Biti frajer :S

Ajde sad kako da vezbamO da budemo frajeri :rumenko:

Ocu ja to da budem, i nemo mi servirate ono crap od izjave, s tim si rodjen :roll:

Pa delom jesi rodjen, ali delom to izgradjujes kroz zivot. Inace velika je razlika imadju frajera i prostaka. Frajer ima proncipe, ali je vrlo kulturan, i na vrlo kulturan nacin zna stavit do znanja di je mesto bahatoj zeni.

Evo sa mnom da odes u drustvo, vrlo brzo bi naucio kako se sa zenama radi. na mene se nikad niejdna nije naljutila.

Ali najvaznija ti je crta, da te ne moze zavesti kako njoj pase.:)
 
:rotf:

s tobom u drustvu :hahaha:

Pa da mi posle porastu jaja, ne hvala :manikir:

E jel ti znas da ko je sa mnom izasao u disko, nije zayebancija, uvek su zenske nasli. Jer ja pridjem za stol koji je pun zena i sve ih zavedem. Odnosno pocnem pricu sa jendom i ona se odusevi, pa me pocne i druga slusat i treca, tako se priljuci i moje drustvo.

E kako sinnke hara, ja samo da sam dovoljno veliki gad, ja bi pola planete istorbao.;)
 
E jel ti znas da ko je sa mnom izasao u disko, nije zayebancija, uvek su zenske nasli. Jer ja pridjem za stol koji je pun zena i sve ih zavedem. Odnosno pocnem pricu sa jendom i ona se odusevi, pa me pocne i druga slusat i treca, tako se priljuci i moje drustvo.

E kako sinnke hara, ja samo da sam dovoljno veliki gad, ja bi pola planete istorbao.;)

:huh:


Ocu ja tako :mrgreen:
 
E jel ti znas da ko je sa mnom izasao u disko, nije zayebancija, uvek su zenske nasli. Jer ja pridjem za stol koji je pun zena i sve ih zavedem. Odnosno pocnem pricu sa jendom i ona se odusevi, pa me pocne i druga slusat i treca, tako se priljuci i moje drustvo.

E kako sinnke hara, ja samo da sam dovoljno veliki gad, ja bi pola planete istorbao.;)

Onda se lipo dogovori s covikom i povedi ga TOUR by Sinnke : padaju žene ka muve . :mrgreen:
 
E jel ti znas da ko je sa mnom izasao u disko, nije zayebancija, uvek su zenske nasli. Jer ja pridjem za stol koji je pun zena i sve ih zavedem. Odnosno pocnem pricu sa jendom i ona se odusevi, pa me pocne i druga slusat i treca, tako se priljuci i moje drustvo.

E kako sinnke hara, ja samo da sam dovoljno veliki gad, ja bi pola planete istorbao.;)

ahaahahahaahahahhaahahahahah :hahaha:
koga ti farbaš :hahaha:
 


To ti je lako. Prvo sto moras biti opusten, kad pridjes zeni nema glume, znaci moras se ponasati boli te ****** oces je smuvat ili ne, i naravno onaj drugi problem je moras imati pricu.

Dodjes do nje i kazes, ti mi se cinis kao cura sa najboljom guzom, a meni je jako dosadno u ovom klubu i taman kad sam mislio izaci vidio sam tebe, pa sam mislio ako bi mi bila pratnja u toj mojoj odluci.

I pristace, videces. Ma ja imam milion fora za te stvari.
 

Back
Top