Bosnjacki ekstremisti planirali da pretuku i lincuju Dr. Neleta Karajlica u Sarajevu

Pa i Cola je Srbin a Brega polusrbin pa ih ne treba cuvati specijalna policija kad dodju u Sarajevo...

Неле је отворен и искрен и скресао им је истину у лице. У Сарајеву се то не прашта, поготову Србима.

- - - - - - - - - -

A kakva ti je pa on srpska ikona???????

Ти си тада кењао у туту мада сумњам да си интелектуално много одмакао од тадашњег степена. :D

Чуј каква је Неле икона.....:dash:
 
Situacija u regionu je sve mirnija i mirnija. Bosnjaci su rado vidjeni gosti u Srbiji, prvenstveno u Beogradu gde se i isticu, uglavnom pevanjem. 2x je Bosnjak bio pobednik Zvezda granda, i opet niko nije pravio pitanje zbog toga.

Ipak, nakon ovih 20 i kusur godina, izgleda da su Srbi 1000 svetlosnih godina ispred ostalih suseda...

Хехех, ИЗА а не испред...
Ако ти неко није пријатељ а ти га дочекујеш ка пријатеља, онда у тој ситуацији не ваљаш ТИ а не ОН. ОН се понаша нормално а ТИ ненормално...

КО НАС БРЕ ЗАВАДИ???
 
Па добро, требао је бити у ВРС и бранити српске дијелове Сарајева као и остала српска војска. Мада га због тога ја нећу звати дезертером.

Па кад је Младићев син био у Биограду на факсу, док је исти слао туђе синове у смрт, онда се ту нема шта посебно ни њему приговорити. Младић чувао свога сина, а није жалио туђе синове????
 
Па кад је Младићев син био у Биограду на факсу, док је исти слао туђе синове у смрт, онда се ту нема шта посебно ни њему приговорити. Младић чувао свога сина, а није жалио туђе синове????

Младић је сам учествовао у бици на првој линији приликом ослобођења Трнова мада то као генерал није морао.
 
Младић је сам учествовао у бици на првој линији приликом ослобођења Трнова мада то као генерал није морао.

Ако командант војске учествује у некој битци као обичан војник, онда ту не нешто озбиљно не ваља. Нит ваља такав командант нити таква војска. Значи он као обичан војник не море радити СВОЈ посао. Знам да је он на десетине пута радио слично.
Као војник, не мерем рећи о томе ништа похвално, јер је то контра свим принципима војске и рата.
Није његов посао да буде митраљезац или поручник. Иебо то.

Зато имамо Манојла Миловановића који мртав ладан вели да ДО ПОЧЕТКА 1994. год. НИЈЕСМО ИМАЛИ НИЈЕДАН РАТНИ ЦИЉ. Така неодговорност нема примјера у историји ратова, држава и народа.
 
Колко год грдно било да обични војник изиграва ђенерала, толко је још грђе да први ђенерал војске изиграва митраљесца, водника или поручника.

Био је у оклопном транспортеру и ишао испред својих војника ПРВИ. Муслиманска војска је тада прегажена и ослобођено је Трново.

Ако је то теби ништа, проблем је у теби.
 
Шта лупаш ти несрећниче задригли? Шта од оног што сам написао на овој теми није истина?

Престани да спамујеш и урлаш на теми.

Bosanac,.....pa Nele ti je ikona,....nije ni čudno sa takvim IQ, tintara ti je BRICIN primarni objekt!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

- - - - - - - - - -

Био је у оклопном транспортеру и ишао испред својих војника ПРВИ. Муслиманска војска је тада прегажена и ослобођено је Трново.

Ако је то теби ништа, проблем је у теби.

A đe bio u Grahovu, ....na mom curcu,....... kad mu tamo ni vojnika nije bilo????:per::per::per:
 
Био је у оклопном транспортеру и ишао испред својих војника ПРВИ. Муслиманска војска је тада прегажена и ослобођено је Трново.

Ако је то теби ништа, проблем је у теби.

Па мени је то проблем.
Јер никако не могу схватити да КОМАНДАНТ ВОЈСКЕ изиграва КОМАНДИРА ВОДА???? Да нема паметнија и важнија посла од тога.
 
Па мени је то проблем.
Јер никако не могу схватити да КОМАНДАНТ ВОЈСКЕ изиграва КОМАНДИРА ВОДА???? Да нема паметнија и важнија посла од тога.

У нападу на муслиманске злочинце није учествовао само један вод ВРС-а. Итекако је утицало на морал војске јер зар нешто више утиче од генерала који иде испред своје војске и не жали свој живот више од младих војника?
 
У нападу на муслиманске злочинце није учествовао само један вод ВРС-а. Итекако је утицало на морал војске јер зар нешто више утиче од генерала који иде испред своје војске и не жали свој живот више од младих војника?

То је посао поручника или капетана. Ја не знам јеси ти икад био у војсци или у рату, али мене је нарочито иритирало кад неки "ђенерал" или ко било забада свој нос тамо ђе му није мјесто.
 
То је посао поручника или капетана. Ја не знам јеси ти икад био у војсци или у рату, али мене је нарочито иритирало кад неки "ђенерал" или ко било забада свој нос тамо ђе му није мјесто.

Ти не знаш шта је у ВРС-у представљао генерал Младић. Него, одмакли смо се од теме.
 
Ти не знаш шта је у ВРС-у представљао генерал Младић. Него, одмакли смо се од теме.

Знам. И жалим због тога. Погрешан човјек на погрешном мјесту. Камо среће да је Лисица био командант војске, а да је Младић био командант корпуса. То би било далеко боље за Србе и њихов положај у рату и посље рата.
 
Pa i Cola je Srbin a Brega polusrbin pa ih ne treba cuvati specijalna policija kad dodju u Sarajevo...

Oni se nisu htjeli petljati u politiku,Dobro Bregović jeste u ratu,znam da je govorio da nije htio pjevati za Alijino Sarajevo.
A Zdravko Čolić je u ovoj istoj emisiji skoro rekao da je on za ono za šta je većina.Tako da to svako može protumačiti kako hoće.Bošnjaci mogu reći pa većina je bila za nezavisnu BiH,onda je i on bio,dok Srbi mogu reći većina Srba je za nezavisnu RS onda je i on.
 
U emisiji "Svoj na svome" sa Nenadom Milenkovićem,koja se prikazuje na TV Naša, poznati roker Nele Karajlić po prvi put je javno priznao da ne govori sa dugogodišnjim saradnikom i prijateljem Emirom Kusturicom već dve godine.


nele-karajlic.jpg



"Nas dvojica nismo u kontaktu već odavno. Evo, svim zlonamernicima mogu reći da poslednjih par godina nemam kontakata sa Kustom. Ali i pored toga što imamo neke razmirice između nas dvojice te razmirice nemaju veze sa političkim stavovima. Drugim rečima njegovi politički stavovi su mi i dalje bliži ove ekipe iz Sarajeva."

Na optužbe, mahom sarajevskih medija, da se namerno približio poznatom reditelju kako bi u Srbiji mogao da preživi, dr Nele je rekao:

- Ne bih sa ja složio sa tom konstatacijom da sam se ušlihtao Kursturici kako bismo sarađivali. Imam ja potpuno drugačije mišljenje o tome ko je prvi skontao šta je pravi biznis. Ja sam bio taj koji je imao ideju oko tog eksporta muzike u svet koji smo mi kasnije i ostvarili. Naravno, Emirova uloga je nemerljiva jer je most između strane publike i naše muzike bio njegov film. Ali ja sam bio taj koji je to netremice gurao, naročito u prvim danima No smokinga kad se lomilo da li ćemo biti vikend bend ili ćemo zaorati po svetskim halama i binama. Naravno, njegov lični PR je bio neverovatno jak, ali sam ja ipak verovao više u tu priču.

U razgovoru koji je vođen par dana pre napada na njega u Sarajevu, Nenad Janković, alias dr Nele Karajlić je rekao što mu je zabranjen dolazak u rodni grad i zašto tamo nekim ljudima smeta.

- Suština je u tome da oni (BiH) ne žele da se oslobode nekih neistina u kojima su duboko utopljeni. Ono što govorim ne kažem kao političar, već kao čovek koji ima malo mozga i koji uporedivši popis i brojno stanje Srba iz 1991. i danas vidim da se radi o razlici od 190.000 ljudi koji više ne žive u Sarajevu. Ne bih voleo da se zaboravi, na primer, broj Srba koji su napustili taj grad od 1991. do 1995. To očigledno političari u ovom momentu ne vole da spominju, a ni istoričari iako je egzodus koji je prevazišao sve ostale egzoduse u 20. veku osim onoga u Drugom svetskom ratu. Oni (BiH) mene napadaju iz političkog koncepta.

Na primedbe vlasti iz Federacije da su Srbi sami otišli iz Sarajeva, Nele tvrdi da će ih on lično povesti da se vrate nazad kad je tako.


- Naravno da su Srbi otišli sami iz Sarajeva. Ali oni koji su imali šansu da odu. Oni koji nisu oni su ubijeni. I taj broj ljudi postoji. Ja sam otišao sam, pa nisam lud da ostanem pa da vagam svako jutro na koji načim će me... Evo, ja predlažem da, pošto smo mi sami otišli, da se mi sami i vratimo. Ja ću biti prvi u koloni ukoliko se skupi 100.000 ljudi koji su otišli iz Sarajeva i biće jedan od onih koji će nositi perjanicu. Zato što ne žele da čuju istinu ja i ne dajem intervjue za Bosanske medije. Ne zato što sam nadobudan ili ignorant već da ne bih nekoga nervirao. Dosta im je Dodika i Kuste da ih nerviraju, što moram i ja.
 
Pa Nemanja nije u dobrim odnosima ni sa Bregovicem,ni sa rodnim gradom,ni sa drzavom iz koje dolazi,ni sa drzavom u kojoj zivi,ni sa 5. oktobrom,ni sa svojim susjedima na Mokroj Gori.......u dobrim je odnosima samo sa politicarima,i to samo sa onima koji financiraju njegove projekte.

Хехехе...... каква количина злобе и мржње на великог Кустурицу..... типичан пример провинцијализма........
 

Back
Top