Quantcast

Bice sve okej, problem ne traje dugo... :)

TEA_93

Domaćin
Poruka
4.146
Sad umesto da slusham muziku regularno sa zvuchnika, ja moram da je slusham preko slushalica, i pochinje polako da me boli glava i umesto da se opushtam, ja se nerviram, a bez muzike ne mogu.... a bilo je jedno vreme kul... :( A, da mrzi me da se savijam i chachkam kablove, shto predstavlja josh gluplji problem....

Sibil Vejn

Iskusan
Poruka
6.943
Samo da nisam sama kuci...onda samo razmisljam o problemima,jos ako pustim neku depresivnu muziku ubijem se skroz...
Joj,kad sam kucala maturski kod drugarice ,bas sam se ubedacila i ona pustila lady gagu i meni bilo bolje:hahaha: a uglavnom nikad ne slusam takve stvari.:)

Kad sam u bedaku,pustim nesto sto bas bedaci,i tako placem i sazaljevam se pola sata,i posle zivnem:p

Abell

Iskusan
Poruka
5.758
stres je svuda oko nas i tesko ga je izbeci... ali uvek kazem da to i nije neki problem i da za 10 god necu ni znati da mi se to desilo xD uvek upali...u depresiji nisam nikad bila i mislim da je to skroz bzvz...necu moci tako nista da promenim,samo ce mi biti jos gore...glupo mi je da kukam 10 dana na neku sitnicu i tako treba ceo zivot da mi prodje u kukanju...umesto toga iznerviram se jedan dan posteno...(lupanje vratima, vikanje,skakanje i na kraju vristanje) sutradan budem umorna od svega toga i sledeci dan kao nova...tako da umesto 10 svodi se na 2 dana...ali to ne radim stalno...onda ne bih bila normalna...vec tako 2-3 puta godisnje...

Salle Buddha

Ističe se
Poruka
2.184
Interesuje me kako se oslobadjate stresa, kako bezite od depresije... i znachi to :mrgreen:

Jedini lek protiv depresije (pored antidepresiva, naravno :D ) je rad u bilo kom obliku.
Crtanje, pisanje, slikanje, vodjenje dnevnika, sviranje instrumenta, ucenje jezika, okopavanje baste, aktivnost u lokalnoj Kancelariji za mlade....

DakleM, bilo koja aktivnost koja skrece misli sa onog sto te muci ;)

Joy_sunset

Primećen član
Poruka
729
Jedini lek protiv depresije (pored antidepresiva, naravno :D ) je rad u bilo kom obliku.
Crtanje, pisanje, slikanje, vodjenje dnevnika, sviranje instrumenta, ucenje jezika, okopavanje baste, aktivnost u lokalnoj Kancelariji za mlade....

Hehe, potpuno si u pravu...

Ja recimo odem na svoj tavan i onda sviram bubnjeve!! (ali pod uslovom da nije u toku kućni red, ili nešto slično)
Posle jedno sat vremena, ja sam k'o nova....:D

P.S. Još mi kažu da dobro sviram....:per:

dubai_dream

Aktivan član
Poruka
1.089

pisanje dnevnika..e to stvarno pomaze...valjda kad na neki nacin izbacis iz sebe ono sto te muci,bude ti lakse:)

valheru

Aktivan član
Poruka
1.701
stvaram, poklanjam paznju drugima ne sebi i uopste smatram zivot i suvise kratkim da bi bilo koji njegov deo izgubio u depresiji i dosadi...
no desi se ponekad , ipak i ja sam covek ( tada se ubacim u ovako neki trip i na neku ovakvu zurkicu
) :)
samo ne dozvoli da ti zivot postane obrazac, sablon i slicno... kako, pa za to vec svako mora naci svoj odgovor, a veruj nije uopste tesko....
i bre iskoristi pametnije poslednje vece letnjeg raspusta , ne trosi ga na ovakve teme ...
aj pozz idem ja u pijancenje...;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.