Boris Tadic danas optuzio opoziciju da zeli destabilizaciju drzave Srbije!

Zahtevom za izbore opozicija destabilizuje zemlju
Beta - Pre 19 minuta
BEOGRAD - Predsednik Srbije i Demokratske stranke Boris Tadić oštro je u nedelju kritikovao opoziciju i optužio je da zahtevima za raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora želi da destabilizuje zemlju.

"Gospodo, neće moći, imaćemo izbore kada im dodje vreme. Vi želite, gospodo, društvo nestabilnosti, a mi društvo stabilnosti", rekao je Tadić u Sava centru na Skupštini Partije ujedinjenih penzionera Srbije, koja je deo vladajuće koalicije.

Tadić je rekao da, pošto poznaje sve opozicione lidere, ne postoji ta energija koju nije spreman da da zemlji da bi sprečio da opozicione stranke dodju na vlast i "gurnu Srbiju u sunovrat, nove sukobe i neposrazume".

Predsednik Srbije i DS je polovinu svog polusatnog govora posvetio oštroj kritici opozicije a da nije pomenuo nijednu opozicionu stranku pojedinačno, niti imena opozicionih političara.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&naslov=Zahtevom+za+izbore+opozicija+destabilizuje+zemlju&lang=0&sifra=b7873c7178e9f8e95be239010dc9d4d0&dan=25&mesec=04&godina=2010


Sta je to spopalo Borisa Tadica ovih dana cega se on to plasi, od kud takva paranoja u glavi jednog psihologa,... sta umislja taj gospodin predsednik da je on jedini i nezamenljiv, da su njegovi sledbenici bas ono najbolje za Srbiju!?

Вероватно рачуна председник да је Богом дан за фотељу и да је свако ко покуша да му је истргне непријатељ ове државе.
Комплетна политичка сцена Србије је катастрофална али Тадић очигледно није дорастао да се носи са проблемима које је чак у великој мери и сам проузроковао.Тако да би било најбоље да своје председничко место уступи некој мање лошијој опцији,која можда неће много тога поправити али барем се можемо надати да неће срљати у већу пропаст.
 
eto kad pamtis dugo...kako sad ovi sto pamte ko muve 1 dan da se brane..???

То је Шаперова пропаганда по угледу на Гебелсову.
Више пута поновљена лаж, постаје истина.Пропаганда за муве, односно оне који се као муве лепе на њу.
 
То је Шаперова пропаганда по угледу на Гебелсову.
Више пута поновљена лаж, постаје истина.Пропаганда за муве, односно оне који се као муве лепе на њу.

ma gebels je bio strucnjak za shapera.

ej, sta mislis, koliko ce se gradzanstva upecati na ovu povracanku od izjave? ili na onu gde tadic usvaja kucku milu?
misim, meni lici na autogo. sem ako mozda shaper ne misli da je cela srbija - vrachar ili krug dvojke.

patetican amater.
 
ma gebels je bio strucnjak za shapera.

ej, sta mislis, koliko ce se gradzanstva upecati na ovu povracanku od izjave? ili na onu gde tadic usvaja kucku milu?
misim, meni lici na autogo. sem ako mozda shaper ne misli da je cela srbija - vrachar ili krug dvojke.

patetican amater.

Шта да ти кажем.Мува има свуда.Питање је само шта их привлачи.

А, ко је гледао онај смехотрес са пензионерима , па фацу и реторику друга нам председника, једино што је могао, је да - повуче воду !.
 
Шта да ти кажем.Мува има свуда.Питање је само шта их привлачи.

А, ко је гледао онај смехотрес са пензионерима , па фацу и реторику друга нам председника, једино што је могао, је да - повуче воду !.

pa da bre, to je jedna masovna pateticna grande parada budalizma.

masa miliona veruje u to sto ovaj kaze i melje 24/7. pa tu bre nesto nije u redu.
 
pa da bre, to je jedna masovna pateticna grande parada budalizma.

masa miliona veruje u to sto ovaj kaze i melje 24/7. pa tu bre nesto nije u redu.

Сумњам да му верује.То је више постала парада кича.Он изрецитује, они клањају.
Он запева, ови терцирају.
Далеко је то од поверења.Другачије се то назива.;)
 
Сумњам да му верује.То је више постала парада кича.Он изрецитује, они клањају.
Он запева, ови терцирају.
Далеко је то од поверења.Другачије се то назива.;)

sve to podseca malo na neka prosla vremena.
pa kazem, nije ni cudo sto im je stambolic najveca rana
 
sve to podseca malo na neka prosla vremena.
pa kazem, nije ni cudo sto im je stambolic najveca rana

Али, овај се занео мало више.Сигурно мисли да је авангарда, као некада кпј.

Прочитао си шта стоји на линку у тексту о оном мало Почести кога рекламира б92.

Е, то нас чека.
 
Ova tema zaista sporo napreduje. Čovek bi rekao da je neinteresantna za diskusiju korisnicima, ali nije to. Korisnici su se obezobrazili, pa navalili da nam vređaju Instituciju (sram da ih bude...barabe jedne), pa naši nepristrasni i prepošteni moderatori moraju da brišu, i brišu, i brišu... I ne samo to... Toliko se ta nevaspitana rulja obezobrazila da ni ne ferma trud i zalaganje naših prepoštenih, ne cene sav napor koji oni lažu da ovu temu održe baš onakvom kakvu naša Institucija zaslužuje, pa su oni primorani, a verujte mi, znam da im teško pada (ma šta vi mislili o njima) da ponekom odvale po neki srveni karton.

Pa, evo ja ne mogoh više to mirno da posmatram, te reših da apelujem na sve vas, nemojte da vređate Instituciju i time dovodite naše prepoštene moderatore u neprijatnu situaciju, a posle da skičite "kaznila me, kaznila me". Nego šta... i treba da te kazni kad laješ...i to protiv Institucije.

E, sad... Pošto ja poštujem Instituciju, i na pamet mi ne pada da napišem bilo šta protiv njega, te tako da izazivam naše dobre moderatore, ja to neću ni učiniti. Nisam ni do sada. Uvek pazim, iako svi znaju koliko ne volim Instituciju, da nikada ništa loše o njemu ne napišem.
Možda ćete reći da je pokvareno, đubraški i kukavički, ali ja se sklonim u stranu, i pustim druge da kažu ono za šta ja nemam mooda.
Reci, Veljo!

 
Zahtevom za izbore opozicija destabilizuje zemlju
Beta - Pre 19 minuta
BEOGRAD - Predsednik Srbije i Demokratske stranke Boris Tadić oštro je u nedelju kritikovao opoziciju i optužio je da zahtevima za raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora želi da destabilizuje zemlju.

"Gospodo, neće moći, imaćemo izbore kada im dodje vreme. Vi želite, gospodo, društvo nestabilnosti, a mi društvo stabilnosti", rekao je Tadić u Sava centru na Skupštini Partije ujedinjenih penzionera Srbije, koja je deo vladajuće koalicije.

Tadić je rekao da, pošto poznaje sve opozicione lidere, ne postoji ta energija koju nije spreman da da zemlji da bi sprečio da opozicione stranke dodju na vlast i "gurnu Srbiju u sunovrat, nove sukobe i neposrazume".

Predsednik Srbije i DS je polovinu svog polusatnog govora posvetio oštroj kritici opozicije a da nije pomenuo nijednu opozicionu stranku pojedinačno, niti imena opozicionih političara.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&naslov=Zahtevom+za+izbore+opozicija+destabilizuje+zemlju&lang=0&sifra=b7873c7178e9f8e95be239010dc9d4d0&dan=25&mesec=04&godina=2010


Sta je to spopalo Borisa Tadica ovih dana cega se on to plasi, od kud takva paranoja u glavi jednog psihologa,... sta umislja taj gospodin predsednik da je on jedini i nezamenljiv, da su njegovi sledbenici bas ono najbolje za Srbiju!?

Tadić je ovo izjavio čisto da bi se pokazao pred PUPS-om,malo plašenja penzionera i ukazivanja na opoziciju.
Boli ga uvo,može mu se,kakve su opozicione partije i ko se nudi od rivalskih političara,vladaće taj dugo.
 
Zahtevom za izbore opozicija destabilizuje zemlju
Beta - Pre 19 minuta
BEOGRAD - Predsednik Srbije i Demokratske stranke Boris Tadić oštro je u nedelju kritikovao opoziciju i optužio je da zahtevima za raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora želi da destabilizuje zemlju.

"Gospodo, neće moći, imaćemo izbore kada im dodje vreme. Vi želite, gospodo, društvo nestabilnosti, a mi društvo stabilnosti", rekao je Tadić u Sava centru na Skupštini Partije ujedinjenih penzionera Srbije, koja je deo vladajuće koalicije.

Tadić je rekao da, pošto poznaje sve opozicione lidere, ne postoji ta energija koju nije spreman da da zemlji da bi sprečio da opozicione stranke dodju na vlast i "gurnu Srbiju u sunovrat, nove sukobe i neposrazume".

Predsednik Srbije i DS je polovinu svog polusatnog govora posvetio oštroj kritici opozicije a da nije pomenuo nijednu opozicionu stranku pojedinačno, niti imena opozicionih političara.

http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&naslov=Zahtevom+za+izbore+opozicija+destabilizuje+zemlju&lang=0&sifra=b7873c7178e9f8e95be239010dc9d4d0&dan=25&mesec=04&godina=2010


Sta je to spopalo Borisa Tadica ovih dana cega se on to plasi, od kud takva paranoja u glavi jednog psihologa,... sta umislja taj gospodin predsednik da je on jedini i nezamenljiv, da su njegovi sledbenici bas ono najbolje za Srbiju!?
malo morgen...
 
30458.jpg


Bela rada (Bellis perennis) !

Šta ovo znači ? Kakve su ovo provokacije ? Zašto je ovo Bela Rada a ne Žuta Rada ? Kad je već očigledno ... :evil:

U čast budućih, dolazećih vremena nadam se da će nauka ispraviti ove greške za koje verujem da nisu slučajne :think: Ovo su podmetnuli neki antisrpski opozicioni elementi, iskoristivši vremena kada u našoj zemlji i nauci nije bilo demokratije. Dok je vladao neki jednopartijski ili diktatorski sistem.

Pomozimo sebi, nauci i našem predsedniku ... :rtfm:
 
Poslednja izmena:
Tаман је отишао да реши проблеме са поплавама у Поморављу, кад му је стигла вест о томе да је пукао у Аранђеловцу.
Питање које легитимно може да се постави је да ли је Тадић председник партије или председник Србије..
 

Back
Top