Bar ovde cete reci istinu...

E, dobro.. A ajde sad da ovako postavimo stvari:
Da li npr. lazete djevojci sa kojom ste bili tj. spavali vise puta kako vam je stalo do nje, kako osjecate nesto prema njoj, samo da bi se taj sex nastavio, tj. zelite samo sex?

Ufff... Ne lazem oko toga... Ne devojke s kojima sam spavao vise puta... U principu, ako smo vec duze vreme u nekakvoj semi, to znaci da mi je stalo do nje.

Zasto se, uopsteno laze u takvim situacijama, i da li se laze?
Da li je to zbog dobrog sexa, zbog nje u "rezervi" ili neceg treceg?

Zašto se laže? Pretpostavljam zbog sexa... Doduše nemam naviku da lažem oko toga... Mada znam situaciju u kojoj bi... U slučaju da nisam raspoložen za ozbiljnu vezu, a imam neke kombinacijice od kojih ne očekujem ništa... Ako sam u vezi, nemam naviku da šaram okolo... Pogotovo ne sa istom osobom.


Ok, mogu da shtvatim kad neku djevojku koju ste tek upoznali na taj nacin obmanjujete, ali da li je moguce to nastaviti i posle nekog duzeg vremena?

Ja lično ne. Ne umem da lažem i to ne praktikujem. Ne osećam se dobro u takvi situacijama.

Da li cete djevojci koju vidjate govoriti lazi, samo da bi i dalje spavali s njom?

Ne.
 
bundeva:
pero, el volis ti picoku?
Heh kakvo pitanje.... retoricko... :lol:

Znam da si me to pitao zato sto znas da sam neke i odbio... ja ipak ne volim one koje je jahalo pola stadiona ili one od 50 god... Jbg ipak svi mi imamo svoj neki ukus(poneki i kriterijume) i postoje i ljudi koji ne gledaju zenu samo u picku vec kao celokupnu osobu... Znaci pitanje je ciju picoku... A generalno gledano naravno da obozavam... Jel ima neko ko ne voli?
 
LUDICA:
E, dobro.. A ajde sad da ovako postavimo stvari:
Da li npr. lazete djevojci sa kojom ste bili tj. spavali vise puta kako vam je stalo do nje, kako osjecate nesto prema njoj, samo da bi se taj sex nastavio, tj. zelite samo sex?
Zasto se, uopsteno laze u takvim situacijama, i da li se laze?
Da li je to zbog dobrog sexa, zbog nje u "rezervi" ili neceg treceg?
Ok, mogu da shtvatim kad neku djevojku koju ste tek upoznali na taj nacin obmanjujete, ali da li je moguce to nastaviti i posle nekog duzeg vremena?
Da li cete djevojci koju vidjate govoriti lazi, samo da bi i dalje spavali s njom?
Vidi Ludice postoji nesto sto se zove "zecija faca" to je taj pocetak "druzenja" kad ste extra napaljeni jedno na drugog i kad mozda jos emocije nisu preuzele primat u tom druzenju pa se u osnovi sve svodi na neku strast. Imas horde ljudi koji ce raditi svasta a ne reci jednu dve lazi da bi dosli ili ostali u ribici... tako da me tvoja pitanja ne cude ali ima i onih koji ne lazu... Kad prodje zecija faza obicno znate na cemu ste...
Ja licno nikad ne lazem... Ne znam sto bih obmanjivao i sebe i nju... i ja kad mislim da je tu moguca samo kres sema ja to lepo i kazem... i pre prvog sexa... pa ako hoce hoce zna na cemu je... nema sta da je lazem bzvz...
- Volim te daj mi ribice - ovo je nesto najjadnije...
Ako zelim samo kres ja to i kazem: Svidjas mi se, imam jako dobro misljenje o tebi, lepa si, pametna si, mislim da bi vodjenje ljubavi sa tobom bilo extra... zelim to... ali trenutno nam je jasno da tu nema prevelikih emocija... mozda ih kasnije bude nismo vidoviti... ali za sad ja se ne bi vezivao vec sam za semu... Eto ja ti rekoh iskreno kako stvari stoje pa ti kako oces...
Ili kazem ne znamo se jos dovoljno videcemo kasnije... pa cekam da vidim gde ce nas fluidi odvesti...
Ili kazem negativno nesto onako kako mislim...
Ali ne lazem nikad...

I pazi vazno ti je i kako se ti postavis u celoj prici... ako se ti postavis "Ako me volis onda moze"... to onda opet nije izraz tvojih iskrenih zelja, tvoje strasti i tvojih emocija...
 
