Boris Tadic predsednik je ...cega???

pa dobro ja konstatujem da je takvo stanje u svim partijama.

Pa recimo ali u DS-u je mislim najizrazenije. Zaista nisam video na mitingu recimo tog SPS-a da posle svakog govornika prikazuju Dacica,kod DSS-a tu i tamo zumiraju Kostunjavog,kod SRS-a ni jednom nisam video da su posle nekog govornika zumirali Tomu, kod LDP-a je nesto slicna situacija kao kod DSS-a...ali kod DS-a ono je strava.
 
Pa recimo ali u DS-u je mislim najizrazenije. Zaista nisam video na mitingu recimo tog SPS-a da posle svakog govornika prikazuju Dacica,kod DSS-a tu i tamo zumiraju Kostunjavog,kod SRS-a ni jednom nisam video da su posle nekog govornika zumirali Tomu, kod LDP-a je nesto slicna situacija kao kod DSS-a...ali kod DS-a ono je strava.
Pa zumiraju svuda lidera ,a kod DSa je to najizraznije iz prostog razloga sto je lider partije istovremeno i predsednik Srbije ,koji je nadavno osvojio 2,3 mliona glasova sto je gotovo rekordan rezultat,te je stoga on sam kao licnost popularniji od svoje partije jer su za njega glasali i mnogi koji inace ne glasaju za DS sto nam govori matematka , te je stoga on mnogo zgodniji za prikazivanje i privlacenje glasaca od Velje ,visestrukog gubitnika Tome ili celavog Palme i Dacica na primer ....mada jos nisu dosli u taj stepen komunistike i staljinistke dubioze da bas nose znacke i bedzeve sa njegovim likom
 
Poslednja izmena:
radikali koji svi redom nakace bedzeve svog voljenog sekija i paradiraju vec godinama sa njima

Да ли је још некој странци председник у Хагу? То је најмање што могу за њега да учине...
Тако да је поређење смешно и апсурдно.
Да је среће, ова држава би стала иза његове одбране, или одлучно захтевала да се брани са слободе,
а да стварно постоји међународно право, он тамо не би ни био.
 
Да ли је још некој странци председник у Хагу? То је најмање што могу за њега да учине...
Тако да је поређење смешно и апсурдно.
Да је среће, ова држава би стала иза његове одбране, или одлучно захтевала да се брани са слободе,
а да стварно постоји међународно право, он тамо не би ни био.

Da Šeki nije **** o Đinđiću,pred njegovo ubistvo,možda bi i imao moralno pravo da traži da ga ova država štiti!Kakav je bio dok je bio na slobodi,bolje nije ni zaslužio!
 
Šta ste se bre oduzeli za Šešelja,neka se sam vadi iz govana!
Kada je onu dvojicu gardista ubila ova gotivna država,niko nije ni mrdno prstom,da se dođe do istine,
a sada svi seču vene za Šekijem!Svašta!On je bar živ,a ovi su 2 m ispod zemlje,a nisu imali ni 25 godina!
 
Nesto danas gledam mitink DS-a u BG i cini mi se kao da su izbori za predsednika a ne za parlament i lokal.
Boris Tadic koji je predsednik ove Srbije kao takav trebao bi da bude iznad svih tih stranaka i da nema toliko veliku ulogu u kampanji ali kad se pogleda kampanja DS-a svuda Tadic. Na spotovima Tadic,u TV emisijama uglavnom Tadic ... danas na mitingu Ds-a kako koji govornik izadje na binu i is***** se nesto kamera na Tadica ...
Definitivno taj covek je iskljucivo predsednik DS-a i nicega vise.

zasto te to cudi
ionako svi znamo ko stoji iza svega sto uradi neka stranka. pa zasto gurati neke ljude koji su samo pijuni a ustvari ne odlucuju ni o cemu? sta bi nama znacilo da je na plakatima recimo Djilas? ovako se stavlja do znanja da je Tadic jedini odgovorni
ali se slazem da se previse mesa u kampanju
 
Dosta je bilo žrtvovanja srba zbog nekoliko ratnih zločinaca.

Шта лупеташ!
Од кад је вербални деликт ратни злочин? :rtfm:
Од кад је злочин као официр бранити своју земљу?
Од кад је злочин бити председник, премијер или председник скупштине (Крајишник), земље која је у рату, или је нападнута?
 

Back
Top