Balea

Tvoj komentar je sasvim na mestu.

Nije pravilo da je cena merilo kvaliteta, nekad nas sasvim povoljni proizvodi, koji su dostupni svačijem džepu, baš prijatno iznenade.

Skupe stvari su nekada samo plaćanje imena marke i fensi ambalaže, ali i sama sam se uverila u to da i te kako vredi uštedeti na kupovanju gomile tričarija i imati jedan, ali vredan proizvod za određenu namenu u nezi ili šminkanju. :)
 
Dobila sam ovaj letnji losion za telo za rođendan prekjuče i mnogo mi se dopao.

Miriše na kokos, zlatne je teksture i sadrži šljokice.

http://4.***************/-xf8nEKmEiyU/Txwso35ONJI/AAAAAAAAA5c/9fa04RKc958/s1600/P1190253.JPG
 
http://1.***************/-ZfP53w0yeao/TxwmewdbrxI/AAAAAAAAA5E/aPAUPnUKpqA/s1600/P1190218.JPG

http://4.***************/-9ECsdWBzVFA/Txww8Yf4vgI/AAAAAAAAA5k/8gGkLRgKoNQ/s1600/P1190231.JPG

http://4.***************/-rDGt7EcsCSg/TxwzA4AWicI/AAAAAAAAA5s/JQMSOPG1zrU/s1600/P1190240.JPG
 
Nikada nisam probala neki njihov proizvod, ne znam zasto, ali mnogi su zadovoljni ovom kozmetikom.. Imam neku odbojnost prema njima i nekako ih uvijek zaobilazim, a ni sama nemam pojma zasto...:roll:
 
Hehe, pa, eto, možeš da daš šansu nekom i probaš ih.

Pošto ti se dopada ona Cleo kupka, znaj da oni imaju takođe Balea Young gelove za tuširanje slatkih mirisa, koje ja obožavam, kačila sam već njihov gel koji je mmm! :D
 
Evo, ovaj bih ti toplo preporučila da pomirišeš bar:

afbeelding116.jpg
 
tu kolekciju hvale na sva usta, ekstra miris a i nega losiona za telo je super....mirisala sam iz bocice i nisam mogla da odredim na sta mirise....a jako me mami da kupim za leto....
 
krema za noge od uree, mleko-losion za ciscenje lica i skidanje sminke iz prirodne kolekcije sa krastavcem, summer glam losion sa sljokicama su za sada moji favoriti sto se balee tice....odnos cena-kvalitet je vise nego odgovarajuci
 
Prosli put sam krenula u dm bas da bih kupila SummerGlam losion, jer sam citala i tu da je dobar i po nekom drugom sajtu gde su recenzije... ali mi je bilo muka od mirisa - pre-presladak miris za moj ukus ... pa sam na kraju uzela obican s kokosom... i tako ostala bez sljokica :(
Prosto mi je bilo neverovatno da mi bude bas grozno nesto sto toliko hvale, pa sam se vratila jos jednom da pomirisem... i onda odustala.
Izgleda iz nekog razloga -samo meni- smeta taj miris...
 
Prosli put sam krenula u dm bas da bih kupila SummerGlam losion, jer sam citala i tu da je dobar i po nekom drugom sajtu gde su recenzije... ali mi je bilo muka od mirisa - pre-presladak miris za moj ukus ... pa sam na kraju uzela obican s kokosom... i tako ostala bez sljokica :(
Prosto mi je bilo neverovatno da mi bude bas grozno nesto sto toliko hvale, pa sam se vratila jos jednom da pomirisem... i onda odustala.
Izgleda iz nekog razloga -samo meni- smeta taj miris...

to nije miris kokosa, to je miris bauntija.....:)))....i ja ne volim taj tip mirisa ali ovaj mi bas pasuje, nema mi onu sinteticku notu niti me gusi....a izgleda da sam trudna (tako kaze testitj :))) pa mi i culo mirisa podosta devijantno.....neke mirise koje sam obozavala proslo leto sad sam podelila.....
 
