilno, zalepili se za lazno otkrivenje, i jos pricaju pavle lukav i bezumnik - svi su zastranili, nista ovo ne valja i zato i nema darova Duha, da se ne lazemo
Reko sam da su bili u manjini ali tada je izrailjska religija bila ispravna. Današnja jevrejska nije.

ne
24. Заиста, заиста вам кажем: Ко моју реч слуша и верује Ономе који је мене послао, има живот вечни, и не долази на суд, него је прешао из смрти у живот.

a za svaku praznu reč što si u životu izgovarala naročito ovde, odgovaraćeš.

36. А ја вам кажем да ће за сваку празну реч коју кажу људи дати одговор у дан страшног суда.

ne
24. Заиста, заиста вам кажем: Ко моју реч слуша и верује Ономе који је мене послао, има живот вечни, и не долази на суд, него је прешао из смрти у живот.

36. А ја вам кажем да ће за сваку празну реч коју кажу људи дати одговор у дан страшног суда
рашног суда.
hajde nauci da citiras Bibliju
prvo pises koja je Biblijska knjiga pa koje poglavlje

Reko sam da su bili u manjini ali tada je izrailjska religija bila ispravna. Današnja jevrejska nije.
mislis, imao je Ko da ih ispravlja, i da im preti da ih ne zatre, Koji ih je izvodio iz rospstva i sta sve ne, a oni kako Mu vracahu:

"Jeruzaleme, Jeruzaleme, koji ubijaš proroke i kamenuješ one što su tebi poslani! Koliko li puta htjedoh okupiti djecu tvoju kao što kvočka okuplja piliće ...

ne

36. А ја вам кажем да ће за сваку празну реч коју кажу људи дати одговор у дан страшног суда.
to si bukvalno shvatio
Svi idu na Bozji SUD kada bude Sudnji dan

to si bukvalno shvatio
Svi idu na Bozji SUD kada bude Sudnji dan
da, neki stihovi se doslovno uzimaju jer nemaju mesta za bilo kakvo tumačenje.
nisu to stihovi poput "ja sam doneo mač" pa da se tumači simbolično. mač simboliziju presecanje nečeg recimo greh od vrline ali pošto se naslanjaju na stihove gde će posvađati oca i sina, majku od ćerke, tumači se da seče staro učenje od novog jer on donosi novo vino (koje je takođe simbolično) i ne sipa se u stare mehove što znači ne meša se.
zato jasno kaže pravedni ne odlaze na sud, a ti ćeš da ideš i da odgovaraš za sve prazne reči naročito ovde na forumu. i još nešto, kako je otac dao sud sinu, tako je sin dao apostolima sud, a što isključuje da su oni u nekakvoj božijoj memoriji. jer vaskrsenjem ne postaješ nov čovek, već duša dobija novo telo. a gde je duša do vaskrsenja? u očevom domu jer je pun stanova i tamo čekaš strašan sud da dobro razmisliš šta si za života radila i da li si se kajala. za gordost nema ti spasa jer i đavo je gord i ne kaje se a za njih i takve je spremio posebno mesto.
ne bi voleo da sam na tvom mestu.

ne

Ne svidjaju mi se ove pretnje...

Preterana kazna za nesto sto nema nikakvu tezinu...
kakvu god akciju vršiš postoji reakcija. reakcija na praznoslovlje je objašnjenje zašto si to radio. znači davaćeš odgovor objaenjenje, ko te zaveo, zašto si to prihvatio itd.
seti se šta je bog rekao adamu za drvo, nije ga odma kaznio već po odgovoru kada ga pitao zašto je uzeo plod.

kakvu god akciju vršiš postoji reakcija. reakcija na praznoslovlje je objašnjenje zašto si to radio. znači davaćeš odgovor objaenjenje, ko te zaveo, zašto si to prihvatio itd.
seti se šta je bog rekao adamu za drvo, nije ga odma kaznio već po odgovoru kada ga pitao zašto je uzeo plod.
Ma daj, praznoslovlje treba da ides u pakao, pleaseeeee. Odosmo onda svi tamo...

Ma daj, praznoslovlje treba da ides u pakao, pleaseeeee. Odosmo onda svi tamo...
pa ne ide to tako, da pričaš tek da bi pričao. kao što sam i rekao sud je proces, ovi su shvatili da je sud samo potvrda faktičkog stanja, čemu onda sud.

pa ne ide to tako, da pričaš tek da bi pričao. kao što sam i rekao sud je proces, ovi su shvatili da je sud samo potvrda faktičkog stanja, čemu onda sud.

Ma daj, pakao ceka sve onda... ok vidim da ti je to logicno, pa onda,,,

ne, uozbilji se, evo ti teme moje teme:.
https://forum.krstarica.com/threads/od-h-ad-es-a-do-pakla-gehene-i-obratno.892003/
Od [h]ad[es]-a do pakla (gehene), i [obratno!] - Forum Krstarice

Forum Krstarice
https://forum.krstarica.com › threads
·
Translate this page
Jul 5, 2019 — Hristos je sisao u AD (tamnicu, carstvo mrtvih, seol, podzemlje, grob), u utrobu zemlje. Tim mrtvima je tada propovedao Jevandjelje,
a šta su onda podnebesja i čemu služe osim da lebde demoni.
daj da iskopamo da vidimo ad :D

Back