Beovizija 2006

ljudi!zar STVARNO mislite da je ovo glasanje veceras bilo glasanje citave Crne Gore?!!!nemojte da pljujete tako,ja sam iz cg i gledala sam ovu sramotu sa drustvom,i svi su iz cg i svima se plakalo od muke otprilike...:( ne mogu da se opasuljim,sve mi je padalo na pamet sem ovo...
 
E bas nemamo srece. Tako smo bre glupi. Trebali smo da glasamo za nase a oni neka glasaju za svoje debile. Ionako publika je izabrala Flamingose. ne bi imali sanse. Kako su mi odvratni kad bi samo znali. Pa valjda im je bilo dovoljno ono zvizdanje. Kako ih nije blam?
 
Copy/paste

Ekskluzivno

No name ce sjutra imati pravo predati pobjedu kome oni hoce.Predace pobjedu Ivani Jordan sa pjesmom lazarica, za koju i sami kazu de je neposteno osvojila 4 mjesto.Crnogorski dio zirija ce se izviniti pomenutoj pjevacici. Sjutra cete saznati vise o ovoj predaji
 
Ne znam sta da mislim ali tu su i sms glasovi i telefonski glasovi. No friends 2900 i nesto, Ana Nikolic oko 4000 i Flamingosi oko 12000. A za ono od prosle godine... Ne ne ni to nije bilo namesteno, pretpostavljam.
Mene bi bilo sramota i da se javljam i da kazem da sam iz CG!
 
Pele_cool_boy:
Copy/paste

Ekskluzivno

No name ce sjutra imati pravo predati pobjedu kome oni hoce.Predace pobjedu Ivani Jordan sa pjesmom lazarica, za koju i sami kazu de je neposteno osvojila 4 mjesto.Crnogorski dio zirija ce se izviniti pomenutoj pjevacici. Sjutra cete saznati vise o ovoj predaji
odakle ti ta ideja?!
 
copy/paste

Ekskluzivno

No name ce sjutra imati pravo predati pobjedu kome oni hoce.Predace pobjedu Ivani Jordan sa pjesmom lazarica, za koju i sami kazu de je neposteno osvojila 4 mjesto.Crnogorski dio zirija ce se izviniti pomenutoj pjevacici. Sjutra cete saznati vise o ovoj predaji
 
o name ce sjutra imati pravo predati pobjedu kome oni hoce.Predace pobjedu Ivani Jordan sa pjesmom lazarica, za koju i sami kazu de je neposteno osvojila 4 mjesto.Crnogorski dio zirija ce se izviniti pomenutoj pjevacici. Sjutra cete saznati vise o ovoj predaji

gde iskopa ti ovo
 
NenadKG:
Ne znam sta da mislim ali tu su i sms glasovi i telefonski glasovi. No friends 2900 i nesto, Ana Nikolic oko 4000 i Flamingosi oko 12000. A za ono od prosle godine... Ne ne ni to nije bilo namesteno, pretpostavljam.
Mene bi bilo sramota i da se javljam i da kazem da sam iz CG!
a da pricam ljudima da sam iz bosne?!!! pa sta da radim,nisam ja rekla ziriju kako da glasa?!!!NAZALOST!
 
ma i ivana jordan je bzvz... mozda su bile dve 'ok' pesme... ne znam jel bolje da predaju nekome uopshte ko tje dan sam izblamira pa tje nam nabijati na nos kako smo sami to trazli... ali oni nikako... ma ne znma... nisam pametna... idem spavati... vreme je...
yebao ih eurosong...
 
Ovakvo poniženje u sred Beograda da nam pripredi bratska Crna Gora!!! I to u nečemu oko čega bi se trebali najmanje raspravljati pa to je neverovatno. :shock: :confused:
Stvarno sam zaprepašćen. Dokle više da nas ponižavaju svi od reda? Svi trebamo na ulice, nego šta!!! Ovo je kap koja je prelila čašu. Ne interesuju meni ni Flamingosi niti bilo ko. Neka nas predstavlja ko hoće (po kvalitetu) ali na ovaj način nikako! Ne treba izlaziti zbog Flamingosa nego zbog svoje časti i obraza. Za razliku od crnogorskog žirija koji ni čast ni obraz nema.
Svaka čast publici koja je prisustvovala onom cirkusu. Pozdrav za sve njih!!! Ovo je Srbija i tako mora da bude uvek!!! Ponosna zbog obraza!!!
:!: :!: :!:
 

Back
Top