БОНБОНА ЗА ЛДП-овце

Rekla joj baba Milojka sa Kalenica:lol:

ma garant su bili u vezi pa su se zayedno navukli na hors al eto zvezdica je uz pomoc svete matere crkve i gospoda boga uspela da batali tu posast i vise ne prosituise za gudru ,a on je i dalje ostao navucen pomracenog uma pod uticajem Chede i droge pa nam Zvezdica sada prepricava njegovu mracnu pricu, to je tako tuzno und dirljivo :-(
 
Tijanic, pajtos crvene vestice - Mire, dobar i sa Slobom, valjao i demokratama, sad ga vole i radikali...
Kakva je to bizuterija od coveka !

мало погрешно размишљање
обично људи који вреде они опстају,јер се знање увек цени

замисли када би се у америци сваке четврте године мењао власник CCN-a
 
мало погрешно размишљање
обично људи који вреде они опстају,јер се знање увек цени

замисли када би се у америци сваке четврте године мењао власник CCN-a
Malo vise pogresno razmisljanje.
Ljige i beskicmenjaci opstaju u svakoj politickoj opciji. To nema veze sa znanjem.
Direktor javnog servisa je gotovo politicka funkcija.
 
Cega se pametan stidi time su budala ponosi
Tijanic je jedan obican siledzija od njega nista ne moze da zasudi, ali mi nisu jasni ljudi koji to podrzavaju Zar je bitno ko je iz koje stranke zar treba podrzavati nasilje?
Sad razumem sto nas niko ne voli i sto svi beze od nas, pa mi sami sebe nevolimo
Ocajnicki potezi nadam se uskoro bivseg direktora RTS-a obicnog drekavca jadno
 
Nista neocikavno od zadriglog primitivnog krmeta iz Podujeva , Tijanic je osoba cija spoljasnost najbolje od svih javnih licnosti oslikava njegov karakter i nivo mentalnog razvoja.

Malopre ga videh na ulici, stajala sam na semaforu kad je prolazio. U beloj trenerci, zaista izgleda kao okoreli kriminalac. Mada, ne izgleda bolje ni u odelu sa sve kravatom. Nije se lako spustiti na njegov nivo. Za to treba biti talentovano blesav.
 

Back
Top