Беше лепа као бог ...

Mnogo mi je stalo do osobe koja voli cigarete, alkohol, travu i, povrh svega, brzu vožnju i kad je trezan i kad nije.
Nikad me nije uvredio ni povredio ni na koji način pod uticajima tih poroka, ali sebi jeste.
S njim u automobilu sam se držala za sedište i kad je savršeno trezven, a znam da isto radi i kad popije, ako ne i opuštenije i nemarnije.
Nedavno je imao saobraćajnu nesreću u kojoj je auto poptuno uništen, a on je, lude sreće, prošao bez ogrebotine i modrice.
Mnogo je dobar dečko, ali plašim se za njega neprestano, uvek.
 
... ал је отишла до мог, од пића и од дроге,
све је лепо имала а сада је ружније и од бабароге ...
тако гласи рефрен песме ''алкохол'чарка'' ...
Да ли сте некада оставили своју вољену особу због њених/његових порока као што су рецимо алкохол, цигаре ил можда дрога ???
да ли вам смета да ваш партнер рецимо пије ко стока а ви не ил рецимо дувани а ви не ...
ил се рецимо дрогира а ви не ...

smeta mi samo ako ne dijeli sa mnom...
salu na stranu...zavisi od te djevojke , nekoj bi dopustio nekoj ne
 
... ал је отишла до мог, од пића и од дроге,
све је лепо имала а сада је ружније и од бабароге ...
тако гласи рефрен песме ''алкохол'чарка'' ...
Да ли сте некада оставили своју вољену особу због њених/његових порока као што су рецимо алкохол, цигаре ил можда дрога ???
да ли вам смета да ваш партнер рецимо пије ко стока а ви не ил рецимо дувани а ви не ...
ил се рецимо дрогира а ви не ...
nisam,mada nikad nisam ni imala nesto sa zavisnicima ni od cega (osim cigareta), sa druge strane u ovom trenutku mogu da nabrojim na prste jedne ruke muskarce koje znam a da ne koriste rekreativno mdma ili lsd, travu vise ne smem ni da racunam, to se podrazumeva :neutral: alkohol mu jos dodje dnevna rekreacija u celoj prici :)))) svako je odgovoran za svoje zdravlje, meni jedino nije jasno da neko moze da pukne tolke pare da finansira svoju zabavu al ae :)
 
... ал је отишла до мог, од пића и од дроге,
све је лепо имала а сада је ружније и од бабароге ...
тако гласи рефрен песме ''алкохол'чарка'' ...
Да ли сте некада оставили своју вољену особу због њених/његових порока као што су рецимо алкохол, цигаре ил можда дрога ???
да ли вам смета да ваш партнер рецимо пије ко стока а ви не ил рецимо дувани а ви не ...
ил се рецимо дрогира а ви не ...
U vezi ovakvog pitanja moze da se dvoumi samo onaj ko nikada nije imao prijatelja ili partnera sa navedenim porocima.Ne zato sto je neko bezgresan pa se zgrazava nad tim,vec zato sto je jako zalosno posmatrajuci sta se s'njim desava a ne mozes mu pomoci.
 
Mnogo mi je stalo do osobe koja voli cigarete, alkohol, travu i, povrh svega, brzu vožnju i kad je trezan i kad nije.
Nikad me nije uvredio ni povredio ni na koji način pod uticajima tih poroka, ali sebi jeste.
S njim u automobilu sam se držala za sedište i kad je savršeno trezven, a znam da isto radi i kad popije, ako ne i opuštenije i nemarnije.
Nedavno je imao saobraćajnu nesreću u kojoj je auto poptuno uništen, a on je, lude sreće, prošao bez ogrebotine i modrice.
Mnogo je dobar dečko, ali plašim se za njega neprestano, uvek.
super lik,dusica,buci,buci.zbog takvih koji voze ko budale,a veze nemaju,normalni najeebu u saobracaju.a i ti si kul kada ulazis sa likom koji vozi pijan.
Thumbs-Up-Success-Club_normal.jpg
 
ali on je dobar decko.sta,pa nije strasno ako ponekad popije,pa se kuurci kolima.to je normalno.napravi neki udes,150 prekrsaja.to je sve kul.to je tradicija naseg naroda,ne treba to da menjamo.tu i tamo se desi da neko i nastrada,ali sta ces.ma i ovako nas ima previse.uci u kola sa nekim ko vozi pijan je jedino gore od toga da i sam pijan vozs.
 
... ал је отишла до мог, од пића и од дроге,
све је лепо имала а сада је ружније и од бабароге ...
тако гласи рефрен песме ''алкохол'чарка'' ...
Да ли сте некада оставили своју вољену особу због њених/његових порока као што су рецимо алкохол, цигаре ил можда дрога ???
да ли вам смета да ваш партнер рецимо пије ко стока а ви не ил рецимо дувани а ви не ...
ил се рецимо дрогира а ви не ...
de li se ovaj muva...:think:
 
... ал је отишла до мог, од пића и од дроге,
све је лепо имала а сада је ружније и од бабароге ...
тако гласи рефрен песме ''алкохол'чарка'' ...
Да ли сте некада оставили своју вољену особу због њених/његових порока као што су рецимо алкохол, цигаре ил можда дрога ???
да ли вам смета да ваш партнер рецимо пије ко стока а ви не ил рецимо дувани а ви не ...
ил се рецимо дрогира а ви не ...

ostavila bih ga ako preteruje u bilo čemu od ta tri, inače nisam do sad nailazila na poročne ljude, ne privlače me takvi.
 
Uh, niko ne zna šta su muke teške, dok ne pređe Albaniju peške !!
Dakle, iz iskustva znam da bih bio veoma nesrećan i da bi mi mnogo smetalo, ali to ne znači da bih je zbog toga ostavio !! Naprotiv, dao bih sve od sebe da joj pomognem da zauvek okonča "te svoje muke" !! ...
 

Back
Top