Beskućnici pojeli psa!

To je svejedno bolesno...Ja nisam neki poseban ljubitelj životinja pa opet i kad bi me pas napao ne bi ga rastavio na sastavne delove i izmasakrirao...Ovo je ludilo boleština iživljavanje nad slabijim...
 
Pitanje koliko je sve ovo tacno i ko je koga pojeo.

Ne bi me cudilo da ORKA i ostale NVO s vremena na vreme ne plasiraju ove dezinformacije

ne bi li opreavdali donacije iz inostranstva.

Ma da svi mrze gladne pijane beskucnike, pogotovo obe u punoj snazi kojima je lakse da sede i prose bego da kopaju, nose gajbe...

I da, kuca uzeo noz, zaklao beskucnika, nalozuo vatru, ispekao ga, ruckao i onda podplatio NVO i masone iz ORKE da plasiraju laz...
 
Poslednja izmena:
Ако ми поједе неко мачка одраћу га као вола.. :lol:
Није смешно, трагично је што се дешава, а што баш ребра псу је појео..Могу и да нађу тог који је појео пса, па да га упуте или у душевну болницу или на неки јавни казан. Страва и ужас.
Како не нађу стварно починиоце, трагова ту има колико волиш..
 
Ако ми поједе неко мачка одраћу га као вола.. :lol:
Није смешно, трагично је што се дешава, а што баш ребра псу је појео..Могу и да нађу тог који је појео пса, па да га упуте или у душевну болницу или на неки јавни казан. Страва и ужас.
Како не нађу стварно починиоце, трагова ту има колико волиш..

Nasli su tog malog, dadoh link...
 
Pitanje koliko je sve ovo tacno i ko je koga pojeo.

Ne bi me cudilo da ORKA i ostale NVO s vremena na vreme ne plasiraju ove dezinformacije

ne bi li opreavdali donacije iz inostranstva.

Има и тога.
Случај са керушом Милом је очито из исте "кухиње", као и идентичан случај у Бугарској са керушом Мимом, који се догодио само десетак дана пре нашег "случаја".
 
У земљи у којој је главна забава која се сервира широким народним масама са тв екрана "Велики брат", "Фарма" и сличне будалаштине, у којој режим бесомучно лаже, краде и обмањује властити народ, у земљи где су престале да важе готово сва морална начела, где је 1.000.000 људи незапослено, где цвета корупција, где је малтене завладала глад......... ништа ме више не чуди. Следећа вест коју можемо очекивати је - човек појео човека.
 
Da, da, palac. Nikada niste zapravo razmishljali o tome, zar ne? To jedno malo parche koshcice sa mesom okolo je ono shto nas funkcionalno chini boljim od ostalih. Sve shto mi mozemo a druge zivotinje ne, osim zbog mozga, mozemo zbog drugachije gradje shake, razlichitog (boljeg) rasporeda prstiju. Gotiva. z:D
 
A majmun nema isti takav palac?? *** ja bi radije da mogu da vidim u mraku, letim, imam culo mirisa kao pas... jaka mi je prednost malo zakrzljalo parce kosti... Teorija ti pada u vodi, tj. Ne_Vazi_Se...

Hahaha, pa shta mislish zashto majmun mali neki moze da otera lava? z:D

Pa popne se na drvo i gadja ga nechime... druge zivotinje to ne mogu, i eto bahate prednosti za majmuna zbog chega... palca. :idea:

... a nijedna zivotinja ne moze sve ovo shto si nabrojao odjednom.
 
[Ne_Vazim_Se];16596106:
Hahaha, pa shta mislish zashto majmun mali neki moze da otera lava? z:D

Pa popne se na drvo i gadja ga nechime... druge zivotinje to ne mogu, i eto bahate prednosti za majmuna zbog chega... palca. :idea:

... a nijedna zivotinja ne moze sve ovo shto si nabrojao odjednom.

A sta bude kada majmun nema drvo da se popne :) ili gepard koji moze da se penje po drvetu? Dzaba majmunu palac kada ce postati vecera ;)

Isto i za ljude vazi. Bez oruzija na@@bao si ;)

P.s. Nije bitno dal neka zivotinja moze sve u isto vreme, tj davleti, vidi u mraku, ima dobar sluh, njuh... bitno je to da vecina zivotinja ima barem tri stvari u istom momentu :) Npr, Sova, slepi mis, tigar...

Privatio ti ili ne, covek je zakrzljala zivotinja koja nije u stanju nistacsama da uradi ( ne racunam plemena i obucene specijalce )....
 

Back
Top