BILA JE UNUKA AMBASADORA, NASMEJANA LEPOTICA SA NASLOVNIH STRANA: A poslednja fotogra

Cudi me da je tako olako predjeno preko toga da se devojka navodno obesila tek tako...
Sve i da jeste valjda joj najblize interesuje sta je to dovelo do takve drasticne i neobjasnjive promene svesti kod inace vesele devojke...

Sve se popeglalo olakom formulacijom - "depresija"....i to da se lakse provuce zvanicna prica kazu "skrivena depresija"...:roll:
Ko kad i gde je uopste utvrdio da je ona bila depresivna pa da moze tako nesto da od starta tvrdi ?!

Dakle NIKO, ni rodbina ni prijatelji ni poznanici ni nekakvi valjda bi trebalo doktori i sl, dakle NIKO nema nikakve dokaze da je devojka bila depresivna..., a KONTROLISANI (i sektaski btw) mediji od starta zvanicno pokrivaju sa tom pricom... i time cemenetiraju svako dalje interesovanje i kopanje za istinom o ovoj smrti ?!:roll:

Zasto recimo:

1)
Ne ispitaju njen poslednji poslovni angazman = Snimanje reklame za Mozart kladionice u kojoj je btw angazovan i takodje ocigledno ucenjeni bankrotirani Ronaldinjo?!


2)
Zasto se ne ispitaju potencijalni tragovi i ucesce neke ocigledno sistemske sekte? Jer je prema objavljenoj izjavi njenog drugara DJ-a ona ga upucivala na pricu o citiram "RELIGIJI i NAUCI" sa kao nekim stranima "novinarima"... A pri tome baš u danima oko njene cudne smrti na prostoru drzavnog projekta "Beograd na vodi" gle cuda...bas tad na tom prostoru svoje promo-šatore su imali sektaši SAJENTOLOZI...i koji nestadose par dana posle...
A pri tome sama devojka je nadjena u stanu u kojem je zivela bukvalno u relativnom komsiluku "Beograda na vodi" i istih tih šatora tada, jer je receno da je nadjena u stanu u ulici Aleksandra Kostica 17,dakle kod Palate Pravde, tj bukvalno preko puta i "Beograda na vodi" i tada tih šatora tamo parkiranih. ?!

Dakle NIKO nece, ne sme, ne zna ili sta vec da istrazi ni najvecu kockarsku firmu u Srbiji, a za koju je snimala poslednju reklamu...dakle njen poslednji angazman...niti potencijalno prisustvo sekte...koja ako se tako stiti znaci da se uvukla u sam sistem...(jer ne bi drugacije mogla da dobije prostora na teritoriji drzavnog projekta...)

Sve se ocigledno zataskava olako i ofrlje datom formualcijom depresije...
Nesto cisto sumnjam da je sve bas i samo tako...?!
 
Poslednja izmena:
33....dana posle misterioznog navodnog samoubistva...

Snažna poruka majke tragično preminule manekenke Marije koja se pre mesec dana obesila u stanu
https://www.telegraf.rs/vesti/srbij...marije-koja-se-pre-mesec-dana-obesila-u-stanu

+

Ko je bivši dečko Marije Ćurčić, novinarke koja je izvršila samoubistvo? (FOTO,VIDEO)
https://vesti-online.com/Vesti/Drus...narke-koja-je-izvrsila-samoubistvo-FOTO-VIDEO


Premda su mediji i navodno blisko joj okruzenje sve na prvu i olako prebacili na depresiju...ipak...idalje mi sve to deluje sumnjivo.

...
 
Isto kao i sinovi i ćerke svih na vlasti i njima bliskima, bez obzira kojoj od podstranaka jedne stranke pripadaju.
Cela ova prica nema veze s mozgom. Nije niko "devijantan" samo zato sto se "samoubio" i mislim da nikako nije u redu da ovu mladu zenu ovako
ruzno ovde pominjete. Ljudi se samoubijaju, razlozi nikako babe, dede, bogatstvo ili siromastvo.
Za mene su devijantne osobe koje protiv svog ubedjenja i protiv svoje svesti i savesti promovisu neke nakaradne vrednosti,
a ova nesrecnica, ali ni njen deda, baba nikako nisu tu, Nisu ni njeni roditelji.
 

Back
Top