Београдски Универзитет награђује фашисту

Е сад, да су студенти паметни ПА ДА ОРГАНИЗУЈУ ПРОТЕСТЕ ... и да на ове "награђене" почну да бацају "БОМБЕ" тј.КЕСЕ ПУНЕ БОЈЕ ... да видиш како би се стока продана предомислила...


Ево их , кренули:



v143780p0.jpg
 
slabo se ti sa tu pamet uklapas u ove savremene trendove evrointegracija...os ti bre u EU ili neces...???

U EU po svaku cenu?
Ne mogu da verujem što sam pročitala kliknuvši link u podnaslovu teme.
Zar je moguće da se i ovo dešava.?
Jel ovo isto u ime Naroda?
Ko zan šta će nam još toga prirediti :per:
Dakle,ništa nas više ne može iznenaditi.:(:(:(
 
E kad bi mene poslusali, ne bi niko smeo vise ni da pomisli, a kamoli uvredi Srbiju. Objaviti momentalno rat svakoj zemlji koja je ucestvovala u bombarodvanju, svakoj, cija se teritorija koristila za bombardovanje, zatim svim zemljama koje nisu javno digle glas protiv te nezapamcene nepravde, isto tako obajavu rata svim zemljama koje su priznale kosovu, i na kraju objavu rata do istrebljenja svim onim zemljama koje ne zele da se pridruze ovoj objavi totalnog rata. Pa da vidimo cija majka crnu vunu prede.
 
To je jedno, ali, potrebno je i malo se sagnuti ... po potrebi.

Kao što reče Konsi, treba razumeti novu državnu politiku "golog sagnutog dupeta". Svi se nadamo ogromnim rezultatima ... :roll:

Ма ти што предлажу злочинце за лауреате су једноставно корисници разних "стипендија" и разних "курсева" - једноставно плаћеници... све је то један затворен круг у коме један другом из буље не излазе... с р а м о т а



 
Poslednja izmena:
I Klintonu ce namaknuti neki ordencic,sve u svoje vreme,a Vesli Klark bi mogao recimo da postane neki strani ,,savetnik'' pri VSO
Ovim nasim nesretnicima nista nije sveto.

Ако су Бајдена могли онако да дочекају ценим да би са истом понизношћу дочекали и Клинтона.
 
Ма треба видети КОЈИ СУ ТО ЛИКОВИ КОЈИ ОДРАЂУЈУ ОВУ СРАМОТУ ... њихове биографије... лично не верујем да су у питању Срби, или бар нису у већини...
Мито, хијерархија на Филозофском се добро зна, исто тако и на БУ. На страну што Ковачевић само потписује предлоге које добије од декана, нарочито у случајевима када се не разуме у проблематику, јер је човек из техничке струке.

Мене интересује, поред чињенице да радови овог говнара морају да се прочитају и обраде, који то монструозни ум је могао да нађе компатибилност својих и његових таутологија? Додуше, тамо има разних ликова и алкохоличара.
 
Мене интересује, поред чињенице да радови овог говнара морају да се прочитају и обраде, који то монструозни ум је могао да нађе компатибилност својих и његових таутологија? Додуше, тамо има разних ликова и алкохоличара.

Данашња "Правда":

ПРЕДЛОГ ДВА ФАКУЛТЕТА КРУНИСАО РЕКТОРАТ Б У

Укратко, најодушевљенији радом и залагањем господина Волцера је господин Војин Ракић који је новинару Правде изјавио следеће:

"Схватите ово као моју изјаву, значи проф.др. Војин Ракић сматра да Волцера научна заједница сматра највећим."

У овој ујдурми учествовали су деканати Филозофског и ФПН.
 

Back
Top