Beovizija 2006

Ovo je strasno. Ja sam toliko iznerviran da ne znam da li cu moci nocas da spavam.
Kad su nas prosle godine zeznuli, rekao sam neka ih, ipak je to bili u podgorici ali da opet ISTI kreteni dodju i da nas u sred Beograda zeznu na isti nacin, to stvarno nema smisla.
Treba napraviti peticiju da svi koji su ne zadovoljni potpisu i da se Flamingosi posalju da predstavljaju Srbiju na pesmi Evrovizije
 
Paris, London, Lisabon
Kiev, Moscow, Prag and Rome
Kopenhagen, Bukurest...

CRAZY SUMMER DANCE!
Let's dance
 

Prilozi

  • dancing_bird.gif
    dancing_bird.gif
    27,4 KB · Pregleda: 151
Ovo je stvarno skandal nemam reci,ja sam naravno odmah posle zavrsetka izbora Evropesme poslala primedbu na evopesma@rts.com.yu,nisam mogla da ne odreagujem,pa crnogorci su se ponasali kao da je veceras bio referendum!!!!Sramota,nadala sam se da ce se grupa no name odreci svoje pobede,glasanje nije nikako bilo regularno pa apelujem na vas sve da posaljete vasu primedbu na dati mail.Pozdrav Mima
 
i treba da sprovedemo demonstracije i neka se svi crnogorci vrate u crno goru da jedu kamenje. kao da mi nemamo druge pevace pa opet saljemo ratardirane od prosle godine. zamislite tu bruku na evroviziji!!!!
 
Ja sam iz Podgorice i zelim da vam kazem sledece...CRNA GORA SE VECERAS STIDI.NEBITNO KO JE KAKO POLITICKI ORJENTISAN,U cg SU VECERAS svi SOKIRANI I BIJESNI OSIM OVIH SMRDLJIVIH MARIONETA POLUMRTVOG TURCINA BOJANA BAJRAMOVICA KOJI JE BIO JEDAN OD CLANOVA ZIRIJA.LJudi,ne budite glupi,ovo je samo politicki potez i jos jedan od koraka u nizu kojim crnogorska ustaska vlas tpokusava da napravi mrznju izmedju dva bratska naroda.U Crnoj Gori jos ima casnih ljudi,i naravno da ce se oglasiti.Ovo ovako nece moci!!!
NO NAME SU OBICNI PIJONI U RUKAMA CRNOGORSKIH SEPARATISTA,ALI SVOJIM CUTANJEM DOKAZALI SU DA NEMAJU OBRAZA.
Svima koji stoje iza ovog skandala i koji brukaju jadnu Crnu Goru zelim smrt u najtezim mukama....
CRNOGORCI SU ELITNI SRBI!!!
Zamislite se malo,zasto NO NAME(*******) nije pobijedio na Monteviziji?
 
Bezimeni77:
Ovo nije prvi put!
Isto tako je bilo i prosle godine. Niko Jeleni Tomasevic iz crnogorskog zirija nije dao ni jedan glas.
Crnogorci su ovaj put morali da pobede jer se referendum za nezavisnost odrzava dan posle Eurosonga, pa su za tu priliku u vreme izborne sutnje pripremili tajni plan za propagandu nezavisnosti. Ne padajte na njihove fazone, jer oni su to i zeleli - nejedinstvo! To je njihov lajt-motiv za otcepljenje.
E ajde da im namerno ne damo! Neka se pate sa nama!
A iduce godine mogu da budu samo u ziriju, ali ne i da ucestvuju sa svojim pevacima!

Nije samo Jelena ostala bez glasova zirija iz CG, vec i Ognjen sa cicama.
 
Ovo je prevrsilo svaku meru pristojnosti i fer pleja. U stvari fer pleja nikad nije ni bilo. Mene bi bilo sramota da se posle onakve namestaljke ponovo pojavim na evroviziji
a kamoli jos i da prihvatim pobedu. Pa ti ****** su toliko glupi da su hteli da sa onim svojim
domorodackim instrumentima izadju ponovo pred razjarenu publiku!
JAo STO SAM BESAN!!!!!!! JAAAOOOOOO!!!!!! ne znam kako da se smirim!
Znam pouzdano da je jednoj hrvatskoj novinarki u Sava centru "Mrak ovo sto se desava"
Moja drugarica je novinarka koja se nalazi tamo i javila mi je da saopstenja za veceras nema! Prica
se da ce doci Tijanic da rastera bandu, ali to se samo prica. Jedini koji mogu da ucestvuju u promeni
na vrhu jesu ovi mali gejevi koji mogu da odustanu i time ustupe prvo mesto drugoplasiranom!

Eeee, a mi se svadjali oko Ane Nikolic I Flamingosa dok su nas ovi strucno zajebali i to ne prvi put!! U sred Beograda....
9*&0saD8123jn#w SKRENUO SAM
 
e bas necemo da i h pustimo
hocemo da se otcepe i da sledece godine ne moram da mislim da li ce tamo neki crnogorci da me zezaju. hocu da mi, Srbi, sami biramo koga cemo da saljemo u Evropu
 

Back
Top