Quantcast

Bizmis

-Night -

Elita
Poruka
18.814
Minone , ne vidim puno CV -ja.
Moraćeš da počneš da uvoziš forumaše sa drugih foruma.

Ili je slaba zainteresovanost pa da alarmiramo druge forumašice .

minon

Legenda
Poruka
59.462
...epa, mila, ovako...
...posto ovaj prvobitni bizmis nije urodio plodom, stvarno ne znam zasto, svi bi nesto delimicno...:(
...meni je palo na pamet da udruzimo snage i otvorimo nesto novo, jos uvek ne znam kako bi se to zvalo, radim na tome...:lol:

...posto blagotvorno delijes na ljude i realno umes da sagledas problem... a ja uvek imam genijalne ideje i konstruktivna resenja...
...otvoricemo nesto gde ce covek osim mentalnog olaksanja doziveti prosvetljenje i imati cvrsto resenje u rukama... :lol:
...tako da ce svi srecni i zadovoljni otici kuci... bice para ko buva na dodzijaneru...:)

...m...?... sta kazes...:D

dive

Legenda
Poruka
60.206
...epa, mila, ovako...
...posto ovaj prvobitni bizmis nije urodio plodom, stvarno ne znam zasto, svi bi nesto delimicno...:(
...meni je palo na pamet da udruzimo snage i otvorimo nesto novo, jos uvek ne znam kako bi se to zvalo, radim na tome...:lol:

...posto blagotvorno delijes na ljude i realno umes da sagledas problem... a ja uvek imam genijalne ideje i konstruktivna resenja...
...otvoricemo nesto gde ce covek osim mentalnog olaksanja doziveti prosvetljenje i imati cvrsto resenje u rukama... :lol:
...tako da ce svi srecni i zadovoljni otici kuci... bice para ko buva na dodzijaneru...:)

...m...?... sta kazes...:D

pa sad..ako detaljno dogovorimo svaku sitnicu bizmis moze i da uspe..
uspesan bizmis ima faze - planiraj, realizuj i naplati..
za pocetak - kroz cije ruke to cvrsto resenje mora da prolazi?
:lol:

minon

Legenda
Poruka
59.462
pa sad..ako detaljno dogovorimo svaku sitnicu bizmis moze i da uspe..
uspesan bizmis ima faze - planiraj, realizuj i naplati..
za pocetak - kroz cije ruke to cvrsto resenje mora da prolazi?
:lol:
...pa sad... kada su ruke u pitanju, nema tu kompromisa, resenje mora da prolazi koroz nezne, grube, negovane, ispucale, ciste, strokave itd.
...sve sto posao bude zahtevao, nema tu cile mile...:)
...a sto se tice ovih faza, ja sam ipak za to da prvo naplatimo, pa onda planiranje i realizacija...:)

dive

Legenda
Poruka
60.206
...pa sad... kada su ruke u pitanju, nema tu kompromisa, resenje mora da prolazi koroz nezne, grube, negovane, ispucale, ciste, strokave itd.
...sve sto posao bude zahtevao, nema tu cile mile...:)
...a sto se tice ovih faza, ja sam ipak za to da prvo naplatimo, pa onda planiranje i realizacija...:)

e pa sad nam je ostalo samo da nadejmo ruke i da nedjemo one sa cvrstim stavom koji imaju novca :malav:

minon

Legenda
Poruka
59.462
e pa sad nam je ostalo samo da nadejmo ruke i da nedjemo one sa cvrstim stavom koji imaju novca :malav:

...to cu ja urediti sa reklamama na pinku... zeljko mi duguje neke usluge...:lol:
...a tamo je najbolja klijentela, gomila problema i para na jednom mestu...:)

...negooo, kako ce se zvati firama...?

dive

Legenda
Poruka
60.206
...da, vidis...:think:
...treba nam sekretarica... poznajes li neku preplanulu...? :lol:

evo affro..
suncala se celo leto..
kaze da nema preplanutije od nje..
pa onda smokva..i ona ce da bude ko ciganka..
a i zd se sad vratila sa mora..:aha:
mogli bi da izlistamo neke teme, pa da vidimo ko je sve bio skoro na moru:think:
a moze i sekretar..
george je bacao svoj crni dlakavi stomak na dvvd2..sta fali..sta kazes, m?
a i onaj mali ed je visio mesec dana na bazenu..odavno je promenio kosuljicu i sljustio zagoreli deo..do sad mu je sigurno izbila nova kozica..:aha:

Poslednja izmena:

smokvicica

Elita
Banovan
Poruka
21.192
evo affro..
suncala se celo leto..
kaze da nema preplanutije od nje..
pa onda smokva..i ona ce da bude ko ciganka..
a i zd se sad vratila sa mora..:aha:
mogli bi da izlistamo neke teme, pa da vidimo ko je sve bio skoro na moru:think:i
a moze i sekretar..
george je bacao svoj crni dlakavi stomak na dvvd2..sta fali..sta kazes, m?
a i onaj mali ed je visio mesec dana na bazenu..odavno je promenio kosuljicu i sljustio zagoreli deo..do sad mu je sigurno izbila nova kozica..:aha:
Kako mislis kao ciganka?
Ja sam bela ko sir

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.