Najvise me cude zene koje od jeftine kozmetike ocekuju cudo!Znam da cu izazvati ovim negativne komentare,ali budimo realni...

to nije uvek istina. ne znam sta tacno ocekujes i od high end brendova kad je preparativa u pitanju, ali ja cu ti reci da tu placas ime i luksuz po principu "koliko si voljna da platis" a ne realnu cenu koja je "utroseno vreme na rad X materijal + profit"
ja imam u svojoj preparativi od apotekarskih krema od Estee Lauder seruma, i kad sam razumela da manje vise sve radi osrednje ili ne radi nista, te kolicine novca sam prešaltala na odeću, nakit i gadžete. tu makar znam sta kupujem jer znam gde kupujem
svaki, ali svaki brend ima po koji odlican proizvod, mozda luksuzniji brendovi imaju vise takvih proizvoda, ali daleko od toga da je sve iz asortimana odlicno, mogu na prste da ti navedem preskupe preparate koji opravdavaju cenu, a veruj mi da znam sve dostupno nasem tržištu, pa čak i ove na inostranim sam dovukla ili makar istestirala.
kod jeftinijih i da 70 % asortimana ne valja, to im se prašta, jer cena je takva da dozvoljava praštanje

malo sam odrasla pa sam pocela da jurim ono sto radi, jako mi je važno da RADI, a kod Ваlee mnogo stvari radi, pocev od zelenog seruma koji je po mom misljenju jedan od najvalitetnijih preparata sa vocnim kiselinama medju svim markama, preko Cell Energy krema za zreliju kozu, mleka za telo, narocito LE kolekcija koje mirisu unikatno i preslatko su upakovana, krema za stopala, maski za lice, narocito ona mrtvo more, itd. Ima fuš stvari, ali ima ih svugde.

kod sminke je druga stvar. kad kupis Dior senke znas da kupujes najbolje na svetu i to je to
 
...
malo sam odrasla pa sam pocela da jurim ono sto radi, jako mi je važno da RADI, a kod Ваlee mnogo stvari radi, pocev od zelenog seruma koji je po mom misljenju jedan od najvalitetnijih preparata sa vocnim kiselinama medju svim markama, preko Cell Energy krema za zreliju kozu, mleka za telo, narocito LE kolekcija koje mirisu unikatno i preslatko su upakovana, krema za stopala, maski za lice, narocito ona mrtvo more, itd. Ima fuš stvari, ali ima ih svugde.

kod sminke je druga stvar. kad kupis Dior senke znas da kupujes najbolje na svetu i to je to

Mrtvo more je čudo :) Staviš, i posle 15 minuta imaš novu kožu.
 
Bas sam danas dovukla neku njihovu mazalicu za telo sa divnim mirisom cokolade i smokve:heart:Izgleda da je to nesto novo sada izaslo, posto ih ja nisam vidjala ranije a redovna sam u DM-u.Pored ovog zaljubih se u jos jedan sa mirisom tresnje i badema...to je iz iste zimske kolekcije;).Prosto su proizvodjaci morali napisati na pakovanju da preparat nije za jelo kako neki korisnici ne bi dosli u iskusenje:mrgreen::mrgreen:
Ja sam Balea kozmetikom vrlo zadovoljna, samim tim sto sa obzirom na cenu ni ne ocekujem previse pa se cesto vrlo prijatno iznenadim pozitivnim efektima koje ima na moju kozu.
 
Jesi li to u Beogradu kupila i koja je cena, možeš li mi reći?
Neodoljivo mi zvuči!
Hvala unapred.
:)

Kupila sam u DMu u Pancevu, mada sigurno ces naci i u Beogradu:)Bas sam juce isprobala i prezadovoljna sam:D.Cena je 190 dinara za losion,dok ove gelove za tusiranje uopste nisam videla a i oni bi mi trebali:( .Hocu da ih ukompletiram, strasno mi se dopada miris, iako je nesto intenzivniji od onoga na sta sam je navikla kad je rec o kremama za telo.
 
Otići ću danas da vidim ima li ih kod nas, kupila bih gel za tuširanje pre nego mleka za telo jer za negu imam već dva losiona, OPI i Sephora, a ne volim da se opterećujem gomilanjem galona preparative. Koliko god da je lepa. Gelovi se ipak mnogo brže troše, zatrebaju pre nego mleka. Hvala na informacijama! :D
 

Back
Top