Bosna najavljuje tužbu protiv Hrvatske...

moram priznati da me u zadnje vrijeme sve cesce doista zadivis dubokoumnim politickim analizama...:shock:
most ima temeljnu, krucijalnu vaznost za hrvatsku drzavu...bez obzira tko je na vlasti ( i tko ce biti) i nema veze sa HDZ jer je most svehrvatski projekt.. bitan za njeno stratesko i infrastrukturno zaokruzenje..ali treba to znati razumjeti...
skupljanje izbornih poena, kad ti je vec potrebno) bila bi npr. izgradnja sportske dvorane u Osijeku, samo osjecani nisu udareni i znaju razlikovati...
Koliko god bila antipatična,u ovoj analizi si 100% u pravu.8-)
 
spor Rvatske i BiH oko cuprije je toliko vazan za gradjane Srbije isto kao i spor Bugarske i Rumunije oko svercera sto sveraju lubenice preko Dunava :)

Ево и са тобом Светоличе, да се бар једном сложим. За грађане Републике Србије и Републике Српске изградња моста код Неума је апсолутно неважна. Имамо ми важнијим пословима да се бавимо и да гледамо у наша дворишта. Нека то остане спор између наших суседа - Хрватске и ФБиХ.
 
to bi bio merak ,j ko u onom filmu sa Batom Zivotinjom kad partizani zveknu neki most na fazon "most na reci Kvaj" ,doplivaju dva, tri talibanca zagrle stubove i BUM!!:lol:
Naravno.Pa ja sam umetnička duša.Očekujem i scenario i odgovarajući film posle takvog događaja...a tek ''političke analize.pa tumače Alaha i pape...život ume da bude zabavan.:)
 

Back
Top