bastovanstvo - ideje i saveti

Kad sam posadila ovu biljku, nisam znala koja je...Sad sam čula da je to noćurak..Znam da je trajnica i cvet je veoma lekovit. Jesam li dobro čula neznam, ali meni veoma dekorativno izgleda...

2eb8pk7.jpg
 
Mari zovu ga papagaj kod nas jer mu semena caura lici na papagaja josh kad se ras[ukne ima one perushkice pa mu to dodje i kao perije:mrgreen: a zove se Impatiens niamniamensis i u rodu je sa ostalim impatiensisima... bash je lepa:heart:..
Majcezmajce pohvali mamu i sa moje strane, bash je sve lepo..

Ajde da razmenjujemo pelcere..semenke itd.. ja na nudim trazim sama :sad2:
 
da li neko moze da me uputi na neko mesto gde mogu da nadnjem sve za moju bastu,pocevsi od cveca pa do raznih detalja od plastike,lepih saksija neki cak i neki alat ,motikicu i sl.unapred zahvalna

http://www.svetbiljaka.com/ Ovde mozesh da se informishesh o svemu, da nadjes savete gde je povoljnije kupovati i imash i prodavnicu sa desne strane u njoj ima biljaka, semenki i opreme.:bye:

Micimacko prelepa je:heart:
 
Poslednja izmena:
e hvala ti david.007,mada sam ovih dana bas bila aktivna u trazenju asortimana za moju bastu i nasla sam bastinu radnju u mml i prezadovoljna sam.Imaju sve, pocevsi od sitnih alatki,makaza za orezivanje,prelepih patuljaka,fenjera,solarnih lampica,rasada,zemlju,ma sve sam zivo nasla....da li si ti mozda svracao tamo,ako nisi obaveznoooo.Odusevices se.Pozdrav!!!
 

Back
Top