Bojkot hrvatskog skarta u Srbiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uf ne meni je ta plazma smrt i neshvatljivo što to guraju svuda, na torte, u kolače, u palačinke, svuda. Nije toga ni bilo kad sam ja otišao.

Meni od tih stvari fale krašove bajadere i zlatka keks, holandski valjda iz Bjelovara, tako par stvari

plazma je odlicna.sad ima raznih zezancija i sa cokoladom. :D
ne secam se tog zlatka keksa.a mond cokoladice?
 
plazma je odlicna.sad ima raznih zezancija i sa cokoladom. :D
ne secam se tog zlatka keksa.a mond cokoladice?

Zlatka je neki dž keks Krašov, pitanje dal to sad i postoji... miriše na anis, reckav. Zlatka, Lili, Domaćica, to su bili ti neki Krašovi keksi. Nisu bili loši. Nekih srpskih keksa se i ne sećam... Moto Keks možda, i prilično dobar Jaffa iz Crvenke i to je sve.

Ne znam koje su to čokoladice. Od tih stvari se sećam "životinjskog carstva" kad sam bio baš mali klinac. Nema to neke veze sa kvalitetom, čovek se seća onoga što su mu kupovali... moja sestra pamti čokoladne bananice, neki moj brat od strica one totalno bzvz čokolade "Bata", "Seka" i tako to
 
Kamo sreće, sad bih bio neki ministar bez portfelja.

Misoni bre, ajde igramo tapke za sličice Mondial 1986, fale mi Rumenige, Buručaga, Lineker i Breme
A,ti si ipak godište mog sestrića.:lol:...koja godina manje-više.Ja mislim da je on sakupio ceo album.Ja sam tad bio student.Moj prvi album je bio ''Automobili'',izdavač ''Dečije novine'',Gornji Milanovac.Tad sad imao 4 godine i naučio da čitam latinicu.:ok:
 
Poslednja izmena:
О Боже, па ти ниси ни чуо за Буручагу.

И како ја сад са тобом да причам о хрватском господарству?

Прича неки мој другар у неком друштву како се ко сећа венчања Чарлса и Дијане... он седео испред катедрале као старији тинејџер, неког другог ћале носио на раменима, окрене се и пита његову тадашњу рибу "дес ти била?" а она онако бесно каже "ја се нисам ни родила."

Швалер матори :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top