Наутилус
Domaćin
- Poruka
- 4.691
На ћирилици, јашта!То ми је промакло, хвала Наутилусе.(да одговорим на ћирилици)
.

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
На ћирилици, јашта!То ми је промакло, хвала Наутилусе.(да одговорим на ћирилици)
.

Tamo se svi seksaju, pa se pita čovek kakav je onda to pakao, to je raj.
istina!Mene zanima.![]()
![]()

To za kupus sam čula tek skoto jer sam i ja imala problem sa nogom. Okliznula sam se i pala (a bila sam u štiklama) i iskrenula skočni zglob i pored toga udarila o pod spoljnom stranom stopala tako da sam tu zaradila modricu. Na sreću, nije ništa bilo strašno, prošla sam sam malim otokom. Taj dan kad sam pala, kad se noga ohladila, nisam maltene mogla da stanem na stopalo ali već sutradan je bilo bolje (čak sam bila i na treningu i plesala koliko sam mogla). Tako da sam tad saznala za kupus (ali nisam probala) a čula sam i da se kolutovi crnog luka stavljaju na bolno mesto, da se noga zamota i da i to izvlači bol (ni to nisam probala). Mazala sam hepatrombin. (Još me malo boli spoljna strana stopala na dodir i u nekom položaju kad hodam ili plešem, ali u globalu je sve dobro.
Tamo se svi seksaju, pa se pita čovek kakav je onda to pakao, to je raj. E, neću da vam otkivam, videćete (ako ikad pročitate, nisam mislila kad odete...)
Osmicu čuvam sto godina, otkad mi je Dana preporučila (reče da je kao za mene), ali me zeza veliki format, treba mi torba za laptop...![]()


Видећемо кад одемо. Nisa tuda skoro prolazila i sad sam videla fotkuKatastrofa!
Sto ti rece Bi na toj temi - mozda je bilo bolje da su negde ostale rupe umesto onoga sto su izgradili ili renovirali.
Nista cega mogu da se setim a da je renovirano ili izgradjeno - ne dopada mi se uopste, a mnoge stvari izgledaju i gore.
Bojim se da ce Bgd za koju god. biti neprepoznatljiv ali u negativnom smislu
- - - - - - - - - -
Nisam ni sumnjala Rado![]()
![]()
jel ovaj ili je bio jos neki?Ne znam gde je nestao moj komentar na post od Bi ..mada mogu da pretpostavim...![]()

sad odgledah i neku animaciju. Pa meni i ne izgleda tako lose, mada mi ni okretnica nije smetala. Staklenac je jeziv i vecinski prazan,to je uzas koji i treba da se srusi al* da sagrade nesto normalno a neku glupost.
Sta su uradili posti u gradu?Jutros kazu renovirali,neki deda jednom nogom u drugom na drzi govor kako su najjeftiniji imaju najbolje usluge i taj rad.
Citam Krunu Maceva.

Staklenac je jeziv i vecinski prazan,to je uzas koji i treba da se srusi al* da sagrade nesto normalno a neku glupost.
E , sahrane su bas fina prica narocito ako su starinske, ako su ozalosceni malo matoriji ljudi koji znaju za red pa iskljuce mobilne dok pop cita opelo.Ajde, ako nećeš o staklenicima, da pričamo o sahranama. Ja sam se upravo vratila sa jedne. Kiša ubi, smrzla sam se, ne čitam ništa. Mrtva sam od napornog vikenda, rezali smo mm i ja voćnjak, ruke mi otpadoše.
Ali, sinoć sam bila u pozorištu, gledala Ženske razgovore i super se provela. Vesna Čipčić i Katarina Žutić su smešne i kad ne govore. A tek kad progovore...![]()



