Quantcast

Bar ovde cete reci istinu...

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.886
Iskreno...Voljela bih da me slaze ako me je prevario cisto onako, bez razloga, a zaista me voli, u tom slucaju ne zelim da znam za prevaru, jer ona iz temelja rusi nasu vezu...
Ali ako me laze i vara na svakom koraku, i ako sam mu ja samo prolazna zabava, e onda bih ite kako voljela da saznam za to...

1001mind

Početnik
Poruka
8
LUDICA:
E, dobro.. A ajde sad da ovako postavimo stvari:
1.Da li npr. lazete djevojci sa kojom ste bili tj. spavali vise puta kako vam je stalo do nje, kako osjecate nesto prema njoj, samo da bi se taj sex nastavio, tj. zelite samo sex?
2.Zasto se, uopsteno laze u takvim situacijama, i da li se laze?
Da li je to zbog dobrog sexa, zbog nje u "rezervi" ili neceg treceg?
Ok, mogu da shtvatim kad neku djevojku koju ste tek upoznali na taj nacin obmanjujete, ali da li je moguce to nastaviti i posle nekog duzeg vremena?
3.Da li cete djevojci koju vidjate govoriti lazi, samo da bi i dalje spavali s njom?
1.slazem se sa minon-om "koristio sam to oruzje mloogoo puta , ali se kayem,ybg! "
velika vecina muskaraca ce naravno slagati samo zbog sexa.
2.pa naravno da ce ista vecina slagati.e sad to moze uraditi I zbog dobrog sexa I zbog nje u "rezervi" I zbog neceg treceg .............
moguce je ali ne preterano duzeg vremena(recimo ja nisam mogao vise od 2god. :confused: :( ).
3.opet vecina muskaraca hoce,ali sve ima svoje granice..

baneco

Obećava
Poruka
95
LUDICA:
Pitanje je prvenstveno za muskarce(jer ja sam zensko, logicno), a naravno i djevojke su dobrodosle.
Da li ste se nekada zaklinjali da ste vijerni kada to u stvari niste bili, i dokle moze da ide vasa laz u nekoj vezi?
Da li ste, npr. nekoj djevojci govorili kako je volite i sl. samo da bi je kre.sali?
Koliko daleko ste spremni da idete sa lazima da biste postigli nesto u musko-zenskim odnosima?
Za sada se nisam koristio tom metodom a ne bih ni zeleo.
Ali prvo skoci pa reci hop, mi muskarci smo specificni, u datom momentu radimo jednu stvar a kada se pojavi neka specificna situacija mnogi pokleknu pa posle ide ono "Cico, ja te jako volim, nikada te ne bih varao sa drugom itd bla bla bal!!!"