Quantcast

BICIKLIZAM

rz brzotrz 1972

Zainteresovan član
Poruka
228
Juce sam vozio do vrdnicke kule,85km.Bio najlosiji od nas trojice.Uspon na Zmajevac me ubio.Danas voznja po ravnici.Do dvorca Fantast kod Beceja,100km.I vrdnicka kula i Fantast za svaku preporuku.Ako ste u blizini autom ili biciklom obidjite.

georgejune

Starosedelac
Poruka
154.598

- - - - - - - - - -

Juče pre podne drugaru ukraden bicikl Rocky Mountain sa slike, točkovi su 27.5,amortizeri Fox.
Ostale slike su sa sigurnosne kamere, vidi se čovek koji je verovatno ukrao bicikl, nismo uspeli da ga identifikujemo, kao ni policija.
Ako neko ima neku informaciju neka javi.

- - - - - - - - - -

• 063/63-22-21

goxy

Zaslužan član
Poruka
106.836
Koji je osećaj raditi ovo...

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Juče pre podne drugaru ukraden bicikl Rocky Mountain sa slike, točkovi su 27.5,amortizeri Fox.
Ostale slike su sa sigurnosne kamere, vidi se čovek koji je verovatno ukrao bicikl, nismo uspeli da ga identifikujemo, kao ni policija.
Ako neko ima neku informaciju neka javi.

- - - - - - - - - -

• 063/63-22-21
Koji su detalji krađe, ovde se ništa ne vidii...Nije pomoglo ni đšto ga nije prao...

goxy

Zaslužan član
Poruka
106.836
:)

Ako ga dohvati neka anakonada ...
Ana Kondić?!
Pre neki dan mi se probušila guma kod Brankovog i gurao sam ga do kuće...I to prednja koja je bila tvrda kao kamen dok je zadnja koja je bila polu izduvana ostala takva...Bilo bi lepo da postoji prostor u busevima za bar jedan dva bajsa, kao u nekim razvijenijim državama...

bakonja

Buduća legenda
Poruka
43.552
:)

"Bilo bi lepo" da si prethodno sipao onu tecnost u unutrasnje gume i time se spasao "guranja bajsa" ...

Ovo ti pisem iz licnog iskustva sa "guranjem bajsa uz brdo do kuce" dok nisam i sam to uradio i nabacio zasticene spoljne gume i sipao tu zastitnu tecnost u unutrasnje ...

Ako se odlucis na ovu varijantu , potrazi neku koja nece da zatvori ventile i da te time onemoguci da pumpas unutrasnju gumu , a cene im se krecu od 700 - 800 , pa do 1.200 - 1.500 i obrati paznju da li su za unutrasnju ili mogu i u one tubeles ili su cak samo za tubeles.

Imas na ciklob i na kupujemprod...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.