Beovizija 2006

Ne postoji niko nadlezniji od Eurovision, mada su oni slabo reagujuci i ne verujem da ce se tu ista promeniti. Mislim da smo i mi trbali da postupimo kao oni, jer smo dobro znali da ce tako biti. Kao ove godine nas vise vole nego prosle. Hocemo da budemo posteni, pa smo sad besni. Treba jebati mater ziriju iz Srbije sto je bio nepristrasan!
 
difovac:
Ja sam iz Podgorice i zelim da vam kazem sledece...CRNA GORA SE VECERAS STIDI.NEBITNO KO JE KAKO POLITICKI ORJENTISAN,U cg SU VECERAS svi SOKIRANI I BIJESNI OSIM OVIH SMRDLJIVIH MARIONETA POLUMRTVOG TURCINA BOJANA BAJRAMOVICA KOJI JE BIO JEDAN OD CLANOVA ZIRIJA.LJudi,ne budite glupi,ovo je samo politicki potez i jos jedan od koraka u nizu kojim crnogorska ustaska vlas tpokusava da napravi mrznju izmedju dva bratska naroda.U Crnoj Gori jos ima casnih ljudi,i naravno da ce se oglasiti.Ovo ovako nece moci!!!
NO NAME SU OBICNI PIJONI U RUKAMA CRNOGORSKIH SEPARATISTA,ALI SVOJIM CUTANJEM DOKAZALI SU DA NEMAJU OBRAZA.
Svima koji stoje iza ovog skandala i koji brukaju jadnu Crnu Goru zelim smrt u najtezim mukama....
CRNOGORCI SU ELITNI SRBI!!!
Zamislite se malo,zasto NO NAME(*******) nije pobijedio na Monteviziji?

Ako Bezimeni imaju savest, neka se povuku i priznaju da su nezasluzno pobedili.
 
I'm so excited:
Skinuo sam i Jordanku, i Anu i Flamingose i sada uzivam i zamisljam Eurosong!


DAKLENNN, JA CU NABAVITI BROJ OVIH PEDERA IZ NO NAMA, A ONDA>>>>>> DEVIL!!!

i ako nabavis daj posalji na private... Mislim da sam ja na njihovom mestu, iste skeunde kad bi me publika oterala sa bine, bih se odrekla ucesca.... ma....
"ko moze mirno da spava, nek spava!"
 
Brate, Ana nikolic je imala super pesmu, kao i Flamingosi, ali ovi pederasi.... a kada im nadjem broj... Sad cu biti nepristojan: jebacu im mamu... devil

I da je otisla Jordanka ili Nikolicka, imali bi isti ucinak (bar TOP3) kao i Flamingosi... Prevedeno, imali smo tri jake pesme za Eurosong, a otisli mali frulasi iz plemenskog saveza kajmaka i moblnih telefona.
 
LJUDI mozemo da pisemo kome god hocemo ali nema realnih dokaza da je
glasanje namesteno."Sve je stvar ukusa." -satro! JEDINI koji mogu da promene nesto
su oni,ne znam vise sta da im smislim umesto imena, ali oni su jedne velike PI*KE i
nemaju M**A da se brane. COSAVI KRELCI jedni! Mrzim ih iz dna duse jos od prosle godine
kada su smestili mojoj prijateljici JELENI TOMASEVIC. SRBIJA JE ZAKON
A u Crnu Goru ne idem ni mrtav!!!!! Nikad vise!
DA BOG DA TUCALI KAMEN CELOG ZIVOTA!!
 
a sto je najgore tako su odvratni. Sta oni zamisljaju? Mislim da stvarno ne mozemo vise sa njima. Nek se vrate u Crnu Goru. Ne trebaju nam bas uopste. Mozemo negde drugde ici na more. Negde gde ne naplacuju obicnu vodu....
 
Inspector:
Ljudi ja bi zeleo da pohvalim administratora sajta RTCG koji je postavio da je pobednik eurovizije FLAMINGOSI feat.Luis ! http://www.rtcg.org ! Inace bilo bi dobro da im posaljete pat poruka na kontakt !!!

Nisi upucen/a! Beovizija i Evropesma nije isto! Procitaj malo bolje sta pise

"Grupa Flamingosi pobjednik je Beovizije 2006. sa pjesmom "Ludi ljetnji ples". Ranije je na Monteviziji 2006. pobijedio Stevan Fedi sa pjesmom "Cipele".

Dvanaest najbolje plasiranih pjesama sa beogradskog festivala ponovo će se čuti večeras, zajedno sa toliko pjesama sa Montevizije.

Pobjednik Evropjesma-2006, predstavljaće Srbiju i Crnu Goru u finalu Pjesme Evrovizije 2006. koja se održava 20. maja u Atini."
 

Back
Top