Biciklizam

ti si bolji,ja sam za tacno 20min preko mosta,ali ne vozim ulicom,zrenjaninskim idem stazom za bicikliste ako se tako moze nazvati ono sto su napravili,gradom idem trotoarima,jedino niz Kneza Milosa,Nemanjinu,i kad se vracam niz 29.Novembar preletim ulicom jer da idem 40- 50km/h i pokupim nekoga na trotoaru ili po onim kaficima zajebano je

Meni malo vreme ubije to sto ne vozim ulicom,al zato nekako uvek bolje eskiviram semafore,gledam sta se otvara a sta zatvara pa da izbegnem cekanje prolazim negde i menjam marsutu
 
da mogu da vozim 45 konstantno isao bih ulicom,a ovako da smetam autobusima,drugima, i sebe izlazem opasnosti ne bih,sutra idem do Ade na basket pa ako budem imao snage probacu da oborim licni rekord od jednog sata
sta ti je uzano,pa ja bi tu proterao i traktor ;) ,kad se setim kako je pre bilo,samo utaban trag od gume,pa kroz travu,zemlju,molis boga da ne nabusis gumu,jednom mi prednja bila izduvana a ja bas pored Zrenjaninca obilazio neki reklamni znak od 3m,bukvalno moras da se sagnes i skrenes oko njega,isao malo vecom brzinom i volan se sam smotao,nikad lepse nisam pao,od tada da kucnem u drvo nije bilo gutanja prasine

cujem danas da su se biciklisti promovisali izgradnju biciklisticke od Panceva do Beograda duz Dunava,kao i Amerikanci ce nam pomoci,bilo bi lepo,dosadilo mi vise da vozim na istu stranu
http://www.rtvpancevo.rs/Vesti/Lokal/biciklisti-promovisali-buduu-stazu-do-beograda.html
 
ma blizu su poprecne staze moze izleti neki pesak a ja slikove vozim ne divljam..juce sam 3x menjo zadnju unutrasnju samo 6x je bila lepljenja:lol:nije lose samo mislim da je bolje do avale urade stazu i to su pricali
 
Pre svega pozz :D Imam Bmx Marke swin quality Ne znam kakva je to marka poceo sam polako da vezbam....Interesuje me da mi kazete nesto o bajku kakav,da li moze da koristi za free style po gradu?
 
kako sam se iznervirao danas,nikako da namestim zadnje kocnice v-brake,prednja zakucava kad stisnes,a zadnja kao da stiskam sundjer,jeste jedan pakn otisao malo vise ali nije to,zatezi-dotezi nista,cak sam i one zbice stelovao jer je malo setao tocak ne bi li namestio da gumice kocnice klize po felni i da nema velikog lufta ,ni to nije pomoglo.
na kraju ukapiram da se glupa sajla isteze umesto da vuce,zamenim drugom i ko bog

dobio sam rukavice za bajs sa silikonskim umecima,capriolo gel padding 990din ,nisam ih jos isprobao ali mi se svidja kako leze na ruci,do sada sam koristio one sa koznom osnovom a gore neka mrezica,kad se oznoje ruke one se stvrdnu
gledam cene u katalogu i ne verujem koliko neke gluposti kostaju,cudim se kad vidim pogon da kosta 400e ili disk kocnice 200e ali glupa selna za sediste da kosta 1.000din je nenormalno,pa ko da je pozlacena
 
haha da i moja selna je kostala oko 1000 lik uzeo nesto jeftinije u capriolu ima dilerske cene..veruj nije to nista dzabe aj sto daje na lakoci bajsa nego i na kvalitetu voznje i izdrzljivosti trajnosti..udobnosti
 
daj nemoj me zezas da jedna selna sedista moze da doprinese lakoci,moge druge stvari mogu to 10x vise da nadomeste ili poniste
vidim da cepaju cene za karbonske dodatke,tipa rogova,knosaca bidona,ako je jos ram karbonski cena je nebeska
 
Na Lidu pre neki dan...
526193_4140178916986_2095837781_n.jpg
 
Ja više preferiram asfalt. Par puta sam vozio po makadamu i seoskim putevima i nije mi se dopalo. Umalo par puta nisam poletio na glavu, izbio oči granjem koje štrči sa strane, još kad se sjetim onih rupa, lokvi...Čak sam i gumu uspio porezati na neko kamenje iako imam jake gume. Nikad više!
 
Sad sam se vratio sa mora,i kad sam se spustao sa Durmitora video sam oko 30-40 biciklista(MTB bajsevi) kako se penju...nije trka,i malo su rastrkani...lepo je videti tako nesto,zao mi je sto nisam bio sa njima,nem pojma kako su organizovali :D

a verovatno do 3. septembra bi isao do Uzica,pa na Zlatibor...al nema sanse po ovim vucinama,plus nisam vozio bajs ihaha :P

u CG i nije bas toplo al ovde sam doziveo toplotni udar xD
 
Ja više preferiram asfalt. Par puta sam vozio po makadamu i seoskim putevima i nije mi se dopalo. Umalo par puta nisam poletio na glavu, izbio oči granjem koje štrči sa strane, još kad se sjetim onih rupa, lokvi...Čak sam i gumu uspio porezati na neko kamenje iako imam jake gume. Nikad više!
Mountain nije za asfalt...A volim prirodu neko više voli grad ja selo...:lol:
Mada su nam i putevi u gradu kao u ratnoj zoni izrovani pni stakla opiljaka ko zna čega tako da...
 
da li inace slusate muziku dok vozite i koji zanr,ponekad mi se bas slusa muzika ali te jacine da mogu da cujem i saobracaj oko sebe,a ponekad mi nije do nje i uzivam u zvuku vetra i okoline

slusam ili nesto brzo ili opustajuce
 

Back
Top