BALKANSKI PAKT Slovenije i Srbije

Srbija sama proizvodi svoje uniforme i cizme. I puske, borbene prsluke, pancire, slemove, a od skora i oklopna vozila i trenazne avione.

pa onda jos bolje...mozda ce preko slovenije moci izvoziti u zemlje NATO.:ok:..
ali pouzdano znam da slovenci namjeravaju i vec prodaju obucu i uniforme srpskoj vojsci...
p.s. inace, osim slo. biznisa ja tu nevidim nesto smisleno...Srbija nece u NATO, tako da...
pogotovu ono, iskustva u misijama..:dash: Slo ima 3 covjeka u pet zemalja(osim Kosova) i oni ce da uce srpsku vojsku...:confused: a Srbi nece uopce da ide da ginu po svijetu, bar se tako ovdje moglo procitati...
premda nama u RH to ni u dzep ni iz dzepa :)
 
ма не него правимо заједничко антишиптарско возило:mrgreen:

:rotf::rotf:
Легендо!
Sopranos.jpg
 
Oberst_simon,

Шта лупаш глупости!?
Хрватска и Словенија су у заједничком пакту-НАТО пакту.Србија с вама нема везе.

Ово је прича о војној сарадњи.Сарадња је врло широк појам.Размена студената,купопродаја наоружања,заједнички пројекти у прављењу неког лакшег наоружања и сл.

Cini mi se da su ovi svi zaboravili i da je ovo jedina istina
A ne treba mnogo paznje posvecivati natpisima J.L.

Ako su sto potpisale to je na nivuo dokumenta koji je normalno da se potpisuje medju drzavama.
 
pa naravno da medusobno ovisimo, ali nas vojni savez Slo i Srbije nema zbog cega zanimati..
ili mislis da ce Slo pozvati Srbe u pomoc da im pomognu u borbi za pristup( kradu) otvorenom moru

priča slavonski magarac sa osijeka gdje je granica u piranu.
a na karti ne zna da potraži savudrijo
ovo je hrvatska diplomacija
 
Slo ima 3 covjeka u pet zemalja(osim Kosova) i oni ce da uce srpsku vojsku... a Srbi nece uopce da ide da ginu po svijetu, bar se tako ovdje moglo procitati...
premda nama u RH to ni u dzep ni iz dzepa

evo opet hrvat sa iq 60 radi se nekog svetovljana
slo armija ima od svih NATO zemlja največi % vojnica u misijama.
ALTHEA EUFOR Bosnia and Herzegovina 35
Joint Enterprise NATO Bosnia and Herzegovina 2
Joint Enterprise NATO Kosovo 366
CENTCOM NATO U.S. 2
UNTSO United Nations Syria 2
ISAF NATO Afghanistan 71
NATO Iraq 2
EUFOR Tchad/RCA EUFOR Chad 15

ali ipak zna čitav svijet, prosječni hrvat laže ko pas i krade.
 

Back
Top