Да можете у тренутку да одредите простор државе Србије, шта би он укључивао?

Да можете у тренутку да одредите простор државе Србије, шта би он укључивао?


  • Ukupno glasova
    26
I see what you did here
Vecina Srba, iako zivi usred Evrope je u vecitom ratu sa maltene celom Evropom jer ''zli NATO'' blablabla. Prema tome, logicno je da svako ko nije u stanju da se uklopi u svoje okruzenje ide tamo gde istinski pripada - u slucaju Srba u Sibir, Avganistan, Severnu Koreju itd.
 
Vecina Srba, iako zivi usred Evrope je u vecitom ratu sa maltene celom Evropom jer ''zli NATO'' blablabla. Prema tome, logicno je da svako ko nije u stanju da se uklopi u svoje okruzenje ide tamo gde istinski pripada - u slucaju Srba u Sibir, Avganistan, Severnu Koreju itd.
Иди ти из Србије. :)
 
Srpski solarni sistem izdajniče plaćeni od masona
Долазак Срба са Сиријуса:

IMG_20240310_031543.jpg


Сиријус, Србијус, Србија, Срби. У језику је корен и објашњење свега, само треба имати очи да се види и уши да се чује.
 
Ne pada mi na pamet. Tu su ziveli i moji preci, i preci njihovih predaka, tu zive i moja deca, zivece i deca njihove dece itd. Pukni od muke.
Не, то је лепо, али што би живео у земљи коју сматраш природно заосталом и шта ти већ не?
 
али што би живео у земљи коју сматраш природно заосталом
Eto, zelim da se razvije. A da bi se to ostvarilo, kocnicari napretka moraju da propadnu. A propasce, jer ce priroda sama uraditi svoje - nece trpeti takvu neprirodnu travestiju kao vas db patriJote.
 
Eto, zelim da se razvije. A da bi se to ostvarilo, kocnicari napretka moraju da propadnu. A propasce, jer ce priroda sama uraditi svoje - nece trpeti takvu neprirodnu travestiju kao vas db patriJote.
Само ти сањај. Ово је истинска будућност Србија и Срба:

1710038401938.png

1710038416612.png
 
Eto, zelim da se razvije. A da bi se to ostvarilo, kocnicari napretka moraju da propadnu. A propasce, jer ce priroda sama uraditi svoje - nece trpeti takvu neprirodnu travestiju kao vas db patriJote.
А има и за нашу браћу, србске муслимане:

IMG_20240228_073659.jpg

:per:
 
Vecina Srba, iako zivi usred Evrope je u vecitom ratu sa maltene celom Evropom jer ''zli NATO'' blablabla. Prema tome, logicno je da svako ko nije u stanju da se uklopi u svoje okruzenje ide tamo gde istinski pripada - u slucaju Srba u Sibir, Avganistan, Severnu Koreju itd.

Jel ti to zajebavas?
:D
 
prava istina je izmedju 3. i 4
ali da bi se ideja PRAVE SRBIJE a ne velike kako je zovu
obesmislila bilo je potrebno nacrtati Srbiju sa pola Grčke i Rumunije...
vrlo podmuklo!
Заправо ако мислиш на цртеж, ту је румунски банат којије био под спц и грчки део македоније
 
Долазак Срба са Сиријуса:

Pogledajte prilog 1512183

Сиријус, Србијус, Србија, Срби. У језику је корен и објашњење свега, само треба имати очи да се види и уши да се чује.
Živa istina. Evo kako su Srbi još u doba dinosaurusa klali divljač

122203318_3729885517030564_4703527288436374199_n.jpg
 
Где је Србима родни завичај?

Где је Србима родни завичај?
Је ли то Саксонија или Пруска можда,
где Лаба тихо тече
и са Шпревом се састаје?
Ах не, ах не,
Наш родни крај мора бити још пространији!

Где је Србима родни завичај?
Да није то Поморје или Литва можда,
где још живе успомене полабске
и ;где је потонула Винета?
Ах, не, ах не,
Наш родни крај мора бити још пространији!

Где је Србима родни завичај?
да нису то моравска или чешка земља?
Ах, снага Чешке и њена слобода
претворене су у прах…
Ах, не, ах не,
Наш родни крај мора бити још пространији!

Где је Србима родни завичај?
Да није, можда, ритерска Пољска,
која је слободу изгубила .исто тако
и коју растржу неслоге?
Ах, не, ах не,
Наш родни крај мора бити још пространији!

