Bezobrazluk

Чули од тебе,
ма смешно, људи немају везе , данас ме звали неки пријатељи Јевреји умрли од смеха.
Кажу више их ове демонократе прозивају и малтретирају од било кога.
 
marlon:
Koji MUP Elvin? MUP Madjarske? :lol:

to što nemaju petlju da svrstaju honved i 64 županije u neonaciste je drugi par opanaka...

kad dobijemo sposobnog ministra policije i oni će doći na red...
nego marlone jesi primetio da nam crnogorci vode bezbednosne strukture?
jočić,božović,bulatović...nisam ni očekivao ništa dobro od njih...
 
King 7:
Onda da se postavi pitanje - da li je policija narodna ili ne i kog naroda je policija?
Полаиција навиклла да бије, прво су слушали милошевића сада поново неког милошевића, важно да бију сутра би били и ове када би ми узели власт
 
Elvin:
to što nemaju petlju da svrstaju honved i 64 županije u neonaciste je drugi par opanaka...

kad dobijemo sposobnog ministra policije i oni će doći na red...
nego marlone jesi primetio da nam crnogorci vode bezbednosne strukture?
jočić,božović,bulatović...nisam ni očekivao ništa dobro od njih...
Божовић није Црногорски Србин, већ са Косова и Метохије
 
Бл:
Полаиција навиклла да бије, прво су слушали милошевића сада поново неког милошевића, важно да бију сутра би били и ове када би ми узели власт
Nesrbi biju nealbance kako izgleda.
 
Бл:
Чули од тебе,
ма смешно, људи немају везе , данас ме звали неки пријатељи Јевреји умрли од смеха.
Кажу више их ове демонократе прозивају и малтретирају од било кога.

Чланови Образа сумлади и јаки интелектуално и морално - и наравно да то демонократе доводи до језивог страха... аха хаха... па к'о веле да их брже-боље сврстају у "клеро-фашисте"... дакле не постоји у Србији било какво ђубре а да оно није УВОЗ ИЗ СМРДЉИВОГ ЗАПАДА ПА И ТАЈ ИЗРАЗ ... ејјјјјјјјј... у Србији, ем клеро, ем фашизам... није него... трг...
subara7cw.gif
subidubi1tn.gif
plavicetnika6od.gif
 
Crnogorci su uvek imali kadrove i to najace u policiji. Nista se nije promenilo. Deca istih vode privatne firme po Beogradu i imaju ogromna bogatstva stecena privilegovanim uvozom za vreme SM. Takvih firmi je bilo oko 100 i sve ih ili najveci broj vode rodjaci i deca crnogorskih kadrova iz policije. A ovamo svi upiru prst u Bogoljuba i druge. Ima mnogo trulog u drzavi Danskoj.
 
Nacionalista:
Обичне јајаре...људи треба хапсити секташе и богохулнике,левичаре и остале про-педерске органиације...а не људе који се боре против истих......ДЕСНИЧАР ДО СМРТИ!

vidim, ne zuris...
 
eremita:
Чланови Образа сумлади и јаки интелектуално и морално - и наравно да то демонократе доводи до језивог страха... аха хаха... па к'о веле да их брже-боље сврстају у "клеро-фашисте"... дакле не постоји у Србији било какво ђубре а да оно није УВОЗ ИЗ СМРДЉИВОГ ЗАПАДА ПА И ТАЈ ИЗРАЗ ... ејјјјјјјјј... у Србији, ем клеро, ем фашизам... није него... трг...
subara7cw.gif
subidubi1tn.gif
plavicetnika6od.gif
Мој БРАТЕ страшно, теже је мојој браћи у БГ него мени у окупираним крајевима.
 
МА који црногорац, није два пута био у ЦГ и то на мору, човек са КиМ 7 генерација


ima ih koji su 17 generacija van CG pa se svi busaju u grudi... sokoli i tako to...
 
Бл:
па незнам на шта мислиш
Na dnevniku B - 92 kazu za Srbina na Kosovu - nealbanac, nece da kaze Srbin. Znaci, nismo Srbi nego nealbanci pa tako ni oni nisu Srbi nego - nesrbi. Ja ih tako zovem posto sam nealbanac a oni su Srpskog porekla samo to nece da priznaju.
 
King 7:
Na dnevniku B - 92 kazu za Srbina na Kosovu - nealbanac, nece da kaze Srbin. Znaci, nismo Srbi nego nealbanci pa tako ni oni nisu Srbi nego - nesrbi. Ja ih tako zovem posto sam nealbanac a oni su Srpskog porekla samo to nece da priznaju.
Добра ти фора, нисам одавно гледао сорош тв.
 

Back
Top