Bez komentara

Како бре мислиш без коментара?
Одгледала сам само почетак, а имам коментара ихај...али, мора да се спава, нека ово преноћи.
 
Ozbiljna politika drustva bi trebalo za svu ovu decu uzeti podrsku u odgajanju.

Svaka porodica koja radi na natalitetu drustva, drustvo bi joj trebalo uzvratiti punom merom.Besplatnim skolstvom, zdravstvom,oslobadjanjem poreza, decijim dodatkom i ostalim olaksicama.
Takodje bi ova zena trebala da dobije orden nacionalnog heroja,kao i otac ,sto sobom donosi i odredjene privilegije.
 
Ozbiljna politika drustva bi trebalo za svu ovu decu uzeti podrsku u odgajanju.

Svaka porodica koja radi na natalitetu drustva, drustvo bi joj trebalo uzvratiti punom merom.Besplatnim skolstvom, zdravstvom,oslobadjanjem poreza, decijim dodatkom i ostalim olaksicama.
Takodje bi ova zena trebala da dobije orden nacionalnog heroja,kao i otac ,sto sobom donosi i odredjene privilegije.
On je bas heroj.
Neradnik,nastancao toliku djecu i jos bi,kucu mu sagradili drugi inace ni to ne bi imao.Zivi na teret djecijeg dodatka.
Djeca zapustena,bez obrazovanja i vaspitanja.

Bitno da je on sebi nasao duplo mladju zenu,kojoj su takodje,vrane mozak popile i koja ne zna ni o sebi da brine,a kamoli o njegovoj djeci.Sta ona mogu nauciti i od nje i od njega?
Mislila sam da ovakav primitivizam ne postoji vise nigdje.Ali eto,postoji.
Jadna djeca.
Bili mi je zao onog malog kad ga pita zove li ovu majkom,a ona starija od njega tri godine.
I Bog daje djecu svakoj budali!
 
Ozbiljna politika drustva bi trebalo za svu ovu decu uzeti podrsku u odgajanju.

Svaka porodica koja radi na natalitetu drustva, drustvo bi joj trebalo uzvratiti punom merom.Besplatnim skolstvom, zdravstvom,oslobadjanjem poreza, decijim dodatkom i ostalim olaksicama.
Takodje bi ova zena trebala da dobije orden nacionalnog heroja,kao i otac ,sto sobom donosi i odredjene privilegije.
Da li si ti ovo upšte gledao?
Kako žena od 24 godine može da ima sina od 23?
Majka sve te dece je umrla, niko ne kaže od čega, starija razumna deca sigurno pate, ova mlađa su suviše mala.
20 godina bez struje, kako li je ona pokojna mučenica uopšte izdržala sve to toliko dugo? Zato više nije živa.
Ova što im sada glumi mamu ima svoje dvoje dece koje je ostavila i nije ih videla 5 meseci.
Ova budala od oca hoće još dece sa ovom novom ženom. Štanca decu da na dečijem dodatku živi i ne radi ništa.
E pa ako je to za orden nek dobiju 10, alal im.
 
Poslednja izmena:
Odgledaj sve.Ne bih rekla da djeca djeluju zadovoljno.
Novinar jeste prilicno nestrucan.
U toj kući vlada teror. Niko ne sme da progovori ako on ne odobri. To se tako lepo vidi.
Način na koji odgovaraju jednom rečju govori sve.
Najiskrenije se nadam da ova maloumnica neće dobiti svoje dvoje dece pri razvodu pa da ih tu dovede.
Njihov izbor, njihov način života može se reći, ali nije bio izbor dece koja su se tu rodila i nastaviće tim
stilom života jer ne znaju za drugo. Baš tuga.
 
U toj kući vlada teror. Niko ne sme da progovori ako on ne odobri. To se tako lepo vidi.
Način na koji odgovaraju jednom rečju govori sve.
Najiskrenije se nadam da ova maloumnica neće dobiti svoje dvoje dece pri razvodu pa da ih tu dovede.
Njihov izbor, njihov način života može se reći, ali nije bio izbor dece koja su se tu rodila i nastaviće tim
stilom života jer ne znaju za drugo
. Baš tuga.
Ово уопште, али уопште не мора да значи.
 
Не могу да гледам овако нешто осим на прескок. Немају струје, боже ме сачувај и саклони...Како се перу сви ти људи??? Материјал за социјалне раднике.
 
Svašta ***** rodi! Što bi moja keva rekla. 😁
I koji će mu moj,...desetoro dece? Aj'd realno,...osim ako ne juri Ginisovu knjigu rekorda. Žalosno je za decu, negde bi im tu decu oduzeli, jer nisu sposobni da se staraju o njima.
 
Svašta ***** rodi! Što bi moja keva rekla. 😁
I koji će mu moj,...desetoro dece? Aj'd realno,...osim ako ne juri Ginisovu knjigu rekorda. Žalosno je za decu, negde bi im tu decu oduzeli, jer nisu sposobni da se staraju o njima.
За то му треба више жена, неки Индус има 100 деце, али има и много жена...
 
On je bas heroj.
Neradnik,nastancao toliku djecu i jos bi,kucu mu sagradili drugi inace ni to ne bi imao.Zivi na teret djecijeg dodatka.
Djeca zapustena,bez obrazovanja i vaspitanja.

Bitno da je on sebi nasao duplo mladju zenu,kojoj su takodje,vrane mozak popile i koja ne zna ni o sebi da brine,a kamoli o njegovoj djeci.Sta ona mogu nauciti i od nje i od njega?
Mislila sam da ovakav primitivizam ne postoji vise nigdje.Ali eto,postoji.
Jadna djeca.
Bili mi je zao onog malog kad ga pita zove li ovu majkom,a ona starija od njega tri godine.
I Bog daje djecu svakoj budali!
Zadatak drzave je da se stara o svojoj deci.
To je svrha njenog postojanja.
Kome to nije jasno, nema drzavotvornu svest.
 

Back
Top