Boza papucar

Papucar je onaj ko ode da zivi u stanu zene i onda mu ona komanduje sve :lol: A on slusa i sluzi zenu kao papuca :aha:

- - - - - - - - - -

Zena ga tuce ne sme da se suprotstavi jer zivi kod nje :mrgreen: potpuno izgubi muski identitet ulogu muskarca jer je u njenom stanu ili zavisi od nje finansijski :)

Vozi njena kola ona mu placa sve :lol: zuzvrat on cuti ne sme glasa da pusti, svaku naredbu izvrsava kao njen Soldier :rotf: bez prigvora :malav:
 
Poslednja izmena:
ma meni to uvlakuse i jadan i drugi pa mi dodje isto :roll:
Nije tako, iz mog ugla, kada gledam. I ja se trudim da mom Dragom činim sve što voli, uvlačim mu se?
i on meni, da li je papučar i uvlakač?

- - - - - - - - - -

Papučar nastaje od majke i oca koja ga razmaze i ulenje do imbecilnosti, da posle nema volje ni snage da bude čovek, nego nađe nekog ženskog psihopatu pa ga lomi ceo život.
Kavaljer mi nekako zvuči starinski, izlizano za današnje pojmove. Milslim da je za kavljerstvo potrebno vaspitanje. obrazovanje, ali i neka muška figura iz blizine.
Lep odgovor. Sviđa mi se.
Ja volim tu notu starinskog.
:)

- - - - - - - - - -

Papucar je onaj ko ode da zivi u stanu zene i onda mu ona komanduje sve :lol: A on slusa i sluzi zenu kao papuca :aha:

- - - - - - - - - -

Zena ga tuce ne sme da se suprotstavi jer zivi kod nje :mrgreen: potpuno izgubi muski identitet ulogu muskarca jer je u njenom stanu ili zavisi od nje finansijski :)

Vozi njena kola ona mu placa sve :lol: zuzvrat on cuti ne sme glasa da pusti, svaku naredbu izvrsava kao njen Soldier :rotf: bez prigvora :malav:

To su Propalice. Kakve veze takvi imaju sa "papučarima"?
 
Mozda je naziv starinski , jer asocira na neke povrsne efekte, ali kavaljeri niti su nestali,
a ne preti im ni istrebljenje. Ima mnogo mladih kavaljera.
To su oni koji brinu o slabijima i zenama ukazuju postovanje, cak i kada znaju njihove mane.

Papucici su laskavci i uvlakaci koji se povinuju jacim zenama, iza ledja im prave viceve, slabije zene ugrozavaju,
a pri tome vesto igraju pristojnost.

Nastaju iz dvolicnosti okruzenja, prvenstveno porodice, dok kavaljeri nastaju u porodicama gde se postuju i jaci i slabiji

i kao i papucice stvara ih majka, po uzoru na nekog domiinantnog muskarca.
 
Tema je verovatno bila, ali ne znamo

dobru razliku izmedju kavaljera i papucara.

kako nastaju jedni, a kako drugi.

ne bih znala..msm da sve to prvo oblikuje majka, posle ženske dorade, a žena udari ili pogrešan ili pravi finiš..
papučari me nikada nisu zanimali, kao ni budaletine, a kavaljeri su :heart:

- - - - - - - - - -

Papucar je onaj ko ode da zivi u stanu zene i onda mu ona komanduje sve :lol: A on slusa i sluzi zenu kao papuca :aha:

- - - - - - - - - -

Zena ga tuce ne sme da se suprotstavi jer zivi kod nje :mrgreen: potpuno izgubi muski identitet ulogu muskarca jer je u njenom stanu ili zavisi od nje finansijski :)

Vozi njena kola ona mu placa sve :lol: zuzvrat on cuti ne sme glasa da pusti, svaku naredbu izvrsava kao njen Soldier :rotf: bez prigvora :malav:
ne lupetaj..zašto on ne bi živeo u stanu kod devojke -žene, zašto bi to automatski značilo da ga ona fizički zlostavlja??? lupetaš..
 

Back
Top