@Pero
Pozdravljam tvoje glediste, i, inace, jako lijepo receno.
Smatram da je uvijek postenije reci istinu u takvim slucajevima, jer ce vecina normalnih djevojaka svjesnih sebe i koje znaju sta hoce prije da prihvate takvo nesto nego nekog ko jedino skrnavljenjem ljubavi moze da dodje do kreveta neke djevojke...
To laganje mi nekako automatski znaci omalovazavanje djevojcine inteligencije i nepostovanje prema njoj.
Na stranu to sto vrijedja i njena osjecanja- sto u ovoj cijeloj prici nije glavni fokus.
 
Naravno da su osecanja vrlo bitna stvar... Svi tezimo njima... ali ne treba njima manipulisati... Ne lagati ne znaci i nemati ih...
Bila je tema "reci ili ne" i generalni zakljucak je bio: ne reci nego pokazati...
Neki ljudi lazu da ih imaju... a neki da ih nemaju.... No nije sve jedinica ili nula...Ponekad imamo i neki vid emocija koji nije ono pravo a sad da li ce prerasti u ono iskreno ili se ugasiti to zavisi...
U al sam ga zamrsio... :lol:

Ja cu uvek ako cu da biram od iskrenosti i laganja odabrati iskrenost... mada mozda to ponekad nije i najlaksi ni najbrzi put ali je najispravniji i najbolji... Gradi dobre temelje...
 
Mnogo bre pitas. Postavi kratko I sushtinsko pitanje onoga sto te u stvari interesuje. :???:

LUDICA:
E, dobro.. A ajde sad da ovako postavimo stvari:
LUDICA:
Da li npr. lazete djevojci sa kojom ste bili tj. spavali vise puta kako vam je stalo do nje, kako osjecate nesto prema njoj, samo da bi se taj sex nastavio, tj. zelite samo sex?
Zvisi od karaktera osobe sa kojom si.
LUDICA:
Zasto se, uopsteno laze u takvim situacijama, i da li se laze?
Zbog toga sto osoba sa kojom si misli da je to proveren nacin da dobije ono sto zeli, Nema razloga da bude drugacuje.
LUDICA:
Da li je to zbog dobrog sexa, zbog nje u "rezervi" ili neceg treceg?
Lepo je kada zna da ima kada pozeli, "Da li je to zbog dobrog sexa" hmmm.. :? :roll:
LUDICA:
Ok, mogu da shtvatim kad neku djevojku koju ste tek upoznali na taj nacin obmanjujete, ali da li je moguce to nastaviti i posle nekog duzeg vremena?
Sve je moguce, zasto nebi bilo?
LUDICA:
Da li cete djevojci koju vidjate govoriti lazi, samo da bi i dalje spavali s njom?
Ja, nemam potrebe. A sto se tice drugih...

Rezime:
Ili napravis prekretnicu u zivotu! Ili nastavis po starom, pa dokle traje...
PozZ! ;-)
 
LUDICA:
Pitanje je prvenstveno za muskarce(jer ja sam zensko, logicno), a naravno i djevojke su dobrodosle.
Da li ste se nekada zaklinjali da ste vijerni kada to u stvari niste bili, i dokle moze da ide vasa laz u nekoj vezi?
Da li ste, npr. nekoj djevojci govorili kako je volite i sl. samo da bi je kre.sali?
Koliko daleko ste spremni da idete sa lazima da biste postigli nesto u musko-zenskim odnosima?


Nikada se nisam zaklinjao u ljubav samo zbog sex-a...niti cu...
U zivotu sam samo jednom prevario devojcicu(to bese toliko davno) i sto je najgore i dalje se kajem zbog toga...
nisam ljubitelj prevare...

samo osecajno i cisto...
 
jastuk:
zato sto ih nema da kazu kolko lazu...ne znam da l su svesni il ih ponese sitni interes...

P.S.
da li ti to mene pratis,froz? laskavce jedan...
Sitni interes je sex,pretpostavljam.....e sad,lazu i zene...al ne sve ko ni svi mushkarci.

P.S.Nemoj da si paranoicna,interesantni su mi tvoji komentari,a vec sam reko da se ponekad covek bas pomuci da ih odgonetne. :lol: Znam ja da ti je Gryph simpatija. :wink: Lasknje je najbolje kad je iskreno i plasirano uzgred ko i da nije....sto je stvar inteigncije plasiranja pravih reci u pravo vreme. :wink:
 

Back
Top