Bizmis

minonče...mora da predočiš detaljan plan.....el uračunato i mršavljenje i utezanje?

...joooj, pa za to su potrebne godine istrazivanja, ovo je tek u zacetku, tj. u experimentalnoj fazi... :(
...za utezanje uopste nisam siguran... ali natezanja ce svakako biti... :lol:
 
pravim zensku decu visine do 180 ,manekenskog tipa i musku preeko 190 saa miscnom masom do 100 kg
pa ko ima nesto ,
malo da se iscedim od ove vrucine,i neki brzi tretman u teretani,,posle kacim sliku
 
Al to je kuce za narucje.bez njega ....sve je :(

Evo ja cu da uletim i resim ovaj problem:D
Nemam vremena za rad u centru,a hocu da podrzim ovu svetu investiciju,uzecu to kuce i ostalo je moja briga.poznajem neke Kineze sa Pancevackog buvljaka,pa cemo vec nesto iskombinovati:D
U stvari,sve forumasice koje idu u centar a imaju dzukele( :lol: ) neka ih na ulazu privezu na parkingu,a ja cu ih kasnije pokupiti i to je to :rumenko:
Vi radite sta hocete,a dzukele idu meni:whistling:
 
Poslednja izmena:
Evo ja cu da uletim i resim ovaj problem:D
Nemam vremena za rad u centru,a hocu da podrzim ovu svetu investiciju,uzecu to kuce i ostalo je moja briga.poznajem neke Kineze sa Pancevackog buvljaka,pa cemo vec nesto iskombinovati:D
U stvari,sve forumasice koje idu u centar a imaju dzukele( :lol: ) neka ih na ulazu privezu na parkingu,a ja cu ih kasnije pokupiti i to je to :rumenko:
Vi radite sta hocete,a dzukele idu meni:whistling:
ju?ja bez dzukele ni u wc
 

Back
Top