Bivše cice na Forumu...

anakin:
ja istripovala da mi je iluzionista brat od necega koga sam videla jednom u zivotu...haha....
isti ste potpuno sa sve istim horoskopskim znakom....

a za PlesaSitnihDemona sam tripovala da je jedan tip takodje...Plese, ne sviras valjda bubnjeve i sa Banjice si? :)

mislim strasno...:)

Jock... Nemam brata.

Doduše, kad smo već kod Banjice.. To mi je prilično blizu...
 
HeBePoBaTaH_:
Cenim da ovu, uvek aktuelnu temu, nismo još forumski obradili
Dakle:
A. Ex cice iz RL prepoznate ovde

B. -II- utripovali ste da su ovde
C. Ovde ste zajedno sa cicom iz RL??
D. Ovde ste upoznali i nailazite na postove svoje ex. partnerke

Kakva su vam iskustva i utisci?
B. Ali ne za sve, vec samo za jednu...narocito u pocetku...ponekad bih uhvatio sebe da po vise puta citam neki post u neverici....sada me polako popusta...valjda zato sto se ne pojavljuje mnogo novih ljudi, a ove stare sam eliminisao...

A.C. i D jos uvek ne...
 
a šta dalje - jel ih tlačite, jel ih muvate, jel ih ingnoripete? :D
xarbeit02.gif
 
storm cloud:
Мада сам ја наговарала свог бившег да се региструје, па да се зезамо, али њега мрзи. А и боље, само би ме бламирао, тачно могу да замислим - ја кренем у неку расправу смртно озбиљна, а он напише нешто типа: "Ал' би те..." :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mada... I bolje što nije baš sve čitao:razz:
 
Artinve:
B. Ali ne za sve, vec samo za jednu...narocito u pocetku...ponekad bih uhvatio sebe da po vise puta citam neki post u neverici....sada me polako popusta...valjda zato sto se ne pojavljuje mnogo novih ljudi, a ove stare sam eliminisao...

A.C. i D jos uvek ne...


Isto, i samo je jedna u pitanju.
Postojala je neka verovatnoća da se uzdam u psiholinhvistiku, ja se tu retko prevarim. Sumnja je trajala nekoliko dana, i odahnuo sam. Nemam pojma zbog čega je tako neprijatno.
ad acta :wink:
 
bems:
Dozvolite da se predstavim: "Ja sam Čedna"
I da odgovorim na temu: Nemam ja toliko bivših, da bi GA na forumu srela. :lol: ;)

Što me podseti na vic:

Zec naišao na liju uhvaćenu u zamku, pa iskoristio situaciju da joj "uđe"
Lija ljuta, ali bespomoćna, nekako uspe da se iskobelja i pojuri zeca.
Zec bežeći naiđe na benzinsku pumpu i maskira se u pumpadžiju :)
Lija priđe i pita ga da li je video nekog zeca i na koju stranu je otrčao.
Zeka: Ko?! Jel` onaj što sam te jeb`o?!

Tako baš :lol:
 
HeBePoBaTaH_:
Nije poenta u imenovanju ljudi, a osim toga NIJE mi ex..
Gazda, (e napisao sam gauda :lol: ) je napisala, jer je bila u vezi i koliko sam ukapirao, to je ovde i počelo.
Nije tema: SA KIM ste se ovde smuvali
pa iz istih razloga je ne idem na slo forume doduse tamo naleteti na nekog poznatog i nije neki problem - jbg kad mi je drzava velika ko predgradje NY :lol:
 

Back
Top