BG INSOMNIA

jesam, fascinirana sam Pokemonima :D Ima u Turbo Limaču jedan koji GOVORI!!! Inteligentna igračka - razume te, sluša, priča ti viceve...baš je cute. Kupiću ga, sebi makar :P
 
ne gledam ni ja,ali mi je uvek ukljuchen tv :)
chuo sam da oni to mogu da nam spakuju u podsvest,kao poseduju te moći i sve to... :)
a i telefon je poskupeo,ali za to me zabole :) ,ono...nisam vishe na dial-up :P
 
b92 NIJE gej tv! :twisted:
To što su okupani i lepi, ne znači da su gejevi! Btw. gejevi se prepoznaju po kreveljenju ;) Najviše ih ima, po mojoj proceni, na radijima u bgd. ali onim muzičkim :lol:
 
ja sam dobio kod njih jednom majicu hehe :)
ali je nisam uzeo od verana 8) , i nije bila b92 majica 8) 8)


21.gif
 
Beti bi za Sunđer Boba (nemo da mi ga neki diro 8) ) svašta uradila :P
bez šale, meni je b92 jedina tv koju mogu da gledam i činim to svaki put kad se nađem blizu tv aparata (kad sam bolesna, kad su tu gosti, kad nešto kuvam pa me mrzi da se kačim na net itd)

jao ja sam dobila neku knjigu u jutarnjem programu na radiju :lol: Meni je ok ta interaktivnost, ali skroz!
 
Betty:
Beti bi za Sunđer Boba (nemo da mi ga neki diro 8) ) svašta uradila :P
bez šale, meni je b92 jedina tv koju mogu da gledam i činim to svaki put kad se nađem blizu tv aparata (kad sam bolesna, kad su tu gosti, kad nešto kuvam pa me mrzi da se kačim na net itd)

jao ja sam dobila neku knjigu u jutarnjem programu na radiju :lol: Meni je ok ta interaktivnost, ali skroz!

evo necu da ti diram sundjer boba.. ;)
 
najjache je kad sam dobio majicu na studiu B 8)
ono...davno je bilo,kada su pocheli Beavis i Buthead,i bilo kao pitanje...sta im pise na majicama,
i ja sam naravno znao 8)
ali shta se deshava :)
delili su 5 majica,a kad je bilo "izvlachenje" samo sam ja dobio majicu hahahahashahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa
samo sam ja poslao!!! aaaahahaaa
kakav sam gubitnik 8)
 
MASTERMIND:
najjache je kad sam dobio majicu na studiu B 8)
ono...davno je bilo,kada su pocheli Beavis i Buthead,i bilo kao pitanje...sta im pise na majicama,
i ja sam naravno znao 8)
ali shta se deshava :)
delili su 5 majica,a kad je bilo "izvlachenje" samo sam ja dobio majicu hahahahashahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa
samo sam ja poslao!!! aaaahahaaa
kakav sam gubitnik 8)

heheh.. ma boli te uvo.. :)
 

Back
Top