Bosna i Hercegovina primjer "suzivota"

pa to su pedercici, pick-ice...
mi lezbe smo mushkarache, krshne djevojke, npr. ja treniram judo 10 godina, tako da... videtjemo...
ma da su meni glupe te gej parade, mislim to je diebilna ideja od samog pocetka... kao kad bi pravili paradu ljudi sa braon ocima, mislim,...:cool::p:D

Naravno da je glupo. Mene licno ne zanima sta ko ce koga kavati u sobi, i kakav mu je sexualni zivot, ali javno promovisanje ove bolesti necemo dozvoliti. Niko tebi ne brani da se budes lezbejka, ali budi lezbejka kuci, kad te niko ne vidi, i by the way vidi se da imas samo 19 godina, ne razumijes se u mnogo stosta, zato bolje se drzi cura ne gubi vrijeme na politici, ne pristaje ti:per:

pa ok to sto se ne desava svakom,ne znaci da se ne desava u opste...i ja idem godinama unazad u hrvatsku vise puta godisnje,pa mi se nikad nista nije dogodilo zbog toga kako pricam,pa bi bilo glupo da kazem da se nikom ne desava,kad znam takvih slucajeva jos kako...a u sarajevu sam se osecala bas ko...krme u teheranu :neutral:

A, jesi li ti proveo te tri godine pod takvom opsadom ili samo lupaš onako bezveze?

Ja sam bio tada u Sarajevu, i nikoga nisam opsedao, samo sam branio moje prebivalište, moju zgradu, stan, kvart, i moj narod.
I šta misliš, da su oni nas gađali bonbonama i krem čokoladicama?
Znaš li ti, nesrećo, koliko je žena i dece samo na Grbavici nastradalo od turskih snajpera?

A, inače, opsada kao opsada je sasvim legitimna stvar u ratu. Ako je nisu mogli izdržati, trebali su predati svoj deo grada. Za to opsade i služe, da se dobije nešto sa što manjim brojem žrtava, jer akcija osvajanja grada odnosi mnogo više života.

Pa možda su trebali Srbi da puste razne Juke prazine da po okolici Sarajeva čine što i njihov heroj Naser Orić u oklini Srebrenice...

Budite srećni Sarajlije, mnogi Srebreničani bi bili srećni da je Srebrenica bila "samo" u opsadi...

pa ok to sto se ne desava svakom,ne znaci da se ne desava u opste...i ja idem godinama unazad u hrvatsku vise puta godisnje,pa mi se nikad nista nije dogodilo zbog toga kako pricam,pa bi bilo glupo da kazem da se nikom ne desava,kad znam takvih slucajeva jos kako...a u sarajevu sam se osecala bas ko...krme u teheranu :neutral:

E da se ne izrazavm evo ja te pozivam posto ni sam nisam trenutno u Sarajevu da dodjes a da ne budes sama pozvacu svije jarane iz Beograda nikad nikom dlaka s glave nije falila ni meni u BG ni njima u Sa

Evo tebe kao supermoderatora bih zamolio da se promjeni naziv teme, jer nije odgovarajuci, ovdje sad govorimo o problemu povratnika u cijeloh bih, a ne samo u Republici Srpskoj, pa naslov diskriminise i osudjuje samo jednu stranu. hvala

ja koliko sam primetila, komunicirajuci sa muslimanima, oni vise mrze bosanske srbe (ili kako ih oni nazivaju vlahe) nego srbijance...

cak sta vise, srbijance smatraju za gospodu i kosmopolitanskije nastrojene, a svoje zemljake srbe izbosne smatraju svinjojednim seljacima koji bi samo nekog da kolju. to sam citala na forumu islambosne.

ne znam, opet, zavisi.

Ma naravno, ima gomila srpskih bendova kojih svira po sarajevu ;) neko ce reci da su to samo bendovi, ali mislim da daje neku sliku.
Ove sto si navela, njih ni u srbiji ne vole..a tek kad im cuju naglasak..

Probelem, dzimija hoffe

Džamija je tu... Postoji... Malo je minaret nesavršen... Tj Nezavršen.... Ali on i nije bitan, pošto je zabranjano puštati hodžu, zbog narušavanja javnog reda i mira...

images

Izvini ali to nije incident u novinama ljepo pise da se to desava evo vec nekih 10-ak godina .

Izvini, ali molim te, neka kazu kad su se tacno desili incidenti i da li su prijavljeni nadleznim organima. Ja ti kazem da je imam ( ne znam mu ime) ofrlje nabrojao preko 30 napada, a da nije znao ni za jedan konkretno. ja ne kazem da treba znati imena pocinitelja, to niko i ne ocekuje ali datum , vrijeme, vrsta napada, on bukvalno nista nije znao. ja ne opravdavam nikakav vid etnicke netrpeljivosti, ali to je i vise nego naduvana prica, a avaz je pouzdan isto ko i kurir u srbiji, njihove price okaciti macku o rep

Back