Бошњаци или НЛО

wasp:
jel ima neko na ovom svijetu da ga vi srbi ne mrzite osim rusa naravno?

Pa evo na primer - Ruse, Beloruse, Grke, Italijane, Makedonce, Rumune, Francuze(desnicu),Egipćane, Kineze, Japance, Mongole,Maore, Špance,Libijce, Marokance, Iračane, Meksikance, Argentince, Eskime, Indijance, Meksikance, Kubance, Portorikance, Kolumbijce, Peruance, Induse, Vijetnamce, Koreance, Palestince....mogla bih da nabrajam do sutra, ali se nadam da ti je i ovo dovoljno!
 
Strela:
wasp:
jel ima neko na ovom svijetu da ga vi srbi ne mrzite osim rusa naravno?

Pa evo na primer - Ruse, Beloruse, Grke, Italijane, Makedonce, Rumune, Francuze(desnicu),Egipćane, Kineze, Japance, Mongole,Maore, Špance,Libijce, Marokance, Iračane, Meksikance, Argentince, Eskime, Indijance, Meksikance, Kubance, Portorikance, Kolumbijce, Peruance, Induse, Vijetnamce, Koreance, Palestince....mogla bih da nabrajam do sutra, ali se nadam da ti je i ovo dovoljno!

Ја да наставим:Кипране,Молдавце, Грузијце, па и Бугаре,ЈужноРУСЕ,............
 
wasp:
jel ima neko na ovom svijetu da ga vi srbi ne mrzite osim rusa naravno?


Bubice, idi u dzamiju pa zuji, za Krstin forum moras imati intelektualni kapacitet da bi 'zujala' inace rizikujes... Pa se posle nogatate kad vam neko kaze da ste glupi ili, u najboljem slucaju, smesni.

Vidi, doci na forum srpskog sajta i prosipati nebuloze o srpskoj kulturi nije bezobrazluk (u stvari, jeste, ali kao primesa), nego GLUPOST. I jos velicati vas bosance koji ste do pre 30 god. bili Srbi muslimanske veroispovesti, kakva kontradiktornost.
 
Procitaj jos jednom. Na tebe se, konkretno, odnosi samo prva recenica. Ostatak posta na sve vas koji ste na forumu s ciljem da nama Srbima kazete kakvi smo, sto je, svakako, ne za psiho-analizu, vec za momentalnu dijagnozu (debilizam, u najboljem slucaju).
 
vzeoy7y9:
Бл:
Goblin:
Бл:
Goblin:
Бл:
Goblin:
Ma ko je to reko da ova junachina ne zna svojim rechima, aj sramota da ga bude i 5 minuta u chosku da razmisli o svojim postupcima hahahah

Добро де ЋУБАСТА ПРЕРИЈСКА ДРОПЉО, или ТУРСКИ БЕЗМОЗГАШУ ГОБЛИНУ. КО ТИ ДИРА КАВЕЗ
Eh junachino pa polako kako si krenuo i do dekana ches dogurati


IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE
ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН

IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE
ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН

IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE
ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН

IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE
ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН

IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE
ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН
Junachino te to niko nije obavestio da cutati nije srpski?

IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE
ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН

IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE
ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН

IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE
ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН

IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE
ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН

IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE IGNORE
ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН ТУРЧИН
BL,ma sto ih ne oteras 3 Pi*ke materine,jer nije vreme sa takvim kroz "cev" razgovarati!!!
E moja srpska dijasporo, jel to neznsh nishta drugo osim psovki i poziva na nozh?
 
Турци ајд еда незакасните за бус ком Енглеска ком Шведска. И када будете долазили други пут на граници има да пише:
ДОБРОДОШЛИ У НЕЗАВИСНУ РЕПУБЛИКУ СРБСКУ

Свети Максим Исповједник

О ЈЕРЕТИЦИМА
.....Ја не желим да се јеретици муче, нити се радујем њиховом злу - Боже сачувај! - него се већма радујем и заједнички веселим њиховом обраћању. Јер шта може бити милије вернима него да виде да се расијана дјеца Божија сабирају у једно. Ја нијесам толико помахнитао да савјетујем да се немилост више цијени од човјекољубља. Напротив, савјетујем да треба са пажњом и искуством чинити и творити добро свим људима, и бити свима све (1. Кор. 9,22) како је коме потребно. Притом, једино желим и савјетујем, јеретицима као јеретицима не треба помагати на подршку њиховог безумног веровања, него ту треба бити оштар и непомирљив. Јер ја не називам љубављу него човјекомржњом и отпадањем од Божанске љубави кад неко потпомаже јеретичку заблуду, на већу пропаст оних људи који се држе те заблуде.
 
Бл:
Турци ајд еда незакасните за бус ком Енглеска ком Шведска. И када будете долазили други пут на граници има да пише:
ДОБРОДОШЛИ У НЕЗАВИСНУ РЕПУБЛИКУ СРБСКУ

Свети Максим Исповједник

О ЈЕРЕТИЦИМА
.....Ја не желим да се јеретици муче, нити се радујем њиховом злу - Боже сачувај! - него се већма радујем и заједнички веселим њиховом обраћању. Јер шта може бити милије вернима него да виде да се расијана дјеца Божија сабирају у једно. Ја нијесам толико помахнитао да савјетујем да се немилост више цијени од човјекољубља. Напротив, савјетујем да треба са пажњом и искуством чинити и творити добро свим људима, и бити свима све (1. Кор. 9,22) како је коме потребно. Притом, једино желим и савјетујем, јеретицима као јеретицима не треба помагати на подршку њиховог безумног веровања, него ту треба бити оштар и непомирљив. Јер ја не називам љубављу него човјекомржњом и отпадањем од Божанске љубави кад неко потпомаже јеретичку заблуду, на већу пропаст оних људи који се држе те заблуде.
E junache majke ti, ti se dizhe dok kucas nezavisna republika srpska?
 

Back
Top