Boris Tadic predsednik je ...cega???

Toma pokusava da pobegne od Seseljeve retorike, a ti bedzevi znace ono sto na njima pise: STOP HASKOJ TIRANIJI!
Poluseljoberska žuta ekipa vodi računa o pravu samo kada odlučuje o zakonima kojima će da nas kradu.Šešelj je građanin Srbije i Srbin,i da su na vlasti normalni ljudi on bi imao i odgovarajuće advokate i tretman pošto odgovara za verbalni delikt.
 
Poluseljoberska žuta ekipa vodi računa o pravu samo kada odlučuje o zakonima kojima će da nas kradu.Šešelj je građanin Srbije i Srbin,i da su na vlasti normalni ljudi on bi imao i odgovarajuće advokate i tretman pošto odgovara za verbalni delikt.

Normalno, dok Hrvatska finansijski pomaze odbranu svojih optuzenika, otvara sve tajne arhive, kod nas najvise dokaza upravo dolazi iz Srbije, nase vlasti, B92, Kandicke... Dovoljno je samo navesti ono Djindjicevo "Vodi ga i ne vracaj". Tako da bi nam tako omiljene komsije mogle biti uzor. Mada dovoljan je Seki i sam.:D :D :D
 
ne vidim nista loshe, niti ne znam kakvu stetu po demokratiju...niti to da ucescem u kampanji on prestaje da biva predsednik svih gradjana.

taj tadic se i na predsednickim izborima nije kandidovao kao nezavisni kandidat gospodin tadic, vec jasno kao boris tadic, predsednik demokratske stranke, koji stoji i predstavlja program svoje partije i neke ideje na osnocu kojih je i dobio podrsku gradjana.

nikad nisam bio pristalica 'teorije' o predsedniku kao vanstranackoj licnosti. ili zamrzavanju stranackih funkcija dok je na toj funkciji.
mislim, ajd onda da izaberemo neku ribu iz elite model looka da nam predsednikuje.
inace, to shto je neko stranacki vodja, jos uvek naravno ne znaci da nije adekvatno predsednik svih gradjana. dok postuje svoja osvlascenja, sve je okej. 2.3 miliona je dovelo tog coveka, nasuprot drugoj ideji 2.2 miliona drugih. i to je to.
 
Nesto danas gledam mitink DS-a u BG i cini mi se kao da su izbori za predsednika a ne za parlament i lokal.
Boris Tadic koji je predsednik ove Srbije kao takav trebao bi da bude iznad svih tih stranaka i da nema toliko veliku ulogu u kampanji ali kad se pogleda kampanja DS-a svuda Tadic. Na spotovima Tadic,u TV emisijama uglavnom Tadic ... danas na mitingu Ds-a kako koji govornik izadje na binu i is***** se nesto kamera na Tadica ...
Definitivno taj covek je iskljucivo predsednik DS-a i nicega vise.

svi ga manipulišu i koriste.
laka meta.
 
ne vidim nista loshe, niti ne znam kakvu stetu po demokratiju...niti to da ucescem u kampanji on prestaje da biva predsednik svih gradjana.

taj tadic se i na predsednickim izborima nije kandidovao kao nezavisni kandidat gospodin tadic, vec jasno kao boris tadic, predsednik demokratske stranke, koji stoji i predstavlja program svoje partije i neke ideje na osnocu kojih je i dobio podrsku gradjana.

nikad nisam bio pristalica 'teorije' o predsedniku kao vanstranackoj licnosti. ili zamrzavanju stranackih funkcija dok je na toj funkciji.
mislim, ajd onda da izaberemo neku ribu iz elite model looka da nam predsednikuje.
inace, to shto je neko stranacki vodja, jos uvek naravno ne znaci da nije adekvatno predsednik svih gradjana. dok postuje svoja osvlascenja, sve je okej. 2.3 miliona je dovelo tog coveka, nasuprot drugoj ideji 2.2 miliona drugih. i to je to.
то замрзавање функције је нормална појава у земљама западне демократије ЕУ према којима ми тежимо да будемо део или нас то Тадија мало зеза 8)
 

Back
Top