Bosna i Hercegovina primjer "suzivota"

A, ti si dobio dokaze da se i u džamahirijskom delu Bosne dešava isto (i gore), i šta sad dalje hoćeš da dokažeš? Možda da je verbalno provociranje teži prekršaj od stavljanja noža pod vrat, i pretnje klanjem?

Hajde se sad ljepo kazni zbog naziva dzamahirijski....kazni sam sebe:ok:..ocigledan atak na suverenitet i ti moderatot ..moderatori bi trebalo da svoj posao odradjuju profesionalno ..sto ti u ovom slucaju nisi.

Hajde se sad ljepo kazni zbog naziva dzamahirijski....kazni sam sebe:ok:..ocigledan atak na suverenitet i ti moderatot ..moderatori bi trebalo da svoj posao odradjuju profesionalno ..sto ti u ovom slucaju nisi.

A, šta to FBiH čini različitom od bilo koje džamahirije. Ah, da ima jedna stvar, koju druge džamahirije nemaju. Hrvati. Al' daće Bog, neće ni to zadugo.

Kada zazvone zvona na svetoj Sofiji u Carigradu, možda i razmislimo da im dozvolimo zavijanje sa minareta.

Svetinikolska crkva u Nišu je šest puta menjala "konfesiju"... Šet puta su je Turci rušili palili i pretvarali u džamiju, a šest puta su je Srbi obnavjali i vraćali u hrišćanstvo...

A Saborna crkva nije baš okrenuta prema istoku, nego ima malo odstupanje. Okrenuta je prema Meki!

Bilo je ideja, da kad je skoro izgorela crkva, da se opet sruši i da se na originalnim temeljima, koji još postoje, obnovi crkva i pravilno postavi...

Poslednja izmena:
živim blizu džamije u beogradu već skoro 8 godine, ali još nijednom nije arlauknuo...:manikir:

I ja u blizini džamije u Subotici. Isto ne arlauče. To je i bio uslov da je sagrade. Mada, na žaost, upoznat sam sa njihovim dugoročnim planovima, koje mi nismo sposobni da smislimo, a kamo li sprovedemo. Ako im pođe za rukom, arlaukaće, i to ne samo u toj jednoj, nego će biti džamija na svakom koraku. U tome im svesrdno pomažu Mađarice radodajke.

I ja u blizini džamije u Subotici. Isto ne arlauče. To je i bio uslov da je sagrade. Mada, na žaost, upoznat sam sa njihovim dugoročnim planovima, koje mi nismo sposobni da smislimo, a kamo li sprovedemo. Ako im pođe za rukom, arlaukaće, i to ne samo u toj jednoj, nego će biti džamija na svakom koraku. U tome im svesrdno pomažu Mađarice radodajke.

da, upoznat sam sa tim problemom...:neutral:
znam o čemu pričaš...:sad2:

Vjerujem! Ljubo mozes li me nauciti kako da budem zlocinac a da na karaju ispadnem zrtva, i jos bih volio da me naucis kako da uzmem tudju kulturu i napravim svoju, eh da i da me naucis kako da uvecam stanovnistvo prisilnim pokrstavanjem.......molim te ljubo oces li me naucititi, please, please:hvala:

Vidim da si u svim tim kategorijama šampion! :D
Kad bi još samo malo razvio te vještine, bilo bi to pogubno za okolinu! :hahaha:

Polovine grada, da te ispravim. Drugu polovinu su granatirali oni. Naivan si ili zlonameran.

A, na pitanje koliko sam ih roknuo, odgovor je nedovoljno. Radi se o turskim vojnicima, naravno, da mi ne biste vi NVO dobrodušnici odmah nakačili ratni zločin, po običaju.

Ma pusti naivnost..ne ide nam to ;)
Nego reci mi, kakav je osecaj, da stojis iznad jednog velikog grada i rokas odozgo granatama..cuo sam da je bolji osecaj od sexa?
A, turske vojnike si rokao, pa dobro..turci su to. Nego, to bilo neko tajno teslino oruzje cim je selektivno rokalo po sarajevu..ono..turske vojnike..ne civile, zene, decu..

Banshee..kad se sledeci put zapitas zasto te popreko gledaju kad cuju tvoj naglask...seti se ovog nadasve simpaticnog momka

Ne, ne ljubo nemoj ko svaki latin nesto da umotajes. Ja samo ucim od najboljih, a za navedene kategorije, nasi zapadni susjedi hrvati su neprevazidjeni, dokazali ste to tokom istorije:mrgreen:

Znam ja da ti učiš na sjajnim tradicijama đenerala Draže, vojvoda Pećanca, Đujića, Đurišića i ostalih, te se napajaš nepresušnim intelektualnim vrelom tvog zemljaka Vojislava Šešelja. :D

molim ovim putem sve moderatorew foruma krstarice da moj account sa ovoga foruma izbrisu.
Moj poziv da dodjete u Sarajevo i da se uvjerite u istinu jos uvijek vazi.
Hvala svima.

Sta dosadno na shit-x pa ti dosa malo amo da prosipas sehersku toleranciju. :hahaha:

Nema vise fajde od toga Ramize.
bih.gif
:rotf:

Ma pusti naivnost..ne ide nam to ;)
Nego reci mi, kakav je osecaj, da stojis iznad jednog velikog grada i rokas odozgo granatama..cuo sam da je bolji osecaj od sexa?
A, turske vojnike si rokao, pa dobro..turci su to. Nego, to bilo neko tajno teslino oruzje cim je selektivno rokalo po sarajevu..ono..turske vojnike..ne civile, zene, decu..

Banshee..kad se sledeci put zapitas zasto te popreko gledaju kad cuju tvoj naglask...seti se ovog nadasve simpaticnog momka

Ovaj nadasve simpatičan momak nije bio iznad grada, nego u gradu, i nije ispaljivao granate, nego tukao snajperom, i znao je da raspozna uniformu i pušku u ruci vojnika, od suknje i cekera u ruci žene.
Sad, možda sam pogodio i po nekog Srbina. Ali, čim je nosio tursku uniformu, on za mene nije Srbin, nego neprijatelj i gori od turčina.

Ovaj nadasve simpatičan momak nije bio iznad grada, nego u gradu, i nije ispaljivao granate, nego tukao snajperom, i znao je da raspozna uniformu i pušku u ruci vojnika, od suknje i cekera u ruci žene.
Sad, možda sam pogodio i po nekog Srbina. Ali, čim je nosio tursku uniformu, on za mene nije Srbin, nego neprijatelj i gori od turčina.

Pa zar tako , Donqihote, po Allahovim vojnicima???:eek:

E pa qur** za tebe 40 devica u raju... Samo babe poput Madlen Olbrite!:rtfm:

Back