Где је Србима родни завичај?
Да није у Илирији или Далмацији?
Тамо где је – Рагуза* прастара
краљица мора?
Ах, не, ах не,
Наш родни крај мора бити још пространији!

Где је Србима родни завичај?
Није ли то Словенија, или можда Србија,
чија нам је реч блиска
и где Милош краљевски престо има**?
Ах, не, ах не,
Наш родни крај мора бити још пространији!

Где је Србима родни завичај?
Да није то Русија бескрајна,
трећина света,
у којој сунце не залази никад?
Ах, не, ах не,
Наш родни крај мора бити још пространији!

Реци ми онда где је тај пространи крај!?
Од Лабе почиње он, па иде до Дунава,
од Црног Мора чак до Камчатке,
ето, то је тај пространи крај,
нас Срба родни завичај…!

Напомене_

* Дубровник

** И ако је био савременик кнеза Милоша, X. Зејлер није знао, да је Милош био само вазални кнез. М. М. П. 1859. год.

Украс 1



Хандриј Зејлер је био лужичкосрпски писац, пастор и активиста. Један је оснивача културно-научног друштва Маћица сербска. Рођен је 1. фебруара 1804. у Будишину, а преминуо 15. октобра 1872. у Лози.

Писао је патриотске и љубавне песме, као и сатире. Најпознатије његово дело је „Красна Лужица“, уједно и химна Лужичких Срба.

https://www.rasen.rs/2019/02/handrij-zejler-gde-je-srbima-rodni-zavicaj/
 
Заправо ако мислиш на цртеж, ту је румунски банат којије био под спц и грчки део македоније

znam al ono od grčke pojma nema sa životom...zato sam ti rekao ono što sam ti rekao
taj banat je i TREBAO biti delom jugoslavije...
 
Не, то је лепо, али што би живео у земљи коју сматраш природно заосталом и шта ти већ не?
Zato sto, u realnom svetu, ljudi imaju privatnu imovinu, koji su sticali oni, i njihovi preci.

Privatna imovina je ono sto je bitno. Ne drzava, pleme, narod, nacija, nego privatna imovina.

Privatna imovina je bitniji deo mog identiteta negoli 3 Srbije, 5 srpstva, 34 srpske nacije, i 7840000 Srba.

To u kom okupatorskom drzavnom rezimu se nalazi necija privatna imovina, ne znaci da neko treba da se odrekne iste, naprotiv.

Ja zivim na svojoj privatnoj imovini.

To sto se moja privatna imovina nalazi na teritoriji neke Drzave, je manje bitna stvar za moj identitet.
 
Zato sto, u realnom svetu, ljudi imaju privatnu imovinu, koji su sticali oni, i njihovi preci.

Privatna imovina je ono sto je bitno. Ne drzava, pleme, narod, nacija, nego privatna imovina.

Privatna imovina je bitniji deo mog identiteta negoli 3 Srbije, 5 srpstva, 34 srpske nacije, i 7840000 Srba.

To u kom okupatorskom drzavnom rezimu se nalazi necija privatna imovina, ne znaci da neko treba da se odrekne iste, naprotiv.

Ja zivim na svojoj privatnoj imovini.

To sto se moja privatna imovina nalazi na teritoriji neke Drzave, je manje bitna stvar za moj identitet.
Држава је Закон бато мој, џабе живиш у тим хипи илузијама, како Света Држава каже тако мора бити!

Е сад је само Императив направити Српску Државу, која није подложна дтремкђ утицајима!
 
Држава је Закон бато мој, џабе живиш у тим хипи илузијама, како Света Држава каже тако мора бити!

Е сад је само Императив направити Српску Државу, која није подложна дтремкђ утицајима!
Da li bi ti Dule, rado dao pola svoje privatne imovine Drzavi, ako od tebe to trazi neki Veliki Drzavni Savet, i kaze ti 'Dule, mora ovako, za srpstvo i Drzavu!'?
 
Da li bi ti Dule, rado dao pola svoje privatne imovine Drzavi, ako od tebe to trazi neki Veliki Drzavni Savet, i kaze ti 'Dule, mora ovako, za srpstvo i Drzavu!'?
Ако треба за Српство дао бих! Ја сам нико и ништа, а Српство је изнад свега!!!
 

Back